sinir olduğumuz laflar,tipler,tv de gördüklerimiz:)sınırsız geyik başlasın...

bakıyorumda tv de bayanların hepsi hoş güzel manken gibi ama erkekler göbekli

çirkin hatta baş rolde kel aktörler dahi var

resmen haksızlık
klava:

içimi dökmek istiyorum.. turkcell reklamına sinir oluyom ya... bi görgüsüz yarım akıllı ayı kılıklı Türkle, yakışıklı zeki modern bi yabancıyı oynatmışlar... o kadar sinir oluyom ki izlerken... herşeyi batıdan öğreniyoz ya, bunu ima etmişler sanırım.. aynı mantıkla "Türk Malı" dizsine de sinir oluyom... çok aşağılayıcı! klava: yazıklar olsun...

bende 118 reklamlarina sinir oluyorum okunu cikardilar iyicce

bende şahan gökbakara gıcık oluyorum artık program program gezip saçma sapan fikirlerini dinledim sinir oldum resmen canlandırdığı o recep ivedik gibi biriymiş meğer

karsı komsularıma hele bi tanesi acayip delinin teki her gün gelir evde kocacımla basbasa kalmak isterkwn kapıyı zorlar acar halbuki sadece komsu ve yenge hanım o da aynısını yapar agzini burnunu kırasım gelir ama bişey diyemiom ve ben ark olarak ekledigimde kabul etmeyen kişilere ben bilmem esim bilirdeki havalı karılara yere düşen saclardan tiksinirim haber vermeden gelen misafire bana hasetlenen komşularıma müge anlıya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…