Sinir bozucu

Pilavı körili yapım hem değişik olur. Mantar çorbasını tavuklu terbiyeli bu akşam denim bi mantar çorbası yapıcaktım. Salata üç çeşit yapıcam ama herkese bir tane veririm hani hangisinden isterlerse

size bakıp çekirdek çıtlatıyorum
yanış anlaşılmasın 2 de müdürle toplantı var stres atıyorum :))

Yerinde olsam çağırırdım kader,cim

Şık olur senin açından ..

Görümceme söyledim izin günün yine pazartesi mi gelin beklerim diye.. Boşver ya bu ara zaten çok sık görüştük dedi

Dünde eşimin teyzesindeydik , kuzenleri var benle ve görümcemle yakın yaşlarda.. Ona da söyledim.. Biz pazartesi yokuz köye gideceğiz o yüzden belki görümcende gelmez dedi..

Eşime söyledim tüh köye gidiyorlarmış yoksa geleceklerdi diye, niye söylüyosun ki pazartesi biz çalışıyoruz dedi

Yani ben zaten yeni gelinim ayıp etmiş olmaktan korkuyorum.. Kaç kere çağırdım.. Her gün ya iznimiz yok ya dışarı çıkalım dedi kaynanam.. Şimdi de köy çıktı..

Bilmiyorum.. Son çare yine kaynanamı bir arar buyur ederim , gelirlerse pazardan hazırlık yaparım pazartesi çalıştığım için..

Bol çeşit açık büfe iftar sofraları albenili oluyor tiny,cim

şimdiden kolay gelsin, emekli bir iftar daveti olucak.

Epey uğraşmışsın

Çokta ısrar etme şüphelenmesinler

Bu gelin bizi niye bu kadar ısrar kıyamet çağırıyor demesinler

Kader'cim bu kadar ısrarcı olma bence. Bir keer söyle ne zaman gelmek isterseniz gelin de. Yeterli boşver...

nedense içim kalktı bu tarife patates severimde makarna hiç sevmem ondanmı acaba, birde ikisni bağdaştıramadım

Epey uğraşmışsın

Çokta ısrar etme şüphelenmesinler

Bu gelin bizi niye bu kadar ısrar kıyamet çağırıyor demesinler

Evet

Ama ne yapayım onlar bizi çağırdı bende onları almak isterim..

Hemde yeni olduğumdan ve ast üst ilişkisi olduğundan çekiniyorum

Son bir kez kaynanamı arayacağım , sonra da benden günah gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…