Sinir bozucu

Kızlar nasılsınız? Öfkemi yenemiyorum ya. Efendice abisinin yaşını soruyorum yaş ilerleyince tekrar üni okumayı göze alanlar varmı diye. Evlimi diye soruyorum. Eş çocuk varsa o sorumluluğa rağmen isteğinin peşine düşermi diye. Ya yok yenilir yutulur değil. Ben şuan toplantı arasındayım. Kazen e danışacağım birşey yapılabilirmi diye. Arayamıyprumda patronlar yanimda ama hirsimdan kendi kendimi yiyiyorum

sınırsızda limit yok ama belli bir gb üstüne çıktığında hız azalıyor diye biliyorum

gözlerimi alıyo keritoş yeter

benim Ous da yarın gidiyo o yüzden bende arkadaşıma gidicem :))

kerri valla bilerek bakmıyorum resimlere sağlıgım açısından

ya saçmalama yaaaa sende ne takılıosun sanal şeylere önemli olan sağlık cicimmm

Hayal..

İftira atmayı kendilerine misyon edinmiş kişiler için bu kadar canını sıkma..

Kezban = Diktirmiş diye tanım yapıp sonra da zaten kk nın %99 u Kezban diyen zihniyetten ne beklenir ki..

tatlım canını sıkma. ama çok haklısın kesinlikle hak veriyorum. eğer hukuki olarak bir sonuç alamazsan nikini değiştirt. dün derinss açık hedef gösterildi ekşide. oda nikini üfürükten prenses yaptırmış. akıllıca..öyle yaptırabilirsin. gerçi senin nikini güzel ve yaratıcı buluyordum yazık olacak

benim Ous da yarın gidiyo o yüzden bende arkadaşıma gidicem :))

kerri valla bilerek bakmıyorum resimlere sağlıgım açısından

Bende arkadaşlarımı aradım hepsinin bi meşguliyeti var..

Bekarlar üstelik , korkarım evlenince hiç vakit ayıramaycaklar

Evet ya ben hiç birinde birşey göremedim.. Siz fincan, papatya , balık var deyince gözlerimde sorun olduğunu düşünmeye başladım

ben her zamanki gibi konuya çok uzak oldugumdan hiçbişi anlamadım hatta buna şaşırmadım

hayırdır kime kızdın

Annem ablam yeğenim kız kıza iftar yapıp muhabbet edelim en iyisi..

Aslında benim evim daha yakın işime , o yüzden üşeniyorum..

Ama en azından hazır sofraya giderim ucu ucuna

bencede
ben olsam giderdim yani anneme

sınırsızda limit yok ama belli bir gb üstüne çıktığında hız azalıyor diye biliyorum

gözlerimi alıyo keritoş yeter

tamam

kamera şakasına bakın bayanlar

[video=youtube;NLoRuoiHTuU]http://www.youtube.com/watch?v=NLoRuoiHTuU[/video]

Hepiniz haklisiniz da ben hangi platformda olursa olsun insanlarin haddini bilmesi gerektigini dusunuyorum. Neden degistireyimki kullanici adimi kedicigim. Bir terbiyesizligim olmamis. Sadece abin kac yasinda tekrar universite dusunurmu evlimi diye sormusum. Sebeplerinide yukarida acikladim zaten. İstanbul trafigi berbat. Onun derdi bir yandan. Maddi acidanda dava bedellerine raziyim yeterki bir sonuc cikacak desin avukatlar

hayırdır kime kızdın

bencede
ben olsam giderdim yani anneme

Hayal Mahsulleri çıktı..

Ben kısaca anlatayım.. Ekşicilerden Hayal de nasibini almış..

Eğitim için çok mu geç gibi bi konu varmış.. Hayalde yorum yapmış yorumlar arasında da sorular yöneltmiş abin evli mi vs. diye..

Ekşiciler de konu sahibinin abisine talip olmakla suçlamış Hayali , sözlükte..

Bende bugün bari gideyim diyorum annemlere

Kızlar sanırım bu sefer uyarı ile kalmıcam..

hayırdır ne oldu :26:

bakıyorum bir sohbet bir muhabbet

hoş geldin kanka
uyandınmı

istediklerini düşünmekte özgürler
ben hiç takmazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…