Lütfen konuya göz atıp fikir verin 🙏🏻

Galiba onların da araları bozuk kız bu yüzden bana sardı. Eklemeyi unuttuğum detay mesajlara şantaj da eklendi elinde benim videolarım fotoğraflarım varmış (ofisin içi dışarıdan görünüyor kızın arkadaşları bizi birlikte iş yaparken çekmişler aşırı samimiymişiz güya) onlaro aileme gönderecekmiş 😂 Babamın numarasını vereyim göndersin hepsini dedim

lütfen yapın ve videolar da gelirse onları da elinizdeki delillere ekleyerek yarın da artık savcılığa gidin. bu adam sizi şikayet etmemeniz için oyalıyor sadece.
bu arada elinde videoların olup olmaması önemli değil. şantajı da ekleyebilirsiniz şikayetleriniz arasına.

Lütfen şikayet edin edinki bunu başka kimseye yapmasın bence avukat tutun illaki bir tazminat olur hatta daha ileri giderse hapis bile Ben çoktan dava acmistim

Bu arada sizin bu kelimelerin size sarf edilmesi için yaptığınız birşey varmı .Yani o abi dediginiz kişiyle ki iş yerinde abi falan olmaz o nişanlı deli takik psikolojik sorunlu kıskanç değilse durduk yere mi yazdi
Hiçbir şey yok durduk yere yazdı

lütfen yapın ve videolar da gelirse onları da elinizdeki delillere ekleyerek yarın da artık savcılığa gidin. bu adam sizi şikayet etmemeniz için oyalıyor sadece.
bu arada elinde videoların olup olmaması önemli değil. şantajı da ekleyebilirsiniz şikayetleriniz arasına.
Evet dünki mesajları sildiği için bugün attıklarını bizzat videolu delil aldım profilini de açarak

Edit: Çektiği videoları da gönderecek şey yoktur onda zaten gönderse kendi aleyhine işler.

Dava edin şikayet edin bizede sonucu yazın hadi nişanlısını gece yarısı aradınız mesaj attınız bile olsa böyle yapamaz nisanliyi bırakır akıllı kadın bu ne samimiyet diye .Birde 7 sene nisanmi olur ya bu ne böyle garip garip işler .Evlenmiyo adam bı türlü diye sizemi takmış ne .Sonucu yazın okuyalım

Evet dünki mesajları sildiği için bugün attıklarını bizzat videolu delil aldım profilini de açarak

Edit: Çektiği videoları da gönderecek şey yoktur onda zaten gönderse kendi aleyhine işler.

göndermese bile bu gibi durumlarda şikayet üzerine cihazlarında inceleme başlatılabiliyor.

Dava edin şikayet edin bizede sonucu yazın hadi nişanlısını gece yarısı aradınız mesaj attınız bile olsa böyle yapamaz nisanliyi bırakır akıllı kadın bu ne samimiyet diye .Birde 7 sene nisanmi olur ya bu ne böyle garip garip işler .Evlenmiyo adam bı türlü diye sizemi takmış ne .Sonucu yazın okuyalım
Ben detayları çok bilmiyordum bir kere nişanı atmışlar sanırım sonra geri barışma olmuş tekrar ayrılıp barışmalı toksik bir ilişki sanırım

Toksik toksik yaşasinlar pis gazlarini o bu kadına kıza sarmadan alsın nisanlisini mahzene kapatsın ölüye çare var deliye yok.Lutfen dava edin.

Mezun olduktan sonra uzun bir zaman sonra bana abilik yapan bir tanıdığımızın vasıtasıyla işe girdim. İşimi sevdim her şey güzel gidiyordu benim adıma. çalıştığım şirketin sahibi de benimle aynı yaşlarda eski nişanlısıyla barışmışlar. Kızla 1-2 kez karşılaştık ama o kadar birkaç gün önce takip isteği attı kabul ettim geri döndüm. Az önce bana benim çalıştığım yerde bir sürü erkek olmasına rağmen kaşar gibi davrandığıma, fazladan erkek görmek için enayi parasına çalışmayı kabul ettiğime, iş yerinin sahibine yani erkek arkadaşına yaranmak için çok çalışıyormuşum vs bu şekilde iğrenç ithamlarla dolu mesajlar yazmış. En kötüsü de gelip bana kendisini tanıtacakmış, dövecekmiş düpedüz tehdit. Ne yapmalıyım lütfen akıl verin şaşırdım kaldım.
İşverene söyleyin. Mesajı direk gösterin.

Ayy elin manyağı resmen musallat olmuş size.Cok geçmiş olsun,en yakın zamanda, kolaylıkla kurtulmanız dileğiyle 🙏❤️

X