Sinir bozucu

bu arada türkçe mealini falanda yazıcam, kuranda geçen bi ayet bu zaten

yani büyü falan değil

Emeğinin karşılığını alsın yani tamam türkiye şartlaı belli ama o kadarda az ücrete evet demesin

tabi ki.
birde şöyle birşey var. herkes az ücrete eyvallah ederse piyasa da düşüyor. iş görüşmeleri yapan kişi bakıyor. en az ücrete kim tav oluyor. onu seçiyor. genelde bu hep böyle. çok ücret isteyince de iş bulma şansı düşüyor. tercih edilen olamıyor. o yüzden piyasayı çokta düşürmemeli

olur olur :26::26::26::26::26:

Olur canım hemen kopyalarız...

Duayı sadece cüzdanına koydun dimi, extra bir şey yapmadın?

ben bütün açıklamaları yazacam

siz direkt kopyalayın sonra ben silicem

Kimse hak ettiğiücreti almıyor ki bu ülkede ..

Kıızmın arkadaşı buraya geldi aynı bölğmden mezun ilaç firmasına görüşmeye gitmiş 2500 istemiş onlarda en fazla 1500 demişlerr kabul etmemiş

ahhh ahh çoğunu yaşadım hanım abla biliyorum.hakettiğim ücreti alacam diye inat ettim aylarca işsiz kaldığım oldu..
ne yazık ki yeni mezunsan aza kanaat edeceksin. işi öğrenip tecrübeli olunca o zaman daha çok maaş isteyebiliyorsun.

Carriecim çok sağol Allah cüzdanından para eksik etmesin

Birde canım mesela ben Tolga içinde yaparım bunu.. O zaman Tolganın niyetine ne dicem :26:

Lanet olsun teknolojiye ...

Cuma'da bile vidi vidi ötüyor konuya mesaj yazıldı diye şu lanet akıllı telefonlar....

Unutmayın ben sizin bilmediğiniz şeyleri biliyorum !

şimdi gittim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…