Sinir bozucu

Kızlar sanırım bu sefer uyarı ile kalmıcam..

Eğer konu kapatılırsa ceza almazsın Ebrucum...

Hayal Mahsulleri çıktı..

Ben kısaca anlatayım.. Ekşicilerden Hayal de nasibini almış..

Eğitim için çok mu geç gibi bi konu varmış.. Hayalde yorum yapmış yorumlar arasında da sorular yöneltmiş abin evli mi vs. diye..

Ekşiciler de konu sahibinin abisine talip olmakla suçlamış Hayali , sözlükte..

Bende bugün bari gideyim diyorum annemlere

Çok takılmayın bu ekşicilere bence

hayırdır ne oldu :26:

Allah var mı yok mu diye bir konu açılmış.. Bende ilk yorumumda çok fena ağırdan girdim, sonra kızın yaşının küçük olduğunu söyledi kadesa, pişman oldum o kadar ağır laf söylediğime ama olan oldu ...

Eğer konu kapatılırsa ceza almazsın Ebrucum...

Farketmez canım kapatılsa da hakaretten kesin ceza verirler..

Kızlar banlanırsam bana konu özetlerini mesajla bildirin hee :KK14:

kamera şakasına bakın bayanlar :KK14:

[video=youtube;NLoRuoiHTuU]http://www.youtube.com/watch?v=NLoRuoiHTuU[/video]
ay çok güldüm. ama ayıp yaa insanlar don gömlek kaçışmış

Hepiniz haklisiniz da ben hangi platformda olursa olsun insanlarin haddini bilmesi gerektigini dusunuyorum. Neden degistireyimki kullanici adimi kedicigim. Bir terbiyesizligim olmamis. Sadece abin kac yasinda tekrar universite dusunurmu evlimi diye sormusum. Sebeplerinide yukarida acikladim zaten. İstanbul trafigi berbat. Onun derdi bir yandan. Maddi acidanda dava bedellerine raziyim yeterki bir sonuc cikacak desin avukatlar

ben zaten sana savaşmadan yenilgiyi kabul et demedim ki. sonuna kadar ara hakkını. ama sonuç alamazsan böyle bir yolda var dedim.

kızlar burda dini konu açmak yasak dıyolardı kapamıyolar konuyu.bizim harcımız değilki bunları anlatmak.
çok bilgili değilim ve yanlış bişey yazmaktan korkuyorum doğru değil burda tartışılması bu mübarek gün.

kızlar burda dini konu açmak yasak dıyolardı kapamıyolar konuyu.bizim harcımız değilki bunları anlatmak.
çok bilgili değilim ve yanlış bişey yazmaktan korkuyorum doğru değil burda tartışılması bu mübarek gün.

zaten kapanır birazdan

bide şunu dinleyin lütfennnnnnnnn
[video]http://www.timsah.com/Sucunun-suyu-cikti-Telefon-Sakasi/Z0VVMKkqsKg[/video]

X