sinir olduğumuz laflar,tipler,tv de gördüklerimiz:)sınırsız geyik başlasın...

evet yaa 50 sarışındaki çirkinlerin çok güzelmiş gibi davranmaları sinirime gidiyo....arada güzeller var ama

"tiki" denen tipler var ya onlara çok sinir oluyorum
sözde modern toplumlara ayak uydurmaya çalışan,kendi kulturunu değerlerini unutan gunumuz gençlerine sinir oluyorum
bedenlerini açarak güzel olduklarını sanan kişilere sinir oluyorum
hatta modern olmanın bedenleni açıp sergilemek oldugunu düşünen kişilere sinir oluyorum
ssokakta kızlara yamuk yumuk bakar serserilere sinir oluyorum
eğitimi bu hale getiren kişilere sinir oluyorum
ülkemi batağa sürükleyenlere ve bunları görmezden gelenlere sinir oluyorum

kaydirigubbakcemile3 saol incitanem açklaman için bende ne sildinz merk ettim azcuk
azcuk yani öylemi:smiley-cool:nan sen onu öğrenmesem uyku uyumazdın be meraklı kankam benim çok güldüm ya yerim kızım seni benkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
en sinir oldugum konulardan biri yüzüne karsi canim cicim balim olupda arkasindan demedigini brakmayanlar vardir ya sinirim bozulur iyice
senmi benmi?ama bu tipler öyle çokki hayatıma.s

alkisalkisalkiskaydirigubbakcemile5

facebook ta seksi poz verme çabalrı yok mu kızlarınnn
allahım yaaa sinir şeyler

feysbukada sinir oluyom zate

zaten facebook değilde feysbuk yazmandan belli :roflol::roflol:..bende ing.sözleri okunduğu gibi yazarım bu arada:lepi:.. bendede yok o feysbuk denen şeyden ama olanların resimlerini biliyorum haklısın arkadaşım..bi ara yonja vardı bilirsin-tatlicadiarzu-o bitti bu çıktı şimdişakkıdı..bu arada hepinizi çoook özledim kızlar:1hug: pati kankacım,torpilli özlendin ama Şeniz:1rolleyes:

bu biraz sosyal bi konu olucak,uzun zamandır giremiyorum biliyorsunuz,ama canımı gerçekten çok yakan MARDİN KATLİAMI olayına değinmek istiyorum..bu zihniyete sahip merhametten yoksun,allah korkusu olmayan,taştan daha katı yüreklere sahip yılan beyinli şeytan fikirli bu şerefsizlere lanet ediyorum.vede sinir oluyorum....

LANETLİYORUZ...

bugün hadisenin kiyafetini gördüm eurovisiyonda giyecegi ve cok sinirlendim ne oldugu belli diil ya esim diyo kumasdan tasarruf etmisler anlasilan diye :)

ay gülüm cirtlak pempe dansöz kiyafeti gibi nekadar basit bisey

aynen katiliyorum canim yada madem salvar takimi tarzi bisey giyseydi

BEN BUNU CEVAPLADIM HATTA PUAN BİLE ALDIM YA AMA GENE YAZİM :1closedeyes: OKAN BAYÜLGEN.CEM YILMAZ.ATA DEMİRER, KENDİNİ KOMİK SANAN TÜM İTİCİ ADAMLAR.KENDİNİ BEĞENMİŞ AYNI EŞYAMIZ OLDUĞU HALDE KENDİSİNİNKİNİN DAHA KALİTELİ OLDUĞUNU SAVUNAN KOMPLEKSLİ KADINLAR,ÇOK KONUŞAN CIVIK ERKEKLER,NİHAT DOĞAN,SEDA SAYAN,KOCASI,REHA MUHTAR,ESRA CEYHAN,ARTİSTLİK YAPAN HERKEZE KIL OLUYORUM ONLARI ONLARI MOR ETMEKTEN DAHA ZEVKLİ TEK ŞEY OLABİLİR SÖYLEMİM MSJIMI SİLERLER -tatlicadiarzu-

içki içmesini bilmeyen ama yinede neresine içiyosa!içen..hani anladınız..ve pis sarhoşluğu olanlara sinir oluyorum

esra ceyhan ve seda sayann uyuz oluyommmmmmmm
yapmacık insanlar
hee bide zekeriyaa beyaz ve erol büyükburç okan bayilgen ekstra uyuz olduklarımm

seda sayan ve esra ceyhana bende katılıyorum uyuzlar bide müge anlıya çağla şıkele iyi ki evlendi emresiyle futbolcuların sahaya tükürmelerine madem tükürüyolar niye gösteriyonuz kardeşim ığğğğğğğğ şahan gökbakara çok kendini beğenmiş recep ivedikten öğğğ geldi aklıma geldikçe yazarım çok var yaa

çay mı içersin kahve mi dediğimde fark etmez diyenlere sinir oluyorum,

biri çay diğeri kahve yaaa :)

yada ben fark etmez diyenlere sinir oluyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…