Sinir bozucu

saka yaptımızı bılıyorsun zaten maksat eglenmek ,
kızıyorsan bıdaha demeyız yanı kazen abı :)

Ya bana farklı şeyler çağrıştırıyor o renk. Giyemiyorum o yüzden ama bluz giyerim mesela

Benimde kırmızı tek bir badim vardı.. Onu her gören aa bu renk sana yakışıyomuş neden giymiyosun derdi

He bi de kına gecemde kırmızı bindallı giymiştim O kadar..

yaa yokmu öle güzel bi konu
gidip yorum yapim

kızlar yaa
hadi gidin çalışın biraz, dedikodu malzemesi toplayın

yaa yokmu öle güzel bi konu
gidip yorum yapim

kızlar yaa
hadi gidin çalışın biraz, dedikodu malzemesi toplayın

bn sana dedıkodu vereyım hayatım ous ve nadia nın cocugu olursa adını ne koyalım dusun bakem

1 hafta mı o nasıl oluyor senelik izin 14 gündür ki ama senesini doldurmayanalr izin kullanabiliyorlar mı bizde yok..Kuşadası ne güzel...

Ben işe başlarken pazarlık yapmıştım Çünkü çok yoğun bir işim vardı ve henüz izin kullanmamıştım..

Bu işime de bir süre sonra başlamayı düşünüyordum acil çağırdılar..

İzin konusunu söyledim.. Şimdi başlarsan daha sonra 1 hafta izin kullanabilirsin sorun olmaz dediler..

Başladım hemencik bende

kuşadası na.. 6 günlüğüne..

Ben bu işyerinde yeni olduğumdan 1 hafta iznim varda

kuş adasında evim var benım bööööö geldi artık ordan ama kuş adasına gidersen conemm milli parka( kalamaki ) git
10 tl giriş yapıosun araçla orda içmeler var nettende bakarsın allahımmm 2 km gidiyosun deniz hala belinde bahamalar gibi aşık oldum ben sabah girdim akşam dokuzda çıkdım denizden muhteşemdiiiiiiii ama kuşadasında deniz bitik davutlara felan gidersin denize işte gezersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…