Sipaydi ye Yardım lütfen

kızlar irem süperr şeyler göndermiş şuanda biraz işim var ama ilk fırsatta eklerim buraya da

bende çok ortada kaldım yaa ne yapsam bilemedim
ama nazar boncuğu fiyatlarını bi araştırcam
evde kendimiz bile yapabiliriz onları

6trggrmj1yw7c5r66z00.jpg

51de605qmqekbfvp2qq.jpg

aslında tam kafamdaki bu değil ama buna benzer bişi işlte

canım bence büyük nazar boncukları alıp onları tülle süsleyip üzerine de adınızı ve tarihi yazabilirsin
çok maliyetlide olmaz hemde kullanışlı olabilir

Ben bu nazar boncuğu fikrini beğendim =)))

Selammmm sabahki canının sıkkın hali geçtimi

bende çok ortada kaldım yaa ne yapsam bilemedim
ama nazar boncuğu fiyatlarını bi araştırcam
evde kendimiz bile yapabiliriz onları

bencede evde yapılabilir. hemde kendin emek vericeksin. ben 150 tane yapabilirim. Ama sipadi için biraz daha zor ve yine maaliyetli olur 300 kişi -tatlicadiarzu-

canım ben biz okuldayken hep böyle şeyler yapıyoduk ordan biliyorum 100 tane boncuk alsan 50-60 liraya alırsın
tül desen zaten 1 metreyle dünya kadar çıkar metresi 2-3 lira
isimleri kendin çıkartıcaksın zaten
bu tar bişeyin 100 tane maliyeti enn fazla 75 lira olur

6trggrmj1yw7c5r66z00.jpg

51de605qmqekbfvp2qq.jpg

aslında tam kafamdaki bu değil ama buna benzer bişi işlte

Bu hallerini bende pek beğenmedim. Daha küçük nazar boncukları oluyo. Kolumuza taktığımız saat boyutu gibi. Hatta onların mıknatıslıları da var. Tanesi 750-1 lira arasında. Toptan alınırsa daha da ucuza alınabilir eminönünden filan. onu tümden şeffat tüle sarıp kurdele ile bağlıcaksın. Adlarımızı da kağıda çıktı alıp zımbalıcaz. şİmdilik aklıma gelen bu. İsteyen tülünü atıp buzdolabına yapıştırır lülülülülülü

yaa bende böyle düşünmedim zaten örnek olarak koydum ve çok büyük olmıcak nazar boncukları
tülü ayarlamakta o kadar kolay ki
ya atıyorum 10*10 kesiceksin tamam işte :lepi:
ama 250 tane yaparken insan sıkılır mı onu kestiremiyorum

olmazz canım ya nasıl olucağını merak ediyosan
git al bi tane nazar boncuğu 10 cm de tül al dene evde
veya tül yerine başka bişey düşünülebilir

Tül yerine naftalin mis gibi kokar kaydirigubbakcemile3

veya şekilli veya renkli sabun. banyoya aynanın önüne falan koyulabilir.

Kızlar kayınvalidem aradı şimdi. Bende tam yemek söylemiştim. Akşam yemeğini erken yiyorum.
Aslı bu akşam bize yemeğe gel bekliyorum dedi. Bende yok bugün spora gitcem falan dedim. Yasinde bugün izinli daha doğrusu raporlu. Dün hastalanmış. Grip geçiriyo. Yasin patlıcanlı kebap yapıyo beraber yiyelim dedi. Baya ısrar etti. ıyi madem gelim dedim =))
Benimki güzel et yemekleri yapıyo =))) Artı bunların benim kiloma kastları var. Kilo alınca azcık aldın kilo falan diyolar. Verince verdin çok verme diyolar =)) Bugün 59 kiloyu gördüm tartıda. Verdiğim bi kiloyu aldırcaklar sanırım delikafadulden

X