Sinir bozucu

ağlamak istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum

az önce ilk defa bana öpücük attı oğluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

keriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

doğur hemen doğuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

acelem yok...dur daha yeni yeni kilo verdim eski formuma kavuştum :KK14:

maşallah bu arada :KK1:

Son düzenleme:
Şşşt nooluyor orda kız siz bana mı gülüyonuz?
Naapalım ingilizcemiz kıtsa yani,hırslı mırslı demekmiş,ben okudum bi baktım anaaam ambiti yazıyor ya dedim,ambiti oğuz,oğuz kim lan dedim,herhal eski sevgilisi falandır.bizim oralarda şey düşkünü adamlara öyle derler de.ama acaip morardım ha.
Bi kerede tansaşa alışverişe gittim,yemek takımı vardı indirimde,aldım kasada kasiyer kız dediki nasıl götüreceksiniz,isterseniz kimlik bırakın araba alın onla götürün,market arabasını kastediyormuş,ben de salak gibi ayyy teşekkür ederim ama benim ehliyetim yok diyorum.kıza gülme krizi geldi kasada,nasıl kaçtım bilmiyom.o zamanda öyle morarmıştım valla:)

umutcan geçmiş sayfada da yazdım uzunn süredir bu kadar çok gülmemiştim

çok komikti ya allahta seni güldürsün

rabbim cennet kuşlarından yapsın senı anlamak istiyorum rabbim oğluna uzun sağlıklı ömürler nasip etsin için yandı inan.
yine olur evladın ne güzel bak ben hem eşimden ayrıldım kızım 11 aylıkdı hem annesiyim hem babası tk başıma büyyüttüm hasta oldu sabaha kadar yatmadım ama büyüdü şükür..
tek dalım var hayatta ....

Evladını rabbim sana bağışlasın. Her güzelliğin bir zorluğu var malesef.

yok canım kızım şu an 10 yaşına girdi bu olay geçen sene yani 9 yaşından gün aldığı zaman oldu..bağırsakları birbirne dolanmış yaşamaz eğer patlarsa dediler.
o an beynımın durduğunu hatrlıyorum oysaki kasap bir hastaneye gitmişiz...ama benım ruh sağlığı elden gitti
Tüylerim diken diken oldu gediz. Çok üzüldüm:KK43:
Allah muhafaza.
Sadaka verseydiniz vermişsiniz belki de. Adaklar dualar..
Allah sağlık sıhhat güzel parlak bir gelecek nasip etsin inşallah evladına.

Merhabalar bayanlarrr
Destur diyerek bir giriş yapayım:KK23:
bakalım kimler varr

Canım sosyal hayatım yok uzun zamandır zaten malesef.....Onlara hamile kaldığımdan beri..Hamileliğim hastanede yatarak geçmişti....Bir de 1 sene içinde 2 kez ikizlere hamile kaldım..Ama büyüyecekler Allahın izniyle...Düzce de pek sosyal bir yer değil zaten........

Anladım canım. Olsun sağlıklı olsunlarda büyüdüklerinde herşeyi yaparsın...

Bariz birşey yapsa keşke de haddini bildirsem.. Kibarlık adı altında insnaı uyuz ediyo iyice.. Kaale almadım hiç ama günden güne rahatsızlık duymaya başladım iyice..

Takmamaya çalış boşver... O yokmuş gibi davran zamanı gelince de haddini bildirirsin :KK34::KK34::KK34:

Yaş itibariyle menapoza yakınım..Menapoz olmadan bir kızım daha olsa istiyorum......Olmasa da Allaha şükrediyorum verdiği iki pırlantam için....

yok canım kızım şu an 10 yaşına girdi bu olay geçen sene yani 9 yaşından gün aldığı zaman oldu..bağırsakları birbirne dolanmış yaşamaz eğer patlarsa dediler.
o an beynımın durduğunu hatrlıyorum oysaki kasap bir hastaneye gitmişiz...ama benım ruh sağlığı elden gitti

Çok geçmiş olsun.çok zor.
allah bizleri yavrularımızla sınamasın.

Bilmem.. Herkes çok efendi der bu yüzden.. Efendilik saman altından su yürütmek galiba kimine göre..

Geçen iftar yemeğinde bile herkes espri yapıp gülüyor ya da muhabbet ediyor, o yıllardır tanıdığı bir arkadaş var onun yanında fısır fısır söylüyor sadece..

Tanışma faslı oldu mu bir başkası onun adına konuluyor hatta bunun babası hoca gibisinden..

Bariz birşey yapsa keşke de haddini bildirsem.. Kibarlık adı altında insnaı uyuz ediyo iyice.. Kaale almadım hiç ama günden güne rahatsızlık duymaya başladım iyice..
Ters bir hareketini gözle
sonrada direk banla.

Merhabalar bayanlarrr
Destur diyerek bir giriş yapayım:KK23:
bakalım kimler varr
Hoşgeldin Brck.
baş müdür keri ve diğerleri var gel sen de.

benim yeğeni göstereyim mi size
Görümceden yeğenmi

X