Sinir bozucu

Senin ki bugün biraz sivriydi evet :KK9:

Evet ya sorma :26:

rahmetli ananem çok giyerdi bunlardan çeşit çeşit mekanı cennet olsun özledim bak şimdi :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Benim ananemde rahmetli oldu :KK14:

mahmutpaşadan ayarlarım altılı paket.

Allah razı olsun :KK53:

destekliyi napacan
normal beyaz atlet göndericez sana, erkeklerin giydiklerinden :KK14:

Aaaa hayır destekli isterim :KK53:

böyle istiyor ebruş $3332364352_7ba1324afd.jpg

umarım o kara listede yokumdur
darılırım :KK37:

sen yoksun merak etmee

benim 60 puanım var. ama uzun zamandır var bunlar. zamanla siliniyor mu ki ceza puanları?
pro mu olsam napsam? o zaman daha rahatsın sanki:KK14:

ceaz alınınca bitiş tarihleride gözüküyor zaten ceza bitip silinmediyse haber ver o zman kazene

pro olunca bişi fark etmiyorkiii gene ceza alıyorsun torpil yok yani :KK53::KK53:

İnşallah :26:

Abla nasıl yani şimdi eylül de benim o 30 puanlık cezam silinecek mi?

Ceza aldığın tarih belli zaten bitişide görürsün ebrucumm kontrol panelşne bak sen orada yazıyor zaten süresi

Bunu editör olduktan sonra söyleseydin keşke :KK9::KK9::KK9: Sende editör olamayacaklar karalistesine alınmayasın :KK51::KK51::KK51:

Olsun yaaa nasılsa almazlar herhaşdeee :KK53:

amin canım.
telli mi olsun yoksa push up mı?
dantelli mi yoksa penye üstü puantiye baskılı mı?
çeşidinden haber ver :KK14:

Hepside güzel lütfen birer tane alırmısın kedicim :KK53:

atlet olmaz atlet olmaz!
sonra koğuş arkadaşlarından biri gelir burda konu açar.
"koğuş arkadaşımın beyaz atlet sorunsalı "diye

Evet atlet olmaz :KK53:

Sütyene ne gerek var... Dünkü konudaki kız gibi dolaşırsın hepiniz bayansınız nasıl olsa :KK53::KK53::KK53:

Evet yaa olabilir aslında :KK9::KK9::KK9:

Bu arada şaka maka yırttım ben kızlar galiba :KK14:

Evet bana bunlardan alın :KK53:

Ceza aldığın tarih belli zaten bitişide görürsün ebrucumm kontrol panelşne bak sen orada yazıyor zaten süresi

Sağol ablam :KK3:

ben ananemi de babanemi de hiç görmedim.
sadece üvey anane.
annem analık derdi ona.. o da vefat etti ben 6 yaşındayken

Ayy canım benim yaa :26: Allah rahmet eylesin :26:

Son düzenleme:
sen yoksun merak etmee

ceaz alınınca bitiş tarihleride gözüküyor zaten ceza bitip silinmediyse haber ver o zman kazene

pro olunca bişi fark etmiyorkiii gene ceza alıyorsun torpil yok yani :KK53::KK53:

olsun yaaa nasılsa almazlar herhaşdeee :KK53:

[sıze=3]ben hiç ceza almadım ama canım çekmio değil [/sıze]

bitiş tarihlerine hiç diyor. demek çok kızmışlar bana süresiz ceza vermişler. o kadar kötü bişi yapmamıştım ki ya..
peki şimdi yazsam süreliye çevirir mi acaba kazen? pro olunca öyle gözlemledim ben. ceza tamam ama banlanmak daha zor sanki.

X