Lütfen konuya göz atıp fikir verin 🙏🏻

Ne yazdığınızı gördük. Sormadınız. Kadını yaftaladınız. Yaftalamakla kalmayıp ahlaksızlıkla suçladınız. Ve hiçbirimiz çocuk değiliz. Ne yaptığınızı net şekilde görüyoruz.
Bunun ötesinde tavrınız kaba ve avam
Seninle gerçekten akşama kadar uğraşır yazdiklarina cevap verirdim. Ama ilgilenmem gereken bir kızım var. Ahlaklı davranmayla ilgili yazıyı sana yazdım bu birincisi . Ikincisi kendine göre konuyu manipüle edip istediğin yere cekemezsin . Ahlaksız dediggg. Evet nişanlı bir adama yazan insan bana göre ahlaksizdir. Hâlâ yazıyorum bak yine yazdım . Niye tetiklendin ? Konu sahibi aynı kişi olmadığını söyledi ve ben ona yine cevap verdim . Sen niye tetikleniyorsun ? Tavrı avam olan kişi sen oluyorsun . Durup durup alintilayip konuyu başka yerlere çekiyorsun . Senden mi korkacagim ? Kadına imada bulundun iftira attın nedir ? Konusu duruyor bende istediğimi sorarım. Sen iftira atamazsın bana sen hangi hakla yazdıklarımın hesabini soruyorsun üstüne yaftaliyorsun ? Yazdıklarıyla ilgi soru sormam yorum yapmam seni ilgilendirmez . Gerçi hata bende gorunurlugunu kapat geç. Konuşsun kendi kendine

Mesaj mi atmış ne iyi hemen karakola hemen şikayet sonra savcılık kararı ile uzaklaştırma güzel birde tazminat ne duruyorsunuz birisine mesajla hakaret suç.Ya susar o abi bilmemne için bu mahalle ağzını kabul edersiniz yada o ağzı kapatirsiniz.Bir dakika kaybetmem yerinizde olsam

Bu arada sizin bu kelimelerin size sarf edilmesi için yaptığınız birşey varmı .Yani o abi dediginiz kişiyle ki iş yerinde abi falan olmaz o nişanlı deli takik psikolojik sorunlu kıskanç değilse durduk yere mi yazdi

Sizi nisanlisindan kiskanmis.İmkaniniz varsa iş değiştirin.Patronunuzun nişanlısı kıymetli olur.
Niye iş değiştiriyor? Suçlu gibi niye kaçsın? Patronun karısı sevgilisi nişanlısı vs. onun ağzından çıkacak lafa mı bağlı milletin alın teri ekmek parası?

O abi falan önemsiz iş de önemsiz iş bulunur .Hala şikayet etmediyseniz ben korktugunuz birşey yada karşı tarafın elinde birşey var diye düşünürüm .Niye bekliyorsunuz hakaretlere bak

Ne tuhaf nişanlı hayatı kadindan kadına takiple geçecek zavallı .Gerçekten ne güvensiz kendine .Böyle yaparak aldatılma sanıyor .Nişanlısı çok geçmeden bikacsk ondan yada kocası demedi demeyin böyle insanların ilişkileri çok uzun sürmüyor herkes kaçıyor sorunlu insandan.Kendini nasıl küçük düşürmüş paçaları tutuşmuş korktuğu için hakaret ediyor .Demekki kendine hiç güveni yok .Böyle eli sopalı nisanliyi doğru yolda tutarım sanıyor ne zavallica yüzüne söylemeli biri arkadaşı dostu

Cevap vermeden engelleyin sonrada gerekli yerlere şikayet edin. Asla sözlü olarak muhatap olmayın. Böyle insanlarla konuşarak baş edemezsiniz.

Nişanlısını kıskanıyor belli ki ve bu ikisi arasında. Tabii sen bir şey hissetmiyor isen. msj atarak yanıldığını, böyle bir ithamda bulunmasının doğru olmadığını, sadece işinde gücünde olduğunu yaz eğer ki karşılığı ağır msj olur ise de , aynen patronuna ilet daha da ileri giderse savcılığa suç duyurusunda bulun ve orayı terket. seni asla rahat bırakmaz.

Gönderdiği mesajı sildi mi sonrasında? sildiyse ekran görüntüsü alabilmiş miydin?

Güzel bı kadinsiniz ve sizi kendine rakip olarak görüyor nişanlısıyla da problemi varsa saracak yer arıyor . Şikayet edin korkmayın🌸

Neyse ya, _rose_ _rose_ bir gelişme var mı? Ya da sen ne yapmaya karar verdin?
Öncelikle kıza sadece tek bir şey yazdım bunlar ne saçma sapan ithamlar tanımadan etmeden ne biçim konuşuyorsun hakkımda gibi bir cevap yazdım sonra da gittim mesajları gösterdim patronumuza tabi mesajların devamı geldi gidip suç duyurusunda bulunacağımı söyledim. Kızla şu an kendi araları kötüymüş ve kızın ailesi tekin değilmiş şikayet edersen seninle uğraşırlar ben çözmeye çalışacağım falan dedi

Nişanlısını kıskanıyor belli ki ve bu ikisi arasında. Tabii sen bir şey hissetmiyor isen. msj atarak yanıldığını, böyle bir ithamda bulunmasının doğru olmadığını, sadece işinde gücünde olduğunu yaz eğer ki karşılığı ağır msj olur ise de , aynen patronuna ilet daha da ileri giderse savcılığa suç duyurusunda bulun ve orayı terket. seni asla rahat bırakmaz.
Aynen böyle yaptım ve engelledim eğer durmazsa gidip şikayet edeceğim. Bir de biber gazı aldım son zamanlarda yaşananlar yüzünden zaten düşünüyordum almayı ama biz erkeklere kızarken yazık ki kadın kadına bunları yaşatıyor

Öncelikle kıza sadece tek bir şey yazdım bunlar ne saçma sapan ithamlar tanımadan etmeden ne biçim konuşuyorsun hakkımda gibi bir cevap yazdım sonra da gittim mesajları gösterdim patronumuza tabi mesajların devamı geldi gidip suç duyurusunda bulunacağımı söyledim. Kızla şu an kendi araları kötüymüş ve kızın ailesi tekin değilmiş şikayet edersen seninle uğraşırlar ben çözmeye çalışacağım falan dedi

işte tam oalrak bu yüzden size şikayet etmeden önce patronunuzla görüşmeyin dedim. kendisi tam oalrak ne yapacak çözmek için? ayağınıza kadar getirip özür dilemesini, sağlayacak mı? yapamayacaksan gerçekten sizi keriz yerine koymuş olurlar.

Ne tuhaf nişanlı hayatı kadindan kadına takiple geçecek zavallı .Gerçekten ne güvensiz kendine .Böyle yaparak aldatılma sanıyor .Nişanlısı çok geçmeden bikacsk ondan yada kocası demedi demeyin böyle insanların ilişkileri çok uzun sürmüyor herkes kaçıyor sorunlu insandan.Kendini nasıl küçük düşürmüş paçaları tutuşmuş korktuğu için hakaret ediyor .Demekki kendine hiç güveni yok .Böyle eli sopalı nisanliyi doğru yolda tutarım sanıyor ne zavallica yüzüne söylemeli biri arkadaşı dostu
6-7 senelik toksik bir ilişkiymiş bundan banane gerçi ama ofisteki diğer erkek çalışanlar dahi kızdan bezmişler benim özelimde değil daha önce de burada kız çalışmasını istemiyorum diye kavga çıkarmış kendisi zaten

Yok ya tekin değil miymiş? Bunu bilip ilişkiye devam ediyorsa sen o patrona da dikkat et. Şikayetçi olmaman için böyle söylemiştir düdük makarnası.

işte tam oalrak bu yüzden size şikayet etmeden önce patronunuzla görüşmeyin dedim. kendisi tam oalrak ne yapacak çözmek için? ayağınıza kadar getirip özür dilemesini, sağlayacak mı? yapamayacaksan gerçekten sizi keriz yerine koymuş olurlar.
Galiba onların da araları bozuk kız bu yüzden bana sardı. Eklemeyi unuttuğum detay mesajlara şantaj da eklendi elinde benim videolarım fotoğraflarım varmış (ofisin içi dışarıdan görünüyor kızın arkadaşları bizi birlikte iş yaparken çekmişler aşırı samimiymişiz güya) onlaro aileme gönderecekmiş 😂 Babamın numarasını vereyim göndersin hepsini dedim

X