Sipaydi ye Yardım lütfen

canlarım bende öyle bişey varkii ben 40 kiloya bile insem kemiklerim sayılmıyor çünlkü kemdiklerim irir ama
son 1 senedir yok hormon ilacı yok mide lacı onlar bana kilo aldırdı maalesef vaktim olmadığın için spor da yapamıyorum sadece yediklerime içtiklerime dikkat edip anti diabetik ilac kullanıyorum yaza kadarda aldığım kilolarımı bir birvermek istiyorum yoksa bu halimle ben bikini mikini giyemem valla lmaz:

seçilcim bizde nerde öyle dayı
hasana takım aldık haftasonu
sonra bize geldik dönüşte
dayımda bizdeymiş
babam dedi halledebildinizmi
evet baba hallettik bitti işte falan dedim
dayım diyoki bize ne aldın..
hay allahım ya.. sen bana al diycektimde yine bozmadım
düğün yapcaz para lazım dayı bak kredi kartıyla alıyoruz hatta dedim güldüm işte falan ..
uyuz oldum ama

sildim spedyim.
secl evlenirken kilo veriyorsun. tabi herşeye sen koşturursan ben gelinlik provama 52 kg gittim. her hafta 1 kilo vermişim.
en son 49 a indiğimde gelinlikçim kızdı tamam artık gelinliğin bitiyor bu kilo da kal dedi.
yoksa ha bire yanlardan içeri alıcaz model bozulacak dedi.
beni de eski çalıştığım işyerimin yanındaki pastane mahvtti.
sıcak börek,çörek pasta tatlı.
çıkar çıkmaz gidip alıyorduk.
hatta param yoksa yazdırıyorduk.
bir başladım almaya. şimdiki işyerimde de yemekler çok yağlı.
bazen güzel olmayınca pilav makarna ile karın doyuruyorum.
neyse şu beşi biryerde çaylarına başlıcam.

ayyyy öyle insanlara sinir olurum yaaa ben hiç para konusunda konuşulsun istemem nefret ederim böyle şeylerden dayımda bana kendi kendine söz verdi almak için valla bu dvirde para konusunda babana bile güvenmeyeceksin dedi 4 yıl önce borç yüzünden kredi çekdim babamda sen bize çek ben sana yardım ederim para konusunda dedi ona güvendim inandım çektim kredi önümüzdeki yıl temmuzda bitio bi kere olsun bana para yardımıbyapmadı kredi için hep kendi başıma sıkışarak öedeim halada öedüyorum o yüzden ailede ve dünyada dayım hariç bu konularda güvenebileceğim tek bi kişi bile yok maalesef

aslım al dayını benimkinin yanına koy
aynısı ya benimkide
arayıp hal hatır sorar
yapılcak bişi varsa iste emeğine acımaz
ama 1 kuruşluk bişi istesen bittin yaa

aslım al dayını benimkinin yanına koy
aynısı ya benimkide
arayıp hal hatır sorar
yapılcak bişi varsa iste emeğine acımaz
ama 1 kuruşluk bişi istesen bittin yaa

Ah ahhh bu dayılar.. bide dayı olcaklar boshayallersmile

Ne güzel dayın gibi bi insana sahipsin bitanem .. Sıkıntı çekmeyen bilmez zaten.Oda çekmişki seni anlıyo ve destek olmak istiyo ne güzel

azcık işim var halledip geliyorum fıstıklar!

Bekliyoruz caniş

benim dayım var mı yaşıyor mu onu bile bilmiyorum.
hiç dayılığını görmedim.
küçükken bayramda harçlık verirdi o da ele verir gibi.
evlenicem annem nişanıma çağırdı.
demiş kendi başınıza buldunuz bana sormadınız, kendi başınıza yapın demiş nişanınızı.
gelmedi bile nişanıma, nikaha çağırdık gelmedi.
babam yok kurdelemi bile bağlayacak adam yoktu.
valla şimdi eşimle gayet mutluyum kimseye ihtiyacım yok.
annem var o yeter bana.

Son düzenleme:

Benim dayılarım değilde amcam öle. Biz nişana bile çağırmayı düşünmüyoruz. Çünkü çağırınca aynen öle dicek. Siz buldunuz siz yapın veya gelicek orda benim sinirimi bozucak dengesiz konuşucak. Öle bi tip çünkü. Gelmemesi olmaması daha hayırlı benim için. Bugüne kadar hiçbi zaman yanımda olmadı. Bundan sonrada olmasının bir anlamı yok benim için.kötükedihüso

ne kadar kötü ve acı bişey aslında düşünüldüğü zaman ya
öz dayın öz amcan böyle yapsın olacak iş mi ...
bnmde yengem ve amcam öyleler şu an biraz mesafeliler bnmle
ben hasanı seçtiğim için..
yngemn amcasnn torunu oluo hasan..neymıs efendım yengem olucak hanfendi onlarla konusmuyomusta o yuzdn ıstemıyomusmuss... kendımı ezdırmıycekmısım ben
hay allahm yarabbm ..

kızlar sğaolun saoğulsun bi dayım bi anneannem var hayatımda bende ababm tarafından kimseden iyilik gömedim babm ırak kerkük türkmenlerinden bunca sene onca halam amcam kuzenlerim varmış hiç biri arayıp sormadılar türkiyey gelmediler hiçbirini tanımam etmem babm onlara çok iilik yapmış kendi evindeki hissesini bile kardeşlerine vermiş ama onlar bizi bir kere bile arayıp sormadılar :sinifsinif:

anaaaa kız aslı siz hasanla akrabamısınız ne güzel yafff bizimde anne tarafında edettendir kız yabancıya verilmez akrabaya ya da kesinlikle adanalı birine verilirki mal dışarı çıkmasın die :lepi:

valla kızlar dayım maddi konularda sorumsuz evet ama
ilk tanışmaya geldiklerinde büyük amcamları çağırdık saati söyleyin dediler hemen geldiler
istemeye geldikleri zaman dayımlar teyzemler ve büyük amcamı çağırdık
küçük amcam kırılmış bize o benimde yeğenim değilmi niye çağırmıyosunuz diye
söz kesilceği zaman herkes geldi
koşturdular uğraştılar

anaaaa kız aslı siz hasanla akrabamısınız ne güzel yafff bizimde anne tarafında edettendir kız yabancıya verilmez akrabaya ya da kesinlikle adanalı birine verilirki mal dışarı çıkmasın die :lepi:

Hmm anladım cnm yok bızde oyle bı adet yok ama şans ıste ben hasanı bılmıyodumkı onunla 1 yıldır beraberız daha.onun oncesınde ben tanımıyodm hasanı :) uzak akrabayz cnku..aılelerımız tanısıyomus ama bn onun annesının ne hasan dye bı oglu oldgnu blıyodm nede o benı blıyodu haha hasanla soyadlarımızda aynı bızm.. sen blmıyomusnn kızzz

ya sağolsunlar bızımde herkes geldı gelmeyen kımse olmadı bıtek en ufak amcamın bebegı cok ufaktı onu asıya goturmelerı gerekıyodu o gun .. o yuzden gelemedıler..onun dısında nolursa olsun geldıler..aslında amcamla yengem benı kıskanıyolar onların kızı yok ogulları var bızde yanyana oturuyoruz bınalar bıtısık..hep ellerınde buyudum kendı oz kızları gıbı oldgm ıcın kıskanclık var bıraz onlarda..dayımdada öyle

yok kız bilmiyordum valla ne güzel işte akrabaymışsınız şimdi dahada akraba olacaksınız hihihihih :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…