sinyali verdim,verdim verdim uyduyaaaa!.....

baxgxcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2007
247
13
bayıldım şahan gökbakarın oynadığı yeni nextar reklamına....çok sıcak çok güzel...
varmı bana katılmayan....
saygıynan garşılıyom...

Hazır bulmuşken aksi fikre saygı duyanı söyleyeyim.O adam hiç komik gelmiyo bana yaa,esprilerinde zeka kırıntısı yok,kaba konuşarak komik olunmaz ki.Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz saygılara.s.

bazen espriyi fazla abarttığı oluyor ama genel anlamda eğlendirici ve zeki.. en çok beğendiğim de recep ivedik in,
--Salih Abi sen feysbuka üyemisin?
--değilim ama iyi bişeyse olabilirim.
--Boşver hiç bulaşma artık çok amele kaynıyor..Bende çıkmayı düşünüyorum.. :roflol::roflol: BEĞENİYORUMMMM

Hazır bulmuşken aksi fikre saygı duyanı söyleyeyim.O adam hiç komik gelmiyo bana yaa,esprilerinde zeka kırıntısı yok,kaba konuşarak komik olunmaz ki.Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz saygılara.s.

kesinlikle katılıyorum. aynı fikirdeyim ben hiç gülemiyorum espirilerine.

valla ben bu reklama sinir oldum..ama ne hikmetse her çıktığında yinede seyrediyorum..

Yawhu Okana Bende Gülemiyorum.... Ama şahanin Reklamini çok Sevdim... (demiştim Demi Yaa)

şahana ben de bir türlü ısınamayanlar arasındayım.cok kaba saba geliyor bana. tiplemeler birbirine benziyor sanki. cok ince espri de göremiyorum... ne diyelim Allah sevenlerine bağışlasın..

Şahan'ı ZOKA'dan beri takip ediyorum.Ozamanki programı farklıydı öyle ne tiplemeleri vardı nede skeçleri ama Dikkat Şahan Çıkabilir tam anlamıyla muhteşemmdiii(cengizz,anne ben manyak oldum,recep ivedik..Bu reklamada bayıldımmmm harika oynamış :)))

şahan başka bi uydu alıcı reklamında oynamıyo muydu. dsmart mıydı neydi.. bana pek inandırıcı ve komik gelmedi.. itici bi adam gülemiyorum kendisine ne yapsa...

sahanın yaptigi tek sey kaba saba kıro adam taklidi
baska bisey yok bence

Piyasaya ilk çıktığı dönemlerde çok değeniyordum.TV8deydi sanırım.Çok iyiydi..Ama şimdi bende pek gülmüyorum..
Canlandırma sahneleri çok güzeldi ya...İzleyenler bilir

bence de şahanın esprilerini anlayabilmek için sıkı takip etmek lazım. çünkü karakterleri günlük değil ve genelde skeçleri birbiriyle bağlantılı...

ben şahanın özel hayatınada saygı duyuyorum ulu orta konuşup sevgisini yıpratan daldan dala konan bir tip değil

valla bence reklam müthiş bayılarak izliyorum recep ivedik de çok güzeldi ama diğer programlarını seyretmedim hiç komik işte ya durup durup sinyali verdim verdim verdim uyduya diyorumsırnaşık şeyşutarafagitti

çok beğenilen bir oyuncu eşimde bayılıyo ama
dürüst olamak gerkirse ben ısınamadım ona
cem yılmaz ve beyazı tek geçerimm

kelimesi kelimesine katılıyorum aynı şeyleri düşünüyorum..uydu alıcım d-smart next star reklam yüzünden nefret ettim uydu alıcımdan :eek:klava:

Ayy evet arkadaşlar,programı veya reklamı başladığında beni güldürecek birşey olacak mı diye eni konu bekliyorum,en ufak bir yeteneği ve yaratıcılığı olduğunu düşünmüyorum..Beğenmiyorum hiç..Bugün ortalardan kaybolsa Şahan diye bir adam vardı diye aklıma bile gelmez..

X