Sipaydi ye Yardım lütfen

Günaydın Herkeze akannehir
Ece canım dün seni telsimden-turkcelden çok aradım telsimi kimse açmadı ama turkcelde 2 kez annenle konuştum hatta söyledim beni arasın gelince falan diye bişey söylemem lazım dedimakannehirakannehir

SEcl yavrum dünkü yardımın için Teşekkür ederim ama bizim arkadaş hala hazmedemedi aklinialirimsmile
Şuanda bizimle konuşmuyor :sinifsinif::sinifsinif: biraz zaman geçsin geçecek :umursamaz::umursamaz:

aslıhan ve aslı ŞenizŞeniz

[]
evt canım aramışsın haberim var dün dedim ya sana arabayla götürcekler diye
benim çok akıllı patronlarım beni fuara götürdüler stand nasıl olmuş ne yapılabilir diğer standlara bak falan akannehir akannehir
eve geldiğimde saat 8 i geçiyodu aradın açamadım ama mesaj attım ya sana senden mesaj bekledim çok özür dilerim ama :1no2: yarı yolda bıraktım seni
bu arada aklında olsun benim 539 lu numaram berkede duruyo şimdilik kursa gidiyo ya o []

kızlar bende dün trafikte araba kullandım düt dütümü sıkıştırıyorlar yaaa bide bayanız yaaaaa
hemen korna basıyorlar felan bide üstüne stres yaptım dönemeyincede dayım en iisi sen bi
hocadan dersal dedi hocaylada az önce konuştum pazar günü sabah 9 da dersimiz başlıyor guclubacismile

En iyisi canım.

anladığım kadarıyla seçil aramış naptı çocuk çok kızdı mı

bu arada fuar iğrenç olmuş yaa şimdi bursaya çıktılar ikeadan aksesuar falan alıcaklar ama bişeye benzicek mi emin değilim yaa

anladım canım :KK70:

neyse kızlar size doyum olmaz kaçıyorum ben
bi dünya işim var yaa :S
hayırlı cumalar

yaaaa yazık valla çocuğa bende olsam bende çok kızardım valla yaaa
ama sonuçta 1 nisan şakası yaaa fazlada büyütmeye gerek yok die düşünüorum
ayyyy acaıdım yaaa çocuğa vahhhhh zavallaı serkannnnn sırnaşık şey :roflol: :roflol:

eee canım aynen bide şaka ile bizim alakamız yok burada başka bi arkadaş var o ayarlamış.
neyse yaw canım o kadar da önemli değil .D eeee siz ne konuştunuz bakıyım dün :jeyyar:

biz bişi konuşmadık ben sadece gizemin hatırı olduu için böyle bişi yaptım yoksa hayatta kimseyi üzmek istemem dedim bu arada benim adım bahar diil dedim kaydirigubbakcemile3 kusurabakma felşan dedim oda önemli diil zaten ben onlara hesabını sordum dedi hımm öyelmi dedim neyse ii akşamlar dedim kapattım o kadar yerimseniben

Bi kaç model ekleyim eğlenelim bari zemuszemuszemuszemus
Saçlarım uzun-siyah mavi olacaksempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Bu model en çok hoşuma giden

1449.jpg

Bu modelin bi yandan toplusu olabilir maşa modeli böyle olur

1452.jpg

Daha aşşağıdan çiçekli olacak

1458.jpg

yada bunun gibi bişey olabilir

1463.jpg

spedyimmmm yavrucuum ben en çok
1449.jpg
bu modeli beğendim bu aralar zaten lülük lülük saça takmış durumdayım bence bu saç şahane duruyor hem böyle çok güzel bir taç ya da toka takarsın fıstık gibi olursun opuyorumnanaktan

bende bu modeli beğendim kızın saçı gibi bide benimde saçlarım renk falan tam gözümün önüne geldi
benimkisi taç olmayacak ama yine güzel olur.

bende ilk modeli çok beğendim :lepi:

kızlarr ya masa düzeninde kadehler tabağın sağına mı koyuluyo soluna mı
siz cevap yazın ben okurum onu
teşhiri ayarlıcam da

Tuba-Buyukustun-Elma.bmp

canım bak mesala böylede bi dağınık maşa yaptırıp minik minik mesaşla tokalar araya koyabilirsin ya da örgüden tac yaptırabilirsin bayanssulusmile

secl model çok güzel aslında ama benim şimdi saça çiçeğim var her ne kadar daha almasak bile modaevinde duruyor.

Onun için onu takarım bu saça da olmaz :gitme:

X