Sinir bozucu

Pazar gününden sonra kaldığım yerden devam ebruşcuk. Kırpık yufkaları

süt sıvıyağ yumurta karışımı olan kaseye şöyle bir değdirip çıkartıyorsun

su böreği gibi oluyor.

Piştikten sonra da soda gezdiriyorum. Demleniyor filan işte. :)

canım naber sesin cıkmadı bugun hiççç:18:

Evet. Pasiftim bugün. Olumlu beklediğim olumsuz geliştiğini öğrendiğim iki haber aldım bugün Ondan galiba.

Sırf mide konuşmuşsunuz bugün. Tarifler tarifler :)

Aaaa sodamı, ilk defa duyuyorum pişmiş yufkaya soda döküldüğünü çok ilginç

Canım bende bugün tutmadım oruç ama yarın kaldığım yerden devam inşallah

Nihil, son 10 dakika canım bence oyalanma ve namazını kıl yoksa kazaya kalıcak

olsun beeee canımmmmmmmm :) evlimiisn sen ebusşşş cocuk?

Yok be canım ne evlisi Bu topiğin çıtırıyım ben, küçük kardeşleri gibi davranıyorlar bana

21 yaşındayım üni 4.sınıfa geçtim 6 senelik bir ilişkim var ve son 3 senedir sözlüyüz

Bir çırpıda özetledim

Son düzenleme:

hehehehehehhehehhehehh süperr yaaaaaa valla canımmmmm ekmek elden su göldencilerdensin yaneee :) olsun bende eger 26 da evlenmeseydim muhtemel 17 yaşınd aolcakdı kızım ama 10 yaşında :)

hehehehehehhehehhehehh süperr yaaaaaa valla canımmmmm ekmek elden su göldencilerdensin yaneee :) olsun bende eger 26 da evlenmeseydim muhtemel 17 yaşınd aolcakdı kızım ama 10 yaşında :)

Her şeyin hayırlısı işte

Evet masraflarımın çoğunu annem karşılıyor ama benim durum şöle.. Ben önlisans okudum normal örgün öğretim ünide. Sonra da lisansa tamamlamak için açıköğretime geçtim dikey geçişle bu sene son.. Aynı zamanda babama yardımcı oluyorum iş için.. O da bana haftalık veriyor yani az da olsa paramı kazanıp ihtiyaçlarımı karşılıyorum

tamam hepsi süperde uc sene soz uzun değilmi bebem :):18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…