Sipaydi ye Yardım lütfen

aynen canım annem de aynı şeyi söledi her yere bak modelden tam emin ol sonra al
acelsi yok kaçmıyo nişanlıklar bi yere dedi
bende uslu kız olduğumdan piki dedim kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ama napiim ya nişan dedim temmuz 22 yapmıştm şimdi tarih değişebilir ya
o yüzden ben en garanti olana cetvel yapiim salonu tutunca da nişan için yaparm didim

Aynen canım hiç model beğenmezsen diktir gitsin yavrucum,
hiç uğraşma içine sinen bi model olur en azından

bende değiştirdim baktım zaman yaklaşmıyorrr
sıkıldım beee ondan değişştiriyimm dedim bugünde kimse yok sempatiksalakcinni

Aynen canım hiç model beğenmezsen diktir gitsin yavrucum,
hiç uğraşma içine sinen bi model olur en azından

bende değiştirdim baktım zaman yaklaşmıyorrr
sıkıldım beee ondan değişştiriyimm dedim bugünde kimse yok sempatiksalakcinni

evt benimde bayağı az kaldı ya pek bi zevkli oluyomuş böle azıcık kalması :roflol:

nişanlık içinde kafaya takmamaya karar verdim
amann kimler neler bulupta giyiyo bi ben mi bulamıcam dimi ama
her iş olacağına varır

evt benimde bayağı az kaldı ya pek bi zevkli oluyomuş böle azıcık kalması :roflol:

nişanlık içinde kafaya takmamaya karar verdim
amann kimler neler bulupta giyiyo bi ben mi bulamıcam dimi ama
her iş olacağına varır

aynen canım ben bile bulduktan beğendikten sonra
emin ol sen her türlü beğenirsin canım :hulya::hulya:

hiç takma kafana yanii bursada olmazsa ben sana buradan yollarımsempatiksalakcinni

spedy naber kıs?
şu vaklı modelde istediğim gibi birşey bulamadım google de.
1 tek model çıkıyor onu da sen görmüşşündür.
beğenmedim onu da.

spedy naber kıs?
şu vaklı modelde istediğim gibi birşey bulamadım google de.
1 tek model çıkıyor onu da sen görmüşşündür.
beğenmedim onu da.

evet canım gördüm onu da ama dediğin gibi çok güzel değilkaydirigubbakcemile3
bakarım yine de modellere canım benim olumunekankayizsmile

aynen canım ben bile bulduktan beğendikten sonra
emin ol sen her türlü beğenirsin canım :hulya::hulya:

hiç takma kafana yanii bursada olmazsa ben sana buradan yollarımsempatiksalakcinni

sağoll cnaım benimm Şeniz Şeniz
yalnız kararsızlık konusunda sana çok dişli bi rakibim ona göre söz elbisemi uzunn uzun gezipte almıştım
ve saç için yüzüklerin takılması için söz kıyafetim nasıl diye sormak için ible topik açmıştım düşün yani kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ki dünya para verdim o elbiseye sonrasında keşke başka bişi alsaydım bile dedim yani

Bu arada nişanda saçımı maşa yaptırıyorum kızlar uzattım saçımı sırf bu yüzden ama iyice zayıfladı saçlarım yaaa:sinifsinif:

sağoll cnaım benimm Şeniz Şeniz
yalnız kararsızlık konusunda sana çok dişli bi rakibim ona göre söz elbisemi uzunn uzun gezipte almıştım
ve saç için yüzüklerin takılması için söz kıyafetim nasıl diye sormak için ible topik açmıştım düşün yani kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ki dünya para verdim o elbiseye sonrasında keşke başka bişi alsaydım bile dedim yani

hımmmm hadi bakalım el birliği ile merak etme sana da güzel şeyler çıkartıcaz
bugün bak bakalım neler var pazartesi detaylı konuşuruz resim çek diycem ama
çıktın görmezsin herhalde aklinialirimsmileaklinialirimsmileaklinialirimsmile

Sen bana ne bakıyon kız ben yaza 27 oluyorum pehkaydirigubbakcemile3

eeeee canımm yaniiii hayırlısı olsunnn ne diyelimmm
bide maşa güzel olur bencede kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Şimdide halı bakmaya gidiyoruz kayınvalide ile al al bitmiyor yahu ne zor işmiş Allah hepimize kolaylık varsin kızlar

Günaydın Aslı naptınız Takım işini
Biz cumartesi o soğukta gittik centone varya Mecidiyeköyde oradan aldık.
Takım+Gömlek+Kemer 160 YTL oldu parlak gri tonlarında ama çok beğendim :nazar:
Bide şimdi kol düğmesi alıcaz yine geldik aynı yere diyoruz ki isimlerimizi yaptıralım.
sen orayı bana tarif etsene bi ara gidelim bakalım. canım.

Bide yazdıklaını okudumm kuzucumm.
Hayırlısı olsun bulursun bi şekilde bende çok baktım çok gezdim.
7/10 günde dikiyorlarmışta sorun yok siz düğün salonu halledin sonrası kolay

Günaydın Aslı naptınız Takım işini
Biz cumartesi o soğukta gittik centone varya Mecidiyeköyde oradan aldık.
Takım+Gömlek+Kemer 160 YTL oldu parlak gri tonlarında ama çok beğendim :nazar:
Bide şimdi kol düğmesi alıcaz yine geldik aynı yere diyoruz ki isimlerimizi yaptıralım.
sen orayı bana tarif etsene bi ara gidelim bakalım. canım.

Valla bizim haftasonu çok yoğundu :-) hava berbattı tabiki ... ve ben hasta olucam sanırım :sinifsinif:
Ctesi günü yenibosnada airport avm ye gittik orda theorie diye bi marka var hasana ordan almıştık söz ayakkabılarını.ordan aldık hasana ve kardeşime takım.hasanın takımıyla resmini çektim ama flash diske atmadım yarın gösteririm hehehe :-) gömlek almadık daha orjinal hoş bişey bakıcaz beyaz üste tam oturan çok ince çizgili pamuk saten bi model istiyoruz.kardeşimede rugan siyah hoş bi ayakkabı aldık.ayakkabıyıda hasanın tanııdığı birinden aldık.hasan abi abinin adı eheh :-) şimdiden bana sözü var nişanda minik bi gösterisi var gelinin damada hediyesi şeklinde aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 komik bişi olcak haha kaydirigubbakcemile3
o kuyumcunun adresını yazm sna ben :
kuyumcu degıl ya kucuk bı ımalathane ıcerıye bı gırsen bu hantal yer neresı dersın ama o hantal yerden o kdr guzel syler ckıokı...

ÖZ LİMAN KUYUMCULUK - Selim Kurt
(Her türlü tamir yaldız rodaj cila ve sipariş işleriniz itina ile yapılır)
Selahattin pınar cad. adıgüzel pasajı no:17/30 mecidiyeköy
0212 - 356 - 03 - 00

Valla bizim haftasonu çok yoğundu :-) hava berbattı tabiki ... ve ben hasta olucam sanırım :sinifsinif:
Ctesi günü yenibosnada airport avm ye gittik orda theorie diye bi marka var hasana ordan almıştık söz ayakkabılarını.ordan aldık hasana ve kardeşime takım.hasanın takımıyla resmini çektim ama flash diske atmadım yarın gösteririm hehehe :-) gömlek almadık daha orjinal hoş bişey bakıcaz beyaz üste tam oturan çok ince çizgili pamuk saten bi model istiyoruz.kardeşimede rugan siyah hoş bi ayakkabı aldık.ayakkabıyıda hasanın tanııdığı birinden aldık.hasan abi abinin adı eheh :-) şimdiden bana sözü var nişanda minik bi gösterisi var gelinin damada hediyesi şeklinde aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 komik bişi olcak haha kaydirigubbakcemile3
o kuyumcunun adresını yazm sna ben :
kuyumcu degıl ya kucuk bı ımalathane ıcerıye bı gırsen bu hantal yer neresı dersın ama o hantal yerden o kdr guzel syler ckıokı...

Canım yaw aynen bende o soğukta inan dondum gerçi biz 3te çıktık evden.
eee 5 gibi işimiz bitti çok kalmadık soğukta hemen hallettik sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
kol düğmesinde de orası aklıma geldi dedim hemen soruyum. olursa bakalım.
Ayakkabı içinde buraya bakarz herhalde kaydirigubbakcemile3

Bide yazdıklaını okudumm kuzucumm.
Hayırlısı olsun bulursun bi şekilde bende çok baktım çok gezdim.
7/10 günde dikiyorlarmışta sorun yok siz düğün salonu halledin sonrası kolay

sağol canım
kafam rahatladı valla
modele karar verince daha kolay oluyomuş herşey
kızlar dedi işte şimdi istersen,z bir haftada teslim ederiz tek provada hallederiz
2 ay sonra olursa 10 günde olur 2 prova alırız dedi ama o işin kolay kısmı
nişanlık bakmak için bursaya gitmektende vazgeçtik
çünkü çok model gördükçe kafam karışcak yine kararsız kalıcaz
salonda da çok kararsız kaldım zaten
fiyatlar hep aynı ama içini gezdikçe hepsi birbirinden güzel nasıl seçim yapıcaz hiç bilmiyorum yaa

X