Sipaydi ye Yardım lütfen

hasana aldığımız takımı göstercektim size flash diski evde unutmuşum akıllı ben kaydirigubbakcemile3

günaydınz kızlarr :dance: :dance:
bugün salon tutuluyo
bizim aklımızda olmayan bi salondu bu ama patronun tanıdığı ve 500 liraya tutacaklarr
tarihte 24 hazirannnnn

Hadi hayırlısı olsun eccem :))) Çok iyi tutmuşunuz salonu valla.

Kızz speedy bende kasımpaşaya yakın oturuyorum. Balmumcuda çalışıyorum. Ben seni kasımpaşada görmüşümdür belki. Hatta ortak arkadaşlarımız bile vardır =)

Ayy ne güzel ya. Allah bütün olmayanlara nasip etsin inşallah...

ohhhhhh ne güzel bir gün bugün yaaaaa bugün herşeyin miladı senin için desene ecmcimmm amannn kuzum maşallahhhhh rabbim nazarlardan korusun kız dilimi ısırdım totomu kaşıdım heeee kaydirigubbakcemile3 aslcıııımm iim hayatım sen nasılsın bebğim :teytey:

hasana aldığımız takımı göstercektim size flash diski evde unutmuşum akıllı ben kaydirigubbakcemile3

kızım sen aşıksın yaffff aşıksın aşıksınnnnnnn aşıksınnnnnnnnnnnnnnnn
sen aşıksın arkadaş :lepi: :lepi: :lepi: kızlar hepinize ibrahim tatlısesden aşıksın şarkısını armağan ediyorummmmm Şeniz

hıhhhhh biz birincisini zapdetemiyorduk aslı iki olduuuu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

naniknanik naniknanik
Siz bana pırlanta diyin boşverin. ısimler karışmasın =)) Zaten bu Aslı isminden çektiğim neyse. Okul hayatım boyunca her sınıfımda 3 tane Aslı vardı =(

evt seçilim yaa bugünü hiçç unutmam herhalde bende totomu kaşıdım kaydirigubbakcemile3

aferim aslım sana yaa yarın unutma bak olmadı telefonuna hatırlatma yaz

pırlantam aminnn rabbim isteyen herkese versin :Saruboceq:

iyiym bitanem benimmmm sen nasıl oldun ya miden flan ağrımıyo dmi?

Aslı siz nerden aldınız takımı. Bu arada benimde ismim Aslı yerimseniben

Theorie'den aldık. Yenibosna Airport AVM'den. Memnun oldum Adaşım kaydirigubbakcemile3

hahahahahahahaha :roflol: :roflol:

hıhhhhh biz birincisini zapdetemiyorduk aslı iki olduuuu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol:

naniknanik naniknanik
Siz bana pırlanta diyin boşverin. İsimler karışmasın =)) Zaten bu Aslı isminden çektiğim neyse. Okul hayatım boyunca her sınıfımda 3 tane Aslı vardı =(

:roflol::roflol:

Canım dün akşam size göstericem diye flash diske kopyaladım ama flash diski çantama atmayı unutmuşum kaydirigubbakcemile3 Unutmam yarın hayatım... Yani inşallah kaydirigubbakcemile3

saol aslıcığım iim çok şükür lansorum mide ağrılarımı kesti çok şükür mucizevi ilacım lansorum hayatımda en sevdiğim ilac lansor sanırım sen nasılsın miden felan iimi bebğim iisin dimi

Speedy Kızzzzzzzzzzz Bende kasımpaşada oturuyor sayılırım. Ömer Hayyamı bilirsin. Orda oturuyorum bende. Kasımpaşada ben seni kesin görmüşümdür. Annemle filan çok ineriz artı kasımpadaşa oturan çok arkadaşım var

Secl Bişi sorcam ya senin hayatında biri varmı? Sevgilin sözlün nişanlın. Bi ara bekar kızlar buyrun sohbete diye olan topikte yoktu diye hatırlıyorum ama yanlışmı hatırlıyorum. Şimdi senin durumlar nasıl?bilmiyorumkismile

Biliyorum canım bilmez myiim.
eee arkadaşların neredeler belki ortak noktadadır. kaydirigubbakcemile3
Ömer hayyamda arkadaşımın kınası oldu ona gelmiştim geçen sene sempatiksalakcinni

kızlar kasımpaşalsınız haaaa sizden korkulur desenize kasımpaşalı eli maşalııı eyvahedigeldismile delikafadulden

pırlantacıım hala bekarım nişanlım sözlüm kocam ya da sevgilim yok hala maalesef :1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…