Sinir bozucu

Evli olduğunu bilmiyor mu?

Nezaketli davranma. Bir müddet sonra elini eteğini fikrini çeker.

Biliyor elbette.. İşer girerken bile eşimi tanıdıklarından ...... eşi diye tanıştık herkesle..

Eskiden dediğim gibi anlamadım kekeme filan sandım değilmiş , tek benle konuşurken öyle olunca anladım.. Şimdi sadece dinliyorum iş ile ilgili cevap veriyorum o kadar..

Önceden de farklı değildim zaten , günaydın demişse günaydın demişimdir o kadar..

Evli olduğumu bilmeyen yok, her öğlen eşimle yemeğe çıkarız.. Geçen iftarda da aynı masadaydık eşimin yanında oturuyordum ben..

Anladım cnm sen tavrını korumaya devam et bir süre sonra o da vazgeçer. Belki de düşündüğün gibi değildir ama seni de kendi gibi sessiz görünce konuşmak istemiş olabilir.

Ben sadece onunla konuşmuyorum , diğer iş arkadaşlarımla çok samimi olmasamda normal boyutta muhabbetim..

Aslında beni daha da rahatsız eden birşey var.. Bu çocuğun babası müezzinmiş buralara yakın bi camii de , bu da kimse ile tokalaşmaz mesela.. Saygı duyarım elbette ama evli birine farklı bakabailmek daha ayıp bence.. Şaşkınlık içerisindeyim..

Çok hareketli ikisi de...Yorulmak nedir bilmiyorlar.....Zayıflığımı onlara borçluyum desem abartmış olmam....:) Kreşe gitmeleri hem benim hem de onlar için iyi oluyor....

Ne garip dimi. Bir anne evlatları için neler hissediyor bari değerlerini bilseler.

Onlar kreşe gitmeseler bütün sosyal hayatın bitmiş olurdu. Rabbim gene de sağlık evrsin gerisi kolay...

Yesinler onları... Allah bağışlasın

Allah isteyen ve bu sorumluluğu alabilecek herkesi evlat sahibi yapsın inşallah..... Hayat onlarla daha güzel.... Anne dedikleri an içim titriyor............

Bekleme de kal kadercim o halde... Eğer işin boyutu değişirse haddini bildirirsin

Doğum esnasında mıydı gediz sonra mıydı?

Sağlık sıkıntısı bambaşka. Hiçbirşeye benzemiyor. Allah kimseyi ve yakınlarını sağlığı ile sınamasın. En katlanılmazı.

Şşşt nooluyor orda kız siz bana mı gülüyonuz?
Naapalım ingilizcemiz kıtsa yani,hırslı mırslı demekmiş,ben okudum bi baktım anaaam ambiti yazıyor ya dedim,ambiti oğuz,oğuz kim lan dedim,herhal eski sevgilisi falandır.bizim oralarda şey düşkünü adamlara öyle derler de.ama acaip morardım ha.
Bi kerede tansaşa alışverişe gittim,yemek takımı vardı indirimde,aldım kasada kasiyer kız dediki nasıl götüreceksiniz,isterseniz kimlik bırakın araba alın onla götürün,market arabasını kastediyormuş,ben de salak gibi ayyy teşekkür ederim ama benim ehliyetim yok diyorum.kıza gülme krizi geldi kasada,nasıl kaçtım bilmiyom.o zamanda öyle morarmıştım valla:)

Benim yanıma getrimişlerdi kızımı çok sağlıklıydı emzirmiştim uyutmuştum göğsümde. Eşim oğlumuzu da kucağına al diyordu ben inatla doyamıyorum kızıma az daha kalsın diyordum hiç doyamadım kızıma rüyalarımı süslüyor meleğim. Gediz, çok güzeldi kızım masmavi gözleri vardı. Beyaz çok yakışmıştı ona...

Ne garip dimi. Bir anne evlatları için neler hissediyor bari değerlerini bilseler.

Onlar kreşe gitmeseler bütün sosyal hayatın bitmiş olurdu. Rabbim gene de sağlık evrsin gerisi kolay...

Canım sosyal hayatım yok uzun zamandır zaten malesef.....Onlara hamile kaldığımdan beri..Hamileliğim hastanede yatarak geçmişti....Bir de 1 sene içinde 2 kez ikizlere hamile kaldım..Ama büyüyecekler Allahın izniyle...Düzce de pek sosyal bir yer değil zaten........

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğum esnasında mıydı gediz sonra mıydı?

Sağlık sıkıntısı bambaşka. Hiçbirşeye benzemiyor. Allah kimseyi ve yakınlarını sağlığı ile sınamasın. En katlanılmazı.

yok canım kızım şu an 10 yaşına girdi bu olay geçen sene yani 9 yaşından gün aldığı zaman oldu..bağırsakları birbirne dolanmış yaşamaz eğer patlarsa dediler.
o an beynımın durduğunu hatrlıyorum oysaki kasap bir hastaneye gitmişiz...ama benım ruh sağlığı elden gitti

Merhaba Umutcan,

Çok alemsin valla. Çok güldürdün bizi. Sakın yanlış anlama .

Tek değilsin umutcum o kelimeyi senin gibi okuyanlar anlayanlar vardı Arada uğra buraya neşemizi bulalım sende malzeme çok gibi gülmek için

Selam kızlar,ben cepten giriyorum,o yüzden muhabbete yetişemiyorum,geç okuyorum ve cevaplamam uzun sürüyor,bende diyorum bunlar niye benden bahsediyor,nerden tanıyorlar ki.yine gelirim kızlar ben şimdi duşa gidiyorum kafamda elli çeşit yağ var,sürdüm yıkanmam lazım hoşçakalın

Gözlerimden yaş geldi .......

ben o kızım Enistemin tacizine uğradıyıda
kızım Einsteinin tacizine uğradı okumuştum
ne alaka demiştim...albert einstein

Son düzenleme:

rabbim cennet kuşlarından yapsın senı anlamak istiyorum rabbim oğluna uzun sağlıklı ömürler nasip etsin için yandı inan.
yine olur evladın ne güzel bak ben hem eşimden ayrıldım kızım 11 aylıkdı hem annesiyim hem babası tk başıma büyyüttüm hasta oldu sabaha kadar yatmadım ama büyüdü şükür..
tek dalım var hayatta ....

Ehliyeti falan boş verip alsaydın bir araba,nasılsa onların .

Bizim oralarda ambiti derler diyosun ya,ben ilk defa duyuyorum ,nerelisin?

Son düzenleme:
Tersle canım sessiz kalma.

Garip. Niye konuşmuyor kimseyle?

Bilmem.. Herkes çok efendi der bu yüzden.. Efendilik saman altından su yürütmek galiba kimine göre..

Geçen iftar yemeğinde bile herkes espri yapıp gülüyor ya da muhabbet ediyor, o yıllardır tanıdığı bir arkadaş var onun yanında fısır fısır söylüyor sadece..

Tanışma faslı oldu mu bir başkası onun adına konuluyor hatta bunun babası hoca gibisinden..

Bariz birşey yapsa keşke de haddini bildirsem.. Kibarlık adı altında insnaı uyuz ediyo iyice.. Kaale almadım hiç ama günden güne rahatsızlık duymaya başladım iyice..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…