Sinirden sabaha kadar uyuyamadım. Akıl verin lütfen!!!

Gercekten su destek herseyden onemli
Temizlik olur halledilir. Hallolabilcek seyler icin canini sıkma. Esini tebrik ederim benim esimde boyle biri allah razi olsun onlardan. Halilarini direkt yilattir bence sakin silmeye kalkma

Ne diye size kalmaya geldiler anlamadım.. Eşinizle bir sorun yaşamayacaksaniz, arayıp konuşun görümce hanım ile..
Eşinizin size olan desteğini de ayrıca takdir ettim..

Canim ya okurken ben sinir oldum kesinlikle soylerdim boyle yapacaksaniz gidin benim kimsenin pisligini temizleyecek halim yok kusura bakmayin derdim.
Bu ne saygisizlik allah askina resmen ozellikle yapmislar.
Verin halilarinizi yikamaya tutun yardimci bir.bayan baska caresi yok.
Sonra da soylerdim evimi mahvettiniz kac kisi zor temizledik diye..
Sen peki diyemedin mi kendi evinde her yerde yemek yedirmedigin cocuklarina niye benim evimde her yerde yemek yediriyorsun eziyet olsun diye mi diye?

Insan olmayınca desende anlamiyor ki dökülüyor yapmayın diyorum ama yok anlamiyor. Bebeğime beşik falan aldık onları bile kıskandı kiyafetlerini arabasını doğmamış çocuğumu kıskandı. Anlayışlı insan olsa böyle olmaz.

Cok ayıp umarim dogumda da gelmezler.
Buyuk kavgadan anlayacaklar sanirim ancak bir kriz gecireceksin gidin evimden diye..

Faydaları yok zararları bari olmasaymış.. Olay anında tepkinizi ağır koysaydınız.. Böyleleriyle kötü olunacaksa olunmalı ki yayılmasınlar her gelişlerinde..

Ne anlayışsız insanlar var yaa karnı burnunda kadına br de temizlik yaptırmışlar yemek yaptırmışlar. Benim görümcem de doğum öncesi geldi çocuğuna çay içiriyordu beyaz halıma çocuk püskürtüyor , çikolatalı pastayı tükürüyor yine veriyordu ağlıyor diye. Doğum sonrası yine geldiler çocuğun eline veriyor yiyeceği çocuk evde dolanıyordu. Sofra bezi vereyim deyince de yok o öyle yemez.. Tam sinir krizi geçirmelik. Ben kızıma o kadar dikkat ederim ki annemin evinde bile eline meyve verseler otur ye derim örtü sererim peşinde dolanırım dökmesin saçmasın diye. Sizinkiler abartmış

Bu raddeye getirecek sebepleri siz veriyorsunuz ben ne hamileliğimde ne de lohusalığımda gelmek isteyenleri kabul etmedim..baştan yapacağınız şeyi sonda yapıyorsunuz ne anlamı kaldı şiimdi
Bencede böyle seyler en başından konusulmali kari koca arasinda ve koca olcak kisiye taviz verilmemeli ailesi böyleyse hele de. Olmaz.

Ben daha 30 hafta olmadan zorlanıyorum akşam çaya misafir geldiğinde bile 37 haftalıksın neler yapmışsın öyle keşke yapmasaydın zıkkım yesinler insan mutfağa sokarmı karnı burnunda kadını girsin hazırlasın kahvaltısını yemeğini

Yuh yani, dağda yetişen ayı bunlardan daha ince davranışlıdır af edersiniz. Siz de ne sabırlısınız ya, bana göre çooook gereksiz. Bu işkenceyi niye kendinize yaptırdınız? Siz bu kadar tavizkar olursanız, sömüren, haddini aşan çok olur. Yapmayın böyle. Valla ikinci günde kovalardım hepsini şu davranışların yarısını görsem. Normal bir insana yapılacak şey değilken, bir de hamile kadına yapıyorlar. Hiç de abartmıyorsunuz. Sizi oturtup, işleri onların halletmesi gerekirdi. Karnı burnunda kadının evinde keyif sürmeye gelmiş haspalar. Acımasızlıklarına tüküreyim cidden. Koyun mesafenizi, eşiniz de ne güzel sizin yanınızdaymış. Yavrunuz da sağlıkla gelsin, kolay doğumlar diliyorum size.

Esin zaten seni tutmuş daha ne diye takıyorsun ki ? Kimi eşler var kv görümce neler neler yapıyor da taştan ses çıkıyor onlardan çıkmıyor. Mesafe koyarsın arana olur biter. Böyle düşüncesiz medeniyetsizler var malesef

O nasil yardima gelmek oyle kaynanani anlarimda gorumcen dulmu nie 3 cocukla orda burda kaliyo Evi barki yokmu tey allahim ya yaramaz simarik cocuklara benim de tahammulum yok kendi cocuklarimla bile deliriyo rum kaldiki gorumce cocugu

Yazık diyorum bu telaşeyle erken doğurmayın inşallah. Hamilesiniz son zamanlarınız.iki koca kadın akıl edememiş mi bunu

Yazinin ortalarini okurken sesin neden cikmiyor diye kizicaktim ama iyi hareketlerinle belli etmissin.sakin dogumda isteme esinede acik acik anlat bak bakalim temizledigim evden eser varmi kendin gordun de.yazik de ben lohusa halimle bunlar gelirse ben bebegimi alir teyzemde geciriirim 40 gunu de acik acik anlasin

Düşüncesizlik vicdansızlık otel zannetmişler sizin evi gebe kadından iş beklemişler ayıp yine iyi sabretmişsin avazım çıktığı kadar bağırır bir cinnet bin çözüm

Ben onlara mesafeliyim herşeyimi anlatmam çok fazla bi sohbetim olmaz onların kuyruk acıları var doğmamış çocuğumu ve eşimi benden kıskanıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…