Sipaydi ye Yardım lütfen

kızlarr hafta içi bi gün çarşıya çıkıp makyaj malzemelerini alıcaz da
sizce avondan mı alayım yoksa çıkıp hoşuma gidenleri mi alayım
bir de bakım ürünleri oluyo ya onları hangi markanın almalı

canım bence görmeden alma çok güzel markalar güzel ürünler var.ben sipariş üzerin e fondoten filan aldım avondan hiç memnun değilim.gör daha iyi

canım bence avondan sakın alma derim avon eskisi gibi çokda kailetli bir marka değil
bence çıkınca beğendiğin markayı almalısın ben en son innovanın ürünlerini aldım ve gayetde memnun kaldım çok kaileteliymiş haketten ayrıca bakım ürünü de bence kesinlikle neutrogenaürünlerini almalısın canım
benim cildim çok kuru çok çatlar kullandığım hiçbir ürün bu zaman kadar fayda etmedi sadece neutrogena ürünleri fayda etti çok kaileteli ve ve çok güzel ürünleri varmış şiddetle tavsiye ediyorum olumunekankayizsmile

canım bence avondan sakın alma derim avon eskisi gibi çokda kailetli bir marka değil
bence çıkınca beğendiğin markayı almalısın ben en son innovanın ürünlerini aldım ve gayetde memnun kaldım çok kaileteliymiş haketten ayrıca bakım ürünü de bence kesinlikle neutrogenaürünlerini almalısın canım
benim cildim çok kuru çok çatlar kullandığım hiçbir ürün bu zaman kadar fayda etmedi sadece neutrogena ürünleri fayda etti çok kaileteli ve ve çok güzel ürünleri varmış şiddetle tavsiye ediyorum olumunekankayizsmile

hmm anladım canım avondan ne zamandır makyaj mlz almadığım için kalite durumunu bilmiyorum
iyi oldu öğrendiğim sonra alıp pişman olucaktım
ben o zaman gideyim ordan seçip beğendiklerimi alayım
o zaman hepsinin aynı marka olmasına da gerek yok dimi

bakım ürünlerininde gidip numunelerini istiyim o zaman neutrigina nın ona göre bakıp alayım

speedy ve eccem kadınlar gününüz kutlu olsun.
ecem avondan sakın ürün alma diyorum bende.
cilt ürünlerinin numunelerini al.
cildinin özelliğne göre nemlendirici alırsın.
makyaj ürünlerinde birkeç markanın ürünlerini test et.
ben lorealin maskara, allık ve farından memnunum.
max factörde fondoten harika.

Eccem cim bencede avondan alma. Bende avondan öle bi kaç ürün aldım elimde patladı yani. Görmeden bakmadan almamak gerekiyo fondotenmiş pudraymış. Kendin kaliteli markalardan görerek test ederek al makyaj malzemelerini =)

melodi - pırlanta sağolun fikirleriniz için
carrefourda kampanya varmış makyaj malzemelerinde bugüne özel %50 indirim
kuzenim gitti bakmaya arıcak ordan beni

Geldim umarım yine gitmem.
Biz makyaj malzemeleri için eminönüne gidicez.
Yengem tek tek alalım dedi onun için orada bi yer biliyor.
Kuaför için aldığı yerden alıcaz.

Bende Avondan alalım demiştim kayınvalideme ya bak kafam karıştı şimdibilmiyorumkismile

bende öle düşünüyodum hatta elimde katalog var ama
ben ne zamandır avonun kozmetiklerinden almıyorum
birde hakkaten kalitesini bozmuşsa boşa masraf olmuş olcak

Geldim umarım yine gitmem.
Biz makyaj malzemeleri için eminönüne gidicez.
Yengem tek tek alalım dedi onun için orada bi yer biliyor.
Kuaför için aldığı yerden alıcaz.

ne güzell ya
bizim burda öle toptan satış yapan bi yer yok artık
gezip alıcaz

hahhaaa ne güzel yaa
yani onlar sana şu kadarda teslim ederiz demediler
anladım canım

evt ama 1 ay önce teslim edecekse sorun yok ya
sende 1,5 ay kala sıkıştırırsın ki gününde teslim etsinler

X