Sipaydi ye Yardım lütfen

latife yapıyorum canım sen bana bakma kaydirigubbakcemile5
ŞenizŞenizŞenizŞeniz

Canım nasıl istersen benim yengem el işinde iyidir.
Söz için bana bu bohçayı yapmıştı sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab
bu sizin hakana verdiğiniz bohçamı hayatım?

saol aslıcıım o senin güzel yüreğini seviyiiimmmmm Şeniz
kurban olurum sanaaaaaaaaaaaaaaaaaa Şeniz

bu gidişle ben evlenip çocuk doğurana kadar sizin torununuz bile olur yaffff ben hiç uğraşmayım siz evlenince doğurun beni everin oğlunuzla sırnaşık şey :sm_cool: bu gidişle ben evde kalıcam vallahi ohhhhhh yandannnnnnnnn :teytey: :teytey:

bu da bizim sözde hazırladığımız bohça

2564.jpg

Canım nasıl istersen benim yengem el işinde iyidir.
Söz için bana bu bohçayı yapmıştı sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab
2552.jpg
söz de biz de böyle hepsini sarıp sarmalayıp verdik ama ercanların getirdiği daha şık duruyordu onlar da köpüğü bi kağıtla kaplamış üstüne bana aldıkları şeyleri iğnelemişler jelatinle sarıp üstünde kurdela ile bağlamışlar hatta bi dk resim eklemeye çalışayım size

bu gidişle ben evlenip çocuk doğurana kadar sizin torununuz bile olur yaffff ben hiç uğraşmayım siz evlenince doğurun beni everin oğlunuzla sırnaşık şey :sm_cool: bu gidişle ben evde kalıcam vallahi ohhhhhh yandannnnnnnnn :teytey: :teytey:

Tamam oğluma alırım seni :jeyyar::jeyyar:

Aslıııı evet bizim Hakan götürdüğümüz bohça :1hug:

kız walla bugun sacmalama gunundesın sen heee ohaaa dıyorum yanı yok artk daha neler kaydirigubbakcemile3

:teytey:kızlar işallah hepinizin nişanı düğünü evliliği sorunsuz göze dişe gelmeden çok güzel geçer ve işallah bi ömür boyu hep beraber olursunuz:Saruboceq: :Saruboceq: kızçelerimm darısıda işallah sizi everdikten sonra bana :sm_cool: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey : :nazar: :nazar:

Amin canım en hayırlı en güzel şekilde darısı senin başına inşallahhh

kızlar peki bir şey sorscağım size. şimdi bizler nişanda bohça hazırlıyoruz ya o bohçaları nasıl sunmayı planlıyorsunuz. yani üst üste koyup bohçaya sarıp üstüne bi de kurdela mı yoksa farklı fikirleriniz var mı? biz köpük üstünee iğneleyip jelatinle sarmayı düşünüyoruz

Ben aldığımız poşetlerde sergilemeyi düşünüyorum isteyenlere =)) Düşünüyorum da ne bilim ya bohça mohça yapmak istemiyorum. Herkese göster bohçaya tekrar sar düzelt. Sonra tekrar baştan =)) (bu konuda kendimi çok üşengeç gördüm) Yada herşeyi bavulun içine tıkıcam isteyenlere bavuldan çıkarıp çıkarım göstercem kaydirigubbakcemile3

eeee bende konu bitmez söz+nişan+düğün bu topicte gider. sonraki başlık belli...

sipaydi ile çocuk yapma.
Sipaydi ile aynı gün çocuk yapma falan :jeyyar:

:eek:

bunlarda bana gelenler kartona sarmışlar birde karton gözükmesin diye parlak folyo gibi bişey vardı

X