Sinir bozucu

canım doktordan randevu almadım daha cuma günü nasipse gideceğim.kulak burun boğaz doktoruna ama sanırım perde takarken felan olan bir sıkışmaymış geçen perde takarken canım acımışdı cok
kas sıkışması olup sonra oda ödem olup geçiyormuş arkadaşla konuşdum sabah bende çok olur genelde agır kadlırınca cereyenada kalınca dedi ama ben idicem tabiii benım şu hani kol çantası takarsınya omuz kısmında sanırım lenfler orda değil demi hayatım ? lenfler kulakaltından boyna doğru olan yerde
boyun civarı ve kulak civarı.

üşümeye üşütmeye bağlı bağışıklı sistemi güçlü olmayan bünyenin karşılaşabileceği bir durum canım, sıkma canını ama ihmal de etme.

boyun civarı ve kulak civarı.

üşümeye üşütmeye bağlı bağışıklı sistemi güçlü olmayan bünyenin karşılaşabileceği bir durum canım, sıkma canını ama ihmal de etme.

yok birtanemmmm ihmal etmem ben zaten kendimi dinlemeye bayılırım hastalık hastasıyım :) mecbur gidicem geçmezse 1-2 güne sen nasılsın varmı şimdi sorun sende canım ?

yok birtanemmmm ihmal etmem ben zaten kendimi dinlemeye bayılırım hastalık hastasıyım :) mecbur gidicem geçmezse 1-2 güne sen nasılsın varmı şimdi sorun sende canım ?
Çok geçmiş olsun tekrardan canım.

Yok bir sorun güzelcim sütten çıkmış ak kaşık misaliyim :)

mavişim sen nasılsın ne var ne yok

iyiym tatlım ya üff bu haftada bi bitse diye çabalayanlardanım
ayın 15ini iple çekenlerdenim internetten 6 taksitle çılgnca alışveriş yapıp şu aralık bi gelsede kredi kartım rahatlasa diye bekleyenlerdenim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sende ne var ne yok?

ben bı karar aldım kızlar,
yıne sapıtırsam bırı bana carpsın kendıme getırsın :KK14:

X