Sipaydi ye Yardım lütfen

mesela lavantalı şekerden daha iyi oluyor çünkü evde saklanabiliyor ama şekerli olanın yenip bi kenara atılma ihtimali daha yüksek

Buyuk_77.JPG

bunlar yenebilir şekerli

gördüm fatunuzcum. çok güzeller.
pembe kalpli kutu etrafında telli kutu olan da çok hoş.
şekerli alma.
hoş ben hiç bozmadan saklarım.

FUTUCUUM BıŞı SÖLııMı BUNLARIN HEPSı HEM ÇOK ŞIK HEMÖDE ÇOK ŞEKERLER BENıM ÇOK HOŞUMA GıTTı VALLA boshayallersmile

canım benim öye evlenmek gibi bişeyim olmadıı için sadece bakmakla yetindim ama çok hoşuma gitti ayrıca çok da zevklisin bence canım opuyorumnanaktan

kızlarr ikeadan harika aksesuarlar almış bizim patronlar çoğuna göz koydum yaa
heralde evlenmeden önce oraya gidip bi maaş bırakıcam ben

Geçen ikeadan arkadaşımla nişanlısı ev eşyası öle araç gereçler aldılar. Hem uygun hem de şık diyolar. Bende bi ara uğrarım evlenmeden =))

kesin uğrayın yaa biz uzun zamandır gitmiyoduk ama bizimkilerin aldıklarını görünce dibim düştü be
çok güzel kaşık takımları falan almışlar hatta el koymayı bile düşünüyorum şu fuar bi bitsin hele :jeyyar:

hem çok uygun hemde çok güzel biz mesela 6lı bardak aldık günlük kullanmak için 2 YTL
Daha bi sürü günlük tabaklar falan var ama almadım ben daha zamanım var

ya bende almam şimdi bi tabaklar almışlar 3,5 liraya sitede var 5,95 yazıyo ama indirimdeymiş tealight mum almışlar kokulu kokulu bi sürü :asigim:
sonra 2 takım 6 kişilik kaşık çatal takımı almışlar tablolar vazolar aydınlatmalar falan

Kızlar bunu nişan içinmi diktirsem. Bu dün paylaştığımıda düğün için mi yaptırsam kat kat.
Çok kararsız kaldım bu üçünün arasında =( Şu aşağıdakiler çok mu abartı olur ya

yaaa bende ıkeanın eşyalarına hastayım hatta almayı çok isterim ama maalesef ıkea ank.da yok :eek:lmaz:

X