sinir olduğumuz laflar,tipler,tv de gördüklerimiz:)sınırsız geyik başlasın...

seda sayanın pepsi reklamıdelikafaduldenbu kadarmı antipatik olur ya
yokuşlardan nefret ediyorumklava:
sevdiğim arkadaşlarım kk da ban yiyince sinir oluyorumÇok üzgünüm çoook
birde kendini aşırı öven insanları hiç sevmem,bırak onun takdirini karşındaki yapsın

bu söylediklerine ek olarak küçük dağları ben yarattım edasıyla her ortamı mahveden insanlara sinir oluyorum.

ben yolda sigara içen bayanlardan sinir oluyorum
vee
uzun zamandır görmediğin bir tanıdığa yolda rastlayınca hasret kalmış gibi sarılanlardan nefret ederim telefon var araçlar var özlüyorsan görüşün yaaa

en sinir oldugum birine kizip baska birinde patlamasi

yüzüne karsi diilde arkadan konusulmasi

kendini polat alemdar sanan 15-20 yas arası gençlere sinir oluyorum

ebru şallı ve demet şenere sinir oluyorum.
en güzel anne onlar.kafamçokkarıştı
en güzel yemeği yapıyorlarkafamçokkarıştı
en iyi anne .en titiz tertipli en mükemmel onlar.kafamçokkarıştı
kendilerini nasıl övüyorlar.
işin garibi kocalarıda övüyor.CADIARZU
bizler anne değiliz ev kadınlığındanda anlamıyoruz:roflol::roflol::roflol:

aynen yaa:roflol::roflol:kaydirigubbakcemile5
kapı önünde ayakabı bırakanlara sinirrrr oluyorummmdelikafadulden

aynen yaa:roflol::roflol:kaydirigubbakcemile5
kapı önünde ayakabı bırakanlara sinirrrr oluyorummmdelikafadulden

Bunu üzerine ayakkabılarını dışarıda çıkartmadan direkt içeri girip çıkaranlarada gıcık oluyorum :mymeka:

Bunu üzerine ayakkabılarını dışarıda çıkartmadan direkt içeri girip çıkaranlarada gıcık oluyorum :mymeka:
annem hayatta sokmazki:icecream:
herkez eşikte çıkarır,eşiğe bile bastırtmazkaydirigubbakcemile3
bende eşiğe basmam gittiğim yerde,milletin evine ayakabı ilegirmek bence çok ayıp bi davranış,o kadar avrupalı olmayalım bence!zaten sokaklar gerekli miktarda mikrop kaynıyor,bunu eve taşımanın alemi yoko bastığımız yerlerdeki mikrobu çıplak ayağımızla bsaıp yatağımıza taşıyoruz sonra gelsin mayklar:1shok::roflol:

bende sokmam ama kocaman kadınlara adamlara da dışarıda çıkarın demek abes oluyo kendileri düşünmeleri gerekiyo yani:mymeka:

lavobada biriken,yerlerde gördüğüm saç kıllarına deliiiiii oluyorummmmmmdelikafaduldendelikafadulden

bende izinsiz oturma odamda ,yani kisaca evimde sigara icilmesinden nefret ediyorummmm.

çok mersi lafına
o zaman sadece mersi de..çok mersi noluyo yabancı kelimeyi türkçe ile birleştirip kroca mix yapıyosun..t.ederim saolun suyumu çıktı özenti:dilcikar:

başarılı insanların başarılarının takdir edilmesi gerekirken olmadık abuk subuk şeylerden ötürü eleştirilmesinenaniknanik

mesela çok başarılı bir kadın var bu kadın aktrist olmadığı halde nedense saçına elbisesine takmışlar (ki bence çok güzel da güzel, hergün giydiği tek parça elbise de) kaydirigubbakcemile3

??:)))eeeeCADIARZUne demek istedin acaba:uhm:

ben lafımı söyledim..:1closedeyes: sen afkur afkur dur demek..

ben de bunu smile ciddi konularda özellikle de karşılıklı yazışma olduğu zaman kullanıldığında sinir oluyorum...kaydirigubbakcemile​

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…