Sipaydi ye Yardım lütfen

haklsıın valla aslıcıım bak öyle takmışımki bu iki düşünceyi kafama valla rüyalarıma bile girmeye başladı allah allah yaaaa yavv kızlar hayırdır işallah yaffff hayır diyelim hayır olsun bu arada dayım gelecek hafta antalyaya gidiecekmiş dün anneme öyle demiş bu kıza araba artık şart aliimde gezsin tozsun demiş ayy ne ii dayım var yaaaa yerim ben onu allah herkese böyle bir dayı nasip eder işallah :Saruboceq:

kızlar bende öyle bişi varkiii gördüğüm rüyayı hiç unutmam i,stediim kadar suya felan anlatiim gördümde sizinle paylaşmak istedim valla kötü bi niyetim yoktu benneyaptımki

bu arada bişey söyleyimmiii melodi canımmmm maşallah çok genç gösteriyosun valla
yaşını söyelmesen bi 5 yaş daha gençsin derdim sana valla bu arada taş gibisin maşallah kuzuma

sağol spedyim valla kocamın yanında çocuk gibiyim.
hele bazen ikimiz çocuklaşırız.
eşim diyorki bizi gören evli demez valla diye.
bu yanımı seviyorum.
içimdeki çocuk büyümeyecek.
secl valla dayın süpermiş. benimki yaşıyor mu onu bile bilmem.

kızlar bende öyle bişi varkiii gördüğüm rüyayı hiç unutmam i,stediim kadar suya felan anlatiim gördümde sizinle paylaşmak istedim valla kötü bi niyetim yoktu benneyaptımki

Unutmak için değil canım yaw.
Benim bildiğim Rüyaların hayır olsun denilmedikçece de anlatmıycaksın.
Tüm ağırlık sana kalır bide belki bazı rüyalar gerçekleşir derler ya eee ben diyelim ki unuttum
Hayır olsun demedim yada mesela gündüzüm olsun derler. :1closedeyes::1closedeyes:
Bizimle alakalı değil yani kuzum laelaelaelaelae

sağol pırlatacımmm işallah hayırlara çıkar :asigim:
bak aslı spedyy ve ecem kızım sizi öyle kafama takmışımkiii
evllendiemeden rahat etmicem valla :roflol: sırnaşık şey

Hımmm ne güzel işte aman
yaz gelsin yaw yaz gelince bende kendime geliyorum aklinialirimsmile

secl,pırlanta çok tatlısınız sağolun.
evlenmeden önce 50-52 kiloydum.
49 la gelin oldum.
şimdi 60-62 arası gidip geliyorum.
eskiden ne giysem yakışırdı.
şimdi 2 kere düşünüyorum.
neyse zayıflıycam inşallah bu yaza kadar.

hadiii anammmm hep birlikte zayıflayalımm bende 50 kiloyum ama 45 olmak istiyorum yaaaa

secl alsanaalsanasmile
kilonun neyi var anlamadım.
45 çok zayıf evlenirken zaten vercen.

hımm anladım sipaydimmmm temem :jeyyar:

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

hadiii anammmm hep birlikte zayıflayalımm bende 50 kiloyum ama 45 olmak istiyorum yaaaa

Ohaaa secl napıcaksın deli misin sen.
Bende 49/50 arasında değişiyorum ama yapma sakın verme bilmiyorumkismile

Ben 53 kiloya düşsem göbek atıcam valla. Öğrencilik yıllarında fast food yemekten şişko patates oldum =(

Secl abartma istersen ya. İyicene kemik torbası olma okadar kimseye yakışmıyo. Ben 50 olduğum günleri görürmüyüm acepp bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…