Sinir bozucu

Kızlar,

Hafta sonu 20 kişiden fazla olacağız. Eşim başkalarını da çağırmış. Cumartesi akşamı yaklaşık bizle beraber 25 kişi oluruz. +5'te olabilir. Çok güzel yemekler hazırlamam lazım:26: Şunalrı düşündüm ama lütfen kusurları söyleyin.

Mercimek Çorbası,

Pirinç Pilavı,

Taze Fasülye,

Biber Dolması,

Kürdan Patates,

Tas Kebabı,

Patates Püresi,

Peynirli Börek,

Salata,

Ayran ve çeşitli içecekler,

Revani dondurma ile,

Puding,

Meyve Salatası

Kızlar,

Hafta sonu 20 kişiden fazla olacağız. Eşim başkalarını da çağırmış. Cumartesi akşamı yaklaşık bizle beraber 25 kişi oluruz. +5'te olabilir. Çok güzel yemekler hazırlamam lazım:26: Şunalrı düşündüm ama lütfen kusurları söyleyin.

Mercimek Çorbası,

Pirinç Pilavı,

Taze Fasülye,

Biber Dolması,

Kürdan Patates,

Tas Kebabı,

Patates Püresi,

Peynirli Börek,

Salata,

Revani dondurma ile,

Puding,

Meyve Salatası

çok güzel bir menü
hele benim gibi yemek yapmayı sevmeyen doğal olarak çokta iyi beceremeyen ve + bu yüzden fazla yemeğe misafir çağıramayan biri için :KK43::KK43::KK43::KK43:

çok güzel bir menü
hele benim gibi yemek yapmayı sevmeyen doğal olarak çokta iyi beceremeyen ve + bu yüzden fazla yemeğe misafir çağıramayan biri için :KK43::KK43::KK43::KK43:

Benim pek hoşuma gitmedi ne bilim eksik gibi geliyor uyumlu değilmiş gibi.

Her an hepsini bile değiştirebilirim ee kim yapıyor yemekleri peki sizde jikletcim? Bende önceden yapamazdım hiç ama yapa yapa öğrendim deneyerek

Kızlar,

Mercimek Çorbası,

Pirinç Pilavı,

Taze Fasülye,

Biber Dolması,

Kürdan Patates,

Tas Kebabı,

Patates Püresi,

Peynirli Börek,

Salata,

Revani dondurma ile,

Puding,

Meyve Salatası
Sarma da olsa iyi olurdu, zeytinyağlı, göze hoş görünürdü ve ramazanda ekşi ekşi iyi gider :KK51:

Kızlar,

Mercimek Çorbası,

Pirinç Pilavı,

Taze Fasülye,

Biber Dolması,

Kürdan Patates,

Tas Kebabı,

Patates Püresi,

Peynirli Börek,

Salata,

Revani dondurma ile,

Puding,

Meyve Salatası

hayatım bence mercimek çorbası yapma bööö gelmiştir artık geçen bizim açcı yapmış tavuklu yogurtlu ekşimsi güzel bir çorba ondan yap

barbunya + yaprak sarması yap

tas kebab olabilir
kürdan patates tamam+patates piresine gerenk yok bence

karışık ızgara da yapabilirsin tas kebab yerine

havuç salatası yap cevizli

börekde peynirli hoç olur bunca patatesli şeyden sonra

meyve iyi fikir

revani enfesssss helede dondurmalı
daha ne olsun beyaaaa

Benim pek hoşuma gitmedi ne bilim eksik gibi geliyor uyumlu değilmiş gibi.

Her an hepsini bile değiştirebilirim ee kim yapıyor yemekleri peki sizde jikletcim? Bende önceden yapamazdım hiç ama yapa yapa öğrendim deneyerek

ben yapıyorum canım
yapamıyorum değilde yapmak istemiyorum yani severek yapmıyorum eziyet gibi geliyor çünkü yemek yemeyide sevmiyorum
dışarda yemek yada başka biyerde yemek daha çok hoşuma gidiyor hazırcıyım sanırım az :)))

hayatım bence mercimek çorbası yapma bööö gelmiştir artık geçen bizim açcı yapmış tavuklu yogurtlu ekşimsi güzel bir çorba ondan yap

barbunya + yaprak sarması yap

tas kebab olabilir
kürdan patates tamam+patates piresine gerenk yok bence

karışık ızgara da yapabilirsin tas kebab yerine

havuç salatası yap cevizli

börekde peynirli hoç olur bunca patatesli şeyden sonra

meyve iyi fikir

revani enfesssss helede dondurmalı
daha ne olsun beyaaaa

Canım tas kebabı ama var püresiz olmaz k?

Karışık ızgara çok vaktmi alıyor canım ya yemeklerin sıcak ve taze olması açısından prtaik ve hemen olabilecek şeyleri seçiyorum.

X