Sipaydi ye Yardım lütfen

:teytey:kızlar işallah hepinizin nişanı düğünü evliliği sorunsuz göze dişe gelmeden çok güzel geçer ve işallah bi ömür boyu hep beraber olursunuz:Saruboceq: :Saruboceq: kızçelerimm darısıda işallah sizi everdikten sonra bana :sm_cool: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey :

yaa ama ben en sona kaydım bu listede

pırlanta börekle veya uğraşmalı bi pastayla uğraşamam canım çünkü cumartesi eve gitmem benim 5-6 yı buluyo
akşamdan hazırlayamam ee pazar günü sabah kalkıp annemle temizlik yaparız
zaten masaya hazırlıcaz salona ama salonun toplanması lazım
bu kış salonu çeyiz odam olarak kullandık çünkü kaydirigubbakcemile3

bana güzell bi salata tarifi verin kızlarr ya
patates salatası olabilir
geçen geldiklerinde makarna salatası daha önceki seferde kısır yapmıştık çünkü

kızlar peki bir şey sorscağım size. şimdi bizler nişanda bohça hazırlıyoruz ya o bohçaları nasıl sunmayı planlıyorsunuz. yani üst üste koyup bohçaya sarıp üstüne bi de kurdela mı yoksa farklı fikirleriniz var mı? biz köpük üstünee iğneleyip jelatinle sarmayı düşünüyoruz

eeee bende konu bitmez söz+nişan+düğün bu topicte gider. sonraki başlık belli...

sipaydi ile çocuk yapma.
Sipaydi ile aynı gün çocuk yapma falan :jeyyar:

amin be canım inşallah en büyük duam o...
darısı en güzel şekilde başına olsun canım

20.20.2020 benim tarihimmmmm yaşasın spedyyyyyy :dance: :teytey:
şuna bak yaa hey alahım yaa artık kensimle bile dalga geçiorum valla :roflol: sırnaşık şey delikafadulden

Canım nasıl istersen benim yengem el işinde iyidir.
Söz için bana bu bohçayı yapmıştı sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

20.20.2020 benim tarihimmmmm yaşasın spedyyyyyy :dance: :teytey:
şuna bak yaa hey alahım yaa artık kensimle bile dalga geçiorum valla :roflol: sırnaşık şey delikafadulden

:roflol::roflol::roflol: Bende öyle dalga geçiyordum
eeee bak şimdi o Listedeyim sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

eğer öyle yaparım dersem annem beni keser :roflol: :roflol:

biz bi kartona önce parlak kağıt yapıştırıp üzerine işte ne bileyim bi tanesine kıyafetleri koyup üzerine jelatin nazar boıncuğu ve kırmızı kurdele yaparız herlade

ohhhhhh spedyyyimmm bide bu bohçanın içine şyle lavanta koyucan ohhhh mis gibi kokar valla delikafadulden

biz kayınvalidemlere ilk oturmaya gittiğimizde eltim yapmıştı salata tarzı bi şey. salatalık patates havuç rendelemiş yoğurt mayonez ve biraz sarımsakla harmanlamış hepsini gayet de güzeldi cnm üstünü de az dere otu nefiss :icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…