Sinir bozucu

kızlar ben çıkıyorum.

az bişey kaldı toparlanacak, onları da hallediyim.

hepinizi öpüyorum, iyi geceler..

Tweety,
bana küs müsün? Sen böyle deme bari, Carrie sana konu dışıdan uyarı verdim, peki özelden neler yazdım, benzerlerini zamanında tweety'e de yazdım, ki aslında bilgilendirmek zorunluluğum yok, hemde nasıl bir tatlı dille yazıyorum, el insaf:KK14:
Tatlı dilli derken kendimi övüyor muyum, evet övüyorum, bırakında o kadar olsun:KK51:

:KK60::KK60::KK60:

Bence de valla o kadar olsun Mune hanım.. Siz gelince biz bir tedirgin oluyoruz yahuuu :KK53:

11 cezam var 6 si uyari 5 ban ceza puanim 50 yolu yarilamisim ay rahat durmaliyim:KK25:
zaten muneyede küsüm bi smileycik yuzunden konu disi ban yedim:KK43:

Tweety,
bana küs müsün? Sen böyle deme bari, Carrie sana konu dışıdan uyarı verdim, peki özelden neler yazdım, benzerlerini zamanında tweety'e de yazdım, ki aslında bilgilendirmek zorunluluğum yok, hemde nasıl bir tatlı dille yazıyorum, el insaf:KK14:
Tatlı dilli derken kendimi övüyor muyum, evet övüyorum, bırakında o kadar olsun:KK51:

Bizden kurtulacağı için seviniyorda olabilir :44:

yok canım, sanmıyorum mune iyidir :KK19:

Tweety,

yok ben zaten farkındayım , sizede yazdım
ben biliyorum hatalarımı, kendimi tutamıyorum ama usladım artık, bıraktım polemiği, konu dışıları, ağzıma sürmüyorum, tövbe ettim :44:

ben biliyorum hatalarımı, kendimi tutamıyorum ama usladım artık, bıraktım polemiği, konu dışıları, ağzıma sürmüyorum, tövbe ettim :44:

aferin carrie hep böyle ol :nazar:

Tweety,

küstüm tabeee :KK59:son aldigim 1 haftalik ban bana cok dokundu sadece bana yazilan mesaja smileyle cevap verdim ve konu disi ban yedim...
oteki polemiklerde bile bu kadar kolay ban yemisligim yok :KK43:
biliyorum beni cok uyardin sende kazende haklisiniz cogunda ama site o kadar konu disi mesajla doluyken ben bi smiley yuzunden siteden mahrum kaldim,
o kadar rahat durmaya dikkat ederkene smiley yuzunden ban yemek uzucu oldu...

Mune hanım birde ben sizin avatardan bir tırsıyorum yaa, o ne öyle üstüme üstüme geliyor gibi :26:

Bizi korkutmak amaçlı dimi? :KK53:

küstüm tabeee :KK59:son aldigim 1 haftalik ban bana cok dokundu sadece bana yazilan mesaja smileyle cevap verdim ve konu disi ban yedim...
biliyorum beni cok uyardin sende kazende haklisiniz cogunda ama site o kadar konu disi mesajla doluyken ben bi smiley yuzunden siteden mahrum kaldim,

tweety siz toplu şekildemi banlanmıştınız en son

Evet artık Carrie yi durdurucaz, oda bizi durducak.. Konuyla alakalı konu dışı yapacak olursak (bu cümleyi ben bile zor anladım) buraya gelcez, demi kızlar :KK53:

Konu dışıdan 1 hafta ban yediğin topiğin adını söyle burda, birde bölümünü.
Hem o ban sürelerini ben belirlemiyorum, ceza puanlarınız artıkça ban süreniz artıyor, ceza sistemi otomatik düzenliyor süreyi, ben manuel yapmıyorum günleri, sadece hangi kurala uymamışsan, ona karşılık gelen cezayı işaretliyorum:KK14:

Konu dışıdan 1 hafta ban yediğin topiğin adını söyle burda, birde bölümünü.
Hem o ban sürelerini ben belirlemiyorum, ceza puanlarınız artıkça ban süreniz artıyor, ceza sistemi otomatik düzenliyor süreyi, ben manuel yapmıyorum günleri, sadece hangi kurala uymamışsan, ona karşılık gelen cezayı işaretliyorum:KK14:

birşey soracam... mune hanımcım..
bu puaları nasıl silebiliriz?

mesela ben uslu dursam, o puanlar silinirmi :KK17:

X