sinir olduğumuz laflar,tipler,tv de gördüklerimiz:)sınırsız geyik başlasın...

dudakların çok hoş cidden :)))

iboya gicik oluyorum yani ibrahim tatlisese ha hülya avsar ha o al birini vur birine ikiside kendini övmeyi cok severler sonundada kendi dilleriyle kendilerini bitirdiler bence

mrb tuanaa seninn çok msjlarını konularınla karşılaştımm ama tanışmak asonun toğine kısmetmiş:).):)
bende çok sinir oluyorum iboya şarkılarınıı bayılarak dinliyorum ama tavırları ve kendini beyenmişliğii bitiyo artık onu gündem yaratmak için yapmıycağı yok artıkk en son da yıldız tilbeye yaptıkları bardağı taşırdı benim açımdan zındıık kadar sevmiyorum onu hülyayada kızıyorumm oda aynıı öyle bu sene sustuu işde para kalmadıyaa :lepi:

iboya gicik oluyorum yani ibrahim tatlisese ha hülya avsar ha o al birini vur birine ikiside kendini övmeyi cok severler sonundada kendi dilleriyle kendilerini bitirdiler bence
alkisalkisalkisalkisalkisalkisaynen iboya bende kılım..konuşurken elini göğsüne koyuyor bide mendil konulan yere hani..-tatlicadiarzu-
ben her telden dinlerim biliyon aso ama murat havalı
havalı erkekleri sevmem
biliyom patimyerimseniben..

:roflol::roflol::roflol:seni ben yerim:)sen çok tatlı ve mütevazi birisin,senin tam tersin olan yani kendini kaf dağında gören büyükgönüllü insanlara kılım:enbuyukkk:

dudakların çok hoş cidden :)))

saol patimm canım yaaa...
vala sizin sayenizde artık takmamaya gayrett ediyorumm:):)
valla liseden sonra iyii arkadaşlıklarıı burda gördümm benn yaa:Saruboceq::Saruboceq:

pati havali deyince harbi söyle en yakisikli benim elimi sallasam 50tane bulurum hicbir kiz beni reddetmez bana hayir dicek daha annasinin karnindan dogmamisdir diyen erkekler varya sinir olurum ya bulunmaz hint kumasilar sankiklava:

alkisalkisalkis
bu erkekler benden uzak allaha yakın olsun..................................................................................................................................................................

bu noktaları koyan üyeeee klava:klava:

evvet evvet hatirladim seni sen osun yakaydirigubbakcemile3saka bi yana saol canim dogru topiklerde karsilasdik aso nun sayesindede biraz daha tanisma firsatimiz olucak insallah alkisalkisalkiskaydirigubbakcemile5
aynen ibonun sarkilari in kendisi outlülülülülülü

derya baykala gicik oluyorum son dönem eskiden programlari daha iyidi simdi bide yemekleri ekledi konulardan konuya zipliyo dagiliyo program bi mutfak bölümünde bi bilmem nerde (( seyretmiyorum artikin

saoll canımm yaaa..
tatlumm alıntılarıı birbirine girmişş zor çözdümm yazıyııdelikafadulden

derya baykala gicik oluyorum son dönem eskiden programlari daha iyidi simdi bide yemekleri ekledi konulardan konuya zipliyo dagiliyo program bi mutfak bölümünde bi bilmem nerde (( seyretmiyorum artikin

ayyy evet ordaki doktorlardan ben utanıyorum resmen :))
boş boş duruyolar orda
kadınn lafı bitmeden hemen başka konuya geçiyo kötükedihüso

sevgilisinde yeteri kadar para var hayatım,öyle bi derdi yok zaten...kız kardeşide sülaleside ondan geçiniyoyerimseniben
sorma!!bide gözlerini kırpış kırpış yapıyo konuşurken...genç kızlık havalarındave her programında ferhan şensoyu mutlaka ve mutlaka anıyor..farkındamısınız?..ama herrrr programda

kızlar hadi başka başka :))

Son düzenleyen: Moderatör:
haklısınn canım sendee o sarııı yelloz kardeşide çok gıcıkkkkk bencee bu arada ban yemem dimii bu sözden dolayııı

cidden hee kimse söylemiyo aa murat dedi

murat arıyımda kontür at delikafadulden
bunu benm iğrenç esprilere akliyim baree benneyaptımkibenneyaptımki

Son düzenleme:
banu alkanin ben 90 60 90im diye gezinmesine ve elinde buketlerle karnini kamufle etmesine gicik diil uyuz oluyorum görülen köy kilavuzmu ister yaklava:

evet ya banuyu unuttuk gıcık yaaa

cidden hee kimse söylemiyo aa murat dedi

murat arıyımda kontür at delikafadulden
bunu benm iğrenç esprilere akliyim baree benneyaptımkibenneyaptımki
pati gözüm görmesin böyle bi kankam var işte tüüü:roflol::roflol::roflol:rezil seni:tomato:
banu alkanin ben 90 60 90im diye gezinmesine ve elinde buketlerle karnini kamufle etmesine gicik diil uyuz oluyorum görülen köy kilavuzmu ister yaklava:
ay evet ya ..karnını içine çeken erkeklerde çok gıcık duruyo..orhan gencebayda öle:ecrin_bebek:

Son düzenleyen: Moderatör:
aso cidden çok mu kötüydü kanka yaaa senağlama

aaaaa evet banu alkanı unutmuşumm bendee saolun hatırlattığınızz içinnn çokk sinir bozcu yaa o sevgilisi ne ler yaptıı hiç guru yokmuşş kadında yühh allah kahretmesin onu..

gevşek gevşek konusuyorlar ya bende ona uyuz oluyorum..haneeeeeeee nerdeeeeeee kım buuuuuu...
ıyy bayılazaym

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…