Sinir bozucu

Çok kişiii bayan zannediyor ilk önceeeeee duyuncada şaşırıyorlarrrrr

hıhı
dukan
ama ben etten nefret ederim
bak ben et sevmem
balık sevmem
tavuk sevmem
çorba sevmem
makarna sevmem
tatlı sevmem (sütlaç hariç)
haşlanmış sebze sevmem

ne yapcam ben

hıhı
dukan
ama ben etten nefret ederim
bak ben et sevmem
balık sevmem
tavuk sevmem
çorba sevmem
makarna sevmem
tatlı sevmem (sütlaç hariç)
haşlanmış sebze sevmem

ne yapcam ben

neyapan sen suyla havaylamı yaşıyon kuzum ya ben etide tavuğuda severim tatlıya ölürüm :))) hmm buldum ben ramazan gireli her akşam yemekten sonra tatlı yiyorum ve ondan kilo alıyorum sanırım hmmmmmm

bende dümdüz kalıyo ya
keşke olsaydı azıcık

ben koçumda artık yaşlandık yahu
benim ousda buradaki gibi değildir. hep o beni arar

ben koçççççççç

gel vereyım azcık

Carrie istersen bende verebilirim. Nadia azcık var herkes yok diyor ama bikinili hallerimi onlar henüz görmediler

Ben ikizlerim ama son günü doğmuşum özelliklerini taşımıyorum sanırım:26:

aslında bi duraklama oluyo biliyosun
mesela bendede şu anda duraklama modunda
ama devam ediyorum diyete
50'ye gadddaaa düşecemmm

belli bir kilonun altına inmek zor. hele benim gibi hep dombul biri olduysan. yirmi yıllık yagları yakmaya çalışıyorum kolay değil tabi yaşta kemale erdi artık
ya 165 boya 55 ideal. keşke bende düşebilsem aynı boydayız. 57 olsam öpüp başıma koyacam. neyi koyacaksam

vermemiş kazen bey cezaaaa :)))) keriii bu ara kendşmi göz makyajına verdim aştım kendimi dehşet makyaj yapıirem :)))

bende bir ara sarmıştım illa eyeliner çekicem diye. nette youtube da ögrenebileceğin videolar vardı izleye izleye şimdi güzel çekebiliyorum eyelineri. zaten iple bıyık almayıda oradan ögrendim. amerikada yaşayan bir tunuslu muydu arap mıydı neydi o apladan ögrendim

neyapan sen suyla havaylamı yaşıyon kuzum ya ben etide tavuğuda severim tatlıya ölürüm :))) hmm buldum ben ramazan gireli her akşam yemekten sonra tatlı yiyorum ve ondan kilo alıyorum sanırım hmmmmmm

patates kızartması severim
ve coca cola

Carrie istersen bende verebilirim. Nadia azcık var herkes yok diyor ama bikinili hallerimi onlar henüz görmediler

Ben ikizlerim ama son günü doğmuşum özelliklerini taşımıyorum sanırım:26:

kilo verirsin merak etme
yeterki aksatma
bu arada bazen senin mesajları es geçiyorum
yeşil görünce kendi mesajım zannediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…