sinir olduğumuz laflar,tipler,tv de gördüklerimiz:)sınırsız geyik başlasın...

torunlardamı dio:uhm:başka reklamda değilmio:sm_confused:

okan bayülgenin ekürisi adam kimdi onun olduğu reklam.. git eve mendille şeker dağıt amca en işin var reklamda şebek olmuşsun

okan bayülgenin ekürisi adam kimdi onun olduğu reklam.. git eve mendille şeker dağıt amca en işin var reklamda şebek olmuşsun

anladım erinono ben tugay kerimoğlunun oynadığı vodofon reklamı sandımyerimseniben
ordada dedecimm dedecimm dio,oda cannnımm torunum falan-tatlicadiarzu-anladım hangisi olduğunuhihoyyyt

anladım erinono ben tugay kerimoğlunun oynadığı vodofon reklamı sandımyerimseniben
ordada dedecimm dedecimm dio,oda cannnımm torunum falan-tatlicadiarzu-anladım hangisi olduğunuhihoyyyt

aman hepsi gerzek aslında tümevarım yapcak olursak.. 3g çıktı akıl yaşı düştü bu tlf şirketlerinin kaydirigubbakcemile2

au hidayet turkoglunun yeni reklami var ya
her lafinin sonunu nuri ile bitiriyo
aman allahim nuriyi kafasina atasim geliyo
ciktigi an kanali degistiyorum
acilen su merak etmiyormusun baslikli 3g reklamlarini kaldirmalilar
abla kardesin reklami de feciydi..

şekerim kim oldugu belli degl mi zaten hihoyyyt :jeyyar:
:roflol:miç

abla kardeş reklamı benide delirtiyoyerimseniben

• [LIST]
    [*]10 numara 5 yıldız lafına.....
    [*]tiki ağzıylaaaa ağzını yayaa yayaa kırkk saattee söleyen kızlaraaaa.....(ağızlarının ortasına elimin tersiyle çakasım gelio)
    [*]gereksizz yerlerde ve zmanlarda ulu orta sevinç gösterisi ya da ağlama şov yapanlaraa....
    [*]gece yurtttaa odamın kapısının önünde hayvan gibi yüksek seslee telefonla konuşanlara(ki bu şahsiyetler sessiz konuştuklarını iddia edio)....
    [*]en önemlisi bu aralar SEFGÜLÜME gıcık oluorum

[/LIST]

sölemedenn geçemiycemmm facebooktaki kaşar takımınaa(ya nasıl kızlarr var ağzım açık kalıoo yaa)

twilighttaki edward a gıcık oluyorumm.bana göre çok itici bi tipp ama nedense herkes bu adamaa hastaaaaaa.kk da gördükçeee şu adamın etiketlerini sinir oluyorum cidden.bi dee kolbastıya ve kolbastının şarkısınaa sinir ötesiiiii bi boyuttayımm anlatamamm görünce kanal değiştiriyorum ve tiksiniyorum.senelerdir kültürde olan bi oyun bi dandikk saçma mı saçmaa yemkteyiz programınlaaa a dan z ye her yerde karşıma çıktıgı içindeeeeeeeeeeee çokkkkkkkk sinir oluorum.yaa insafff anaokulundaki kuzenimin gösterisinde bile bu oyunu oynatmışlarrr.eğitimciler sizee sesleniyorummmm başka bişe mi bulamadınızz yahuu

kızlarr sizee 3g reklamlarıı ve seda sayan konusunda kattılıyorummm ciddenn iğrenç sinir basıo iftaraaa.

bi deee seda sayanın reklamındaaa arıyalım amaa kontörümüzzz yokki seda hanımm dio yaa orda içimden ettiğim bi küfür var burda söleyemiycem:)

kesinn pepsiii seda sayana tazminat davası açcakk satışlar düştü die:)yaa başka insan mı bulamamışlarr ben çıksamm daha çok reyting yaparr.hahaha o zman bana da sinirr olurdunuz sizzz:):)

şu ablam canla atışmışş mrak ederim nedenli reklamaaaa yeni uyarlamaa yapcam ama banlanırımm burda olmazzzz:):)hahah gülüom vallaaaa aklımaa cümleler gelioda:):)

bebegim gergin gördüm seni :teytey:

meraklım ne çok sinr oldugun şey varmış :))

merak,şu edwardmıdır nedir bende tanımıyom la onu:umursamaz:cahal kaldımzemuszemuspati onun bi vampir oldunu ve hasta oldunu söyliyene kadar hiç bi fikrim yoktu:roflol:bakıp bakıp bu kim ya diyodum:uhm:

aaaaaa külliyen yalan hasta flan demedim kiiii
sadece hastayım ona demişimdir :jeyyar:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
günaydin kk nin
güzelleri
melekleri
hamarat hatunlari

mutlu ve huzurlu
gönlünüzce gecicek haftasonulari diliyorum

:jeyyar:asom umarim bagada sinir olmazsiniz günaydin msji attiyom diye:jeyyar:

opuyorumnanaktanseviyorum ve ösledim seni annadin sen onuopuyorumnanaktan​

merak,şu edwardmıdır nedir bende tanımıyom la onu:umursamaz:cahal kaldımzemuszemuspati onun bi vampir oldunu ve hasta oldunu söyliyene kadar hiç bi fikrim yoktu:roflol:bakıp bakıp bu kim ya diyodum:uhm:

hahah hasta ve vamp oldugunu söledi demekk:lepi:tipininde cidden haastalıklı gibi göründüğünü eklmediyse ben ekliyimmm kaydirigubbakcemile3çirkin bana göree normal bile değilaelaelaelaelael.bi sarı lens takmışlarr hava kattıgını sanıpp bakış atıooo ama çok itici oldugunun farkında değil ben öle düşünüorummm:1ninca:kk hatunları üstüme yürüycek bu lafım üstüne ama napim bu da benim düşüncemmm.

-Türkçeyi doğru düzgün konuşmayanlara
-Farklılaşma çabasında olupta kendini komik hale düşürenlere
_bi tarafı kalkık kendini dev aynasında gören havalı ucube insanlara
-5 dk önce tanıdığım bi insanın bana karşı olan yılışık yılışık laflarına (örn:kankaa, askkıım, bebeğim meleğim vs vs )ıyyy
-ınsanları dış görünüşleri giyinişi kılığı kıyafetleriyle eleştirenlere
-Abazalaara
-Annemin burçin odanı topla diyişine
ooo yazmakla bitmiyo ne kadarda çok gıcık olduğum şeyler varmış :bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…