Sinir bozucu

Aşk bana göre bir kere yaşanmaz. İnsan birden çok kişiyi sever, aşık olur. Ama uyumlu olamaz. Ben mesela eşimi ilk gördüğümde hayatımda 4 yıldır birlikte olduğum çok sevdiğimi düşündüğüm biri vardı. Sonra ayrıldık, eşim girdi hayatıma. Bakmaya bile doyamazdım eşime. O da öyle. Aynı sınıftaydık böyle notlar falan yazardı birileri ile uzatırdı bana. Öyle güzeldi ki herşey, nereye gitsem peşimden gelirdi. Kaç il gezdik beraber. Sonra evlendikten sonra herşey değişti ama. Neden bilmiyorum daha dün akşam en büyük kavgalarımızdan birini ettik. Ona da söyledim ya çok iyi olacak yada bitecek diye. Aşk işte... En büyük aşk idi. Öyle tanımlardı her gören bizi....

evet katılıyorum bi kere yaşanmıyo.

walla ben bekarken kelebek olayı 2 defa oldu bende iyikide olmuş çünkü eşime olmadı sadece mutluydum onla seviyodum o kadar

benim de iki kere oldu.
ilkinde karın boşluğum resmen kelebek doluyordu ama karşımdaki tam bir ş.siz çıktı.
ikincisinde daha az kelebek vardı ama karşımdaki tam bir ana kuzusu çıktı.
üçüncüsünde eşimdi, onda da karın boşluğumda kelebekler vardı. mesela buluşmadan önce heyecan oluyordu ve mutluydum yanında. iyi ki o olmuş diğerleri olmamış. zamanında ilk ikisi ile evlenmeyi hele ki birincisi ile evlenmeyi çoook istemiştim hatta hayırsız ile hayırlıya çevirsin allah diye dua ediyordum. demek ki hayırlı olacak bişi yokmuş ki olmadı iyi ki olmamış valla. şükürler olsun

Aşkın tanımı herkese göre değişiyor herhalde..

Ben aşık olmadım eşime sanırım.. Sevdim..

Hatta önceleri varlığından bile bi haberdim

O geldi gösterdi kendini bi şekilde..

Son düzenleme:
NEDEN SASKIN SASKIN BAKION KIZ

nadide sultan
memiş
??

bence de bir kez olmaz. hatta ben eşimden önce iki kere yaşadım. yoksa üç mü /B]

insan oğlu bunları yaşamaya mahkum canım herşeyin başı gibi sonuda var ama kişiyi değil sureti değil manayı sevmek lazım.mevlana diyorya güzellik bedenden gidince neden sevmeyi terk ediyorsun....belkide hatayı burda yapıyoruz....kavganıza çok üzüldüm lovem ama bunlar hayatın tuzu biberi sanırım bizde benımkiyle hergün ederiz düzenli kavgaaaa

[video=youtube;i4xzxH_835g]http://www.youtube.com/watch?v=i4xzxH_835g[/video]

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…