Sipaydi ye Yardım lütfen

saol aslıcığım iim çok şükür lansorum mide ağrılarımı kesti çok şükür mucizevi ilacım lansorum hayatımda en sevdiğim ilac lansor sanırım sen nasılsın miden felan iimi bebğim iisin dimi :eek:

lansor çok iyi hayatım ya ben duramadığım zaman rennie'nin ağızda emilen ilacınıda kullanıyorum oda iyi..rennie nin şurubuda iyi...
midem dün ağrıdı bitanem ya istanbul çok soğuk üşüttüm heralde
dün akşam 7 - 9 kursum vardı
saat 8de ilk ders bitince eve geldim
duramadım kasıklarım bile ağrıdı
iyice üşütmüşüm :S daha beter olmazsam iyidir :S

Biliyorum canım bilmez myiim.
eee arkadaşların neredeler belki ortak noktadadır. kaydirigubbakcemile3
Ömer hayyamda arkadaşımın kınası oldu ona gelmiştim geçen sene sempatiksalakcinni

Kasımpaşada tado diye bi tatlıcı var köşede. Camide var. O yokuştan yukarı çıkarken bi arkadaşım oturuyor.
Bitaneside o halıcıların olduğu sokakta. Fotoğrafçı Yıldırımmı ne var onun biraz daha ilersinde yüncü vardı onun karşında gibi.
Bitaneside Lemarın yanında oturuyor sayılır =)) Aklımdakiler bunlar.

kızlar kasımpaşalsınız haaaa sizden korkulur desenize kasımpaşalı eli maşalııı eyvahedigeldismile delikafadulden

kaydirigubbakcemile

pırlantacıım hala bekarım nişanlım sözlüm kocam ya da sevgilim yok hala maalesef :1no2:

Senin gibi fıstığı nasıl rahat bırakıyolar ya. Ben erkek olsam kaçırmazdım hee :kedi:
Allah herşeyin hayırlısını versin tatlım.

ayyy aslıcııım çok geçmiş olsun bebğim yaaa dikkat et kendine ayacıklarını üşütmemn lazım seninde benimde benimde bazen kasıklarım ağrıyor ama sıcacık bir duş yapıp üstünede kalın çorap felan giyersem eğer hemen geçiyor ağrım ben geçen hafta rennıe felan çok aldımda maalesef ağrımı geçirmdi doktorum lansor al dedi eğer bişi olursa gelirsin yine bakarız dedi ama lansor geçirdi çok şükür opuyorumnanaktan

Kasımpaşada tado diye bi tatlıcı var köşede. Camide var. O yokuştan yukarı çıkarken bi arkadaşım oturuyor.
Bitaneside o halıcıların olduğu sokakta. Fotoğrafçı Yıldırımmı ne var onun biraz daha ilersinde yüncü vardı onun karşında gibi.
Bitaneside Lemarın yanında oturuyor sayılır =)) Aklımdakiler bunlar.

kaydirigubbakcemile

Senin gibi fıstığı nasıl rahat bırakıyolar ya. Ben erkek olsam kaçırmazdım hee :kedi:
Allah herşeyin hayırlısını versin tatlım.

canım işte bu işler kısmet valla ben eminim bigün bende mutlu olucam benimde karşıma o kişi çıkacak ama o zamana kadar sabretmekten başka çarem yok sabrın sonu selamettir hayırlısı olsun bakalım :Saruboceq: :Saruboceq:

ayyy aslıcııım çok geçmiş olsun bebğim yaaa dikkat et kendine ayacıklarını üşütmemn lazım seninde benimde benimde bazen kasıklarım ağrıyor ama sıcacık bir duş yapıp üstünede kalın çorap felan giyersem eğer hemen geçiyor ağrım ben geçen hafta rennıe felan çok aldımda maalesef ağrımı geçirmdi doktorum lansor al dedi eğer bişi olursa gelirsin yine bakarız dedi ama lansor geçirdi çok şükür opuyorumnanaktan

ya mesela sımdı lansor ıyı ya devamlı onu kullanınca faydası yıne gıdıyo kuzum ya bagısıklık yapıyo cnku of of olene kadar cek dur bu mıdeyı.bu rhatsızlk hc gecmek blmıyo.hc uzulmıcen stres yapmıcan :S

Biliyorum ben hepsine yakınımmmmm canımmm pırlanta :)

Bu arada arkadaşlar Dans şarkınız netleşti mi :=)

bizimmm netleştiii :-) kesinlikleeee sinan özen - çok ama çok :-)
sen neye karar verdn bkalım

valla ben şarkı düşünmüyorum şuanda
şimdi acaba merveye ne sürpriz yapsam diye planlıyorum
orjinal bi hediye almak istiyorum ama

aslıcıım haklısın valla ben 4 gündür felan kullanıyorum son bugün kullandım kesicem alışkanlık yapmasın die
ya ben anti diabetil ilaç kullanıyorum oda 850 mg çok güçlü oda mideme ağır geliyor o yüzden de midem kötü oluyor ama o ilacı kullanmazsamda bizim ailded şeker hatalığı ırsi şeker hastası olmaktan korkuyorum valla

Bizim dans şarkısını Yasin seçicek. Yabancı istiyo. Aklında da iki üç tane var. Birini hatırlıyorum Natali diye bi şarkıydı kaydirigubbakcemile3

hımm bizimde o seçti zaten canım
ama kesin ve net değil başka bi şey beğenirsek değişir.

valla ben şarkı düşünmüyorum şuanda
şimdi acaba merveye ne sürpriz yapsam diye planlıyorum
orjinal bi hediye almak istiyorum ama

Hımmmm yardımcı olalım ne gibi bişey.

ayy seçil şeker deme bana ya
yılda 2-3 kere gidip ölçüm yaptırırım ne olur ne olmaz diye
aklım çıkıyo o hastalıktan

speedyim hiçbi fikrim yok ama şöle orjinal bi hediye alayım diyorum
veya biraz beklesem mi ki
ne olur ne olmaz allah korusunda şöle iyice bi belirginleşince mi yapsam alsam bişiler

aynen ecemcimmm yaa bide bizim ailede ırsi annem dayım felan şeker hastası
bide üstüne bende pko çıktığı için iicene dikkat ediyorum valla eyvahedigeldismile

aynen ecemcimmm yaa bide bizim ailede ırsi annem dayım felan şeker hastası
bide üstüne bende pko çıktığı için iicene dikkat ediyorum valla eyvahedigeldismile

amann canım hakkaten çok dikkat et
bende dikkat etmeye çalışıyorum ama faydası olur mu onu bilmiyorum işte

Bence Bekle canım şöyle zaman geçsin.
Hamile tshortu al derim çok beğeniyorum ben.

Bencede :lepi:

aslıcıım haklısın valla ben 4 gündür felan kullanıyorum son bugün kullandım kesicem alışkanlık yapmasın die
ya ben anti diabetil ilaç kullanıyorum oda 850 mg çok güçlü oda mideme ağır geliyor o yüzden de midem kötü oluyor ama o ilacı kullanmazsamda bizim ailded şeker hatalığı ırsi şeker hastası olmaktan korkuyorum valla

Kullan bıtanem ıhmal etme... bilmiyorumkismile

X