Sinirden sabaha kadar uyuyamadım. Akıl verin lütfen!!!

Bariz inadıma yaptılar.

Sende eşinden cesaret bulup arayıp herkese her lafı söyleme haklıyken haksız pozisyona düşme lütfen zaten gerekeni eşinde senee yapmışsınız bundan fazlası eşine saygısızlık olur gün gelir bugün yanımda olan adam senin yüz bulduğunu düşünüp sana cephe alır bu dostça bir uyarı şakın görümceni arayıp laf söyleme kabul etme Herşey istediğin gibi olsun eşin arkanda olsun yeterli onlara bukadar ceza yeter bence

37 haftalik kadin evine 5 kisi misafir neden kabul eder ..Basta kusura bakmayin deyip almayacaktiniz arabaya..o zaman kuserlerdi.Keske bi omur kusseler..

Tamam ama derdini de öğrenmem lazım eşimi arayıpta doldurmanın anlamı yok. Annesini kendi insan yerine koysun önce sonra bana laf söylesin. Ama fazla yüz göz olmaninda anlamı yok dediğiniz gibi.

Ee sonuç
Küsse keşke fırsat bu fırsat

Sen de demedin mi 37 haftalıj hamile bana iş yaptırdınız diye

Ee sonuç
Küsse keşke fırsat bu fırsat

Sen de demedin mi 37 haftalıj hamile bana iş yaptırdınız diye
Hamile halimle size hizmet ettim sesimi çıkartmadım emek emek temizledigim yerleri pisletmeye hakkınız yok dedim uzatmak istemiyorum dedi bende iyi dedim suratına kapattım telefonu.

Soyle soyle canım. Allahın pislikleri. Ayy ne sınır oldum seni dusunemiyorum bıle. Hemen halılarını yenıden ver yıkamaya 3 4 gune gelir. Bı kuzen vs birini cagır evı toplamaya yada tut Bı kadın yapsın. Temız temız gir doguma. O kadında gelmesin. Bende yarın sezeryan olcam. Bızde de Bı dunya misafir var gorumce kaynana eşler. Bugun tekrar kaynanam sildi heryerı zaten temizlik hastası oldugu için. Cok sukur. Bende tertemiz yapmıstım ama 10 gundur bızde ler malum batıyo ıster istemez.bızımkıler de gezmek ıstıyo ben evde kalıyorum onlarda haklı ben evdeyim diye evde kalmasınlar herkes memlekete gıdıcek sonucta ama beni de ılk zorladılar bu da beni rahatsız etti. Ben dedım siz gıdın benım ayaklarım sısıyo rahat edemıyom 39+3 deyim kocaman gobusle

Ayy maşallah size siz bitirmisiniz. Bide doğum stresi çok kötü yaaa. Ama sizin kaynananız yapıyormuş yine bizimki oturduğu yerden iş buyuruyor. Allah sizede hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah sağ salim kucağımıza alalım inşallah. Hayırlı bi evlat olsun annesi. Hayatı boyunca iyilerle karşılaşsın insallah. Ümmetin ümmete ettiği dua kabul olurmuş. Sizde bana dua edin lütfen bende kolay kurtulayım.

Tamam ama derdini de öğrenmem lazım eşimi arayıpta doldurmanın anlamı yok. Annesini kendi insan yerine koysun önce sonra bana laf söylesin. Ama fazla yüz göz olmaninda anlamı yok dediğiniz gibi.
Kesinlikle hiç yüz göz olma eşin yanındayken ve haklıyken masumiyetini koru ama onlarada yüz verme belli ki çiğ arsız insanlar

Insallah canım ınsallah hayırlı bir dogumla bebegını kucagına alırsın. Bak cok sanslısın eşin senden taraf. Insallah en hayırlı sekılde dogum yapar kimseye muhtac olmazsın. Allah razı olsun duan için. Inan son gunlere girince gece 12 den sonra stres sarıyo insanı. Bebegın kılosundan dolayı mecbur sezeryan olcam yarın. Normalde 29 agustos dogum du 3 gun oncesı olmus olcak. Zamanın gelmesiyle agrıları da hissediyorum. Gece ıster istemez kendime zor hakim olup sakınlestırıyoruö sıcak da ayrı tabi. Cok sukur halimize. Ben eşimle konustum hep yanımda ol diye. Sende konus. Zaten olurlar da. O psikolojı Baska ımıs. Sakın kimseyi takma.

Bana da geleceklerdi kayinvalidem ve görümcemle çocukları ..30.haftalik hamileyim ben de açık açık gelmeyin dedim kendimi zor taşıyorum zaten.. görümcem de biraz sorumsuzdur benim
Aynı bizimki gibi. Benim hatam yok diyememek. Yok diyemedigimden böyle oldu.

Esın bırını bulsun temızletsın ne derse desınlee kabul etme ay su cocukşarıula gelıp salan ınsanlara gıcık oluyorum 10 gun ıyı tahammul etmıssın. Ice manyaklastı bu ınsanlar ya bıdaha gelırlerse soyle ben boyle seylerı sevmıyorum su cocuklara bak evı batırmasınlar de. Yuzssuz bıde arayıp sıkayet edıyor

Görümcenizle neler konuştunuz detaylı yazsanız da bizim de içimiz az soğusa:)

Bu arada ben de evimde başkalarının kendi evi gibi yemek yapmasını, düzenimi bozmasını, eşyaların yerlerini değiştirmesini sevmiyorum. Bence kimse keyfi için yatılı kalmamalı hele ki hamile bi kadının evinde hiç. Arayıp konuştuğun iyi olmuş bence. Üç çocukla gel ye iç yat, bi de annem gelecek karın düzgün davransın diye abini doldurmaya çalış. Edepsiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…