Sinir bozucu

Ben halime şükür edeyim o zaman :KK53: Bak ben cevap verdim , hadi yine iyisin :KK9:
Sağol:KK1::KK1::KK1:
Başlıyorum;

svdsvd ciddi ve ulaşılmaz biri gibi gelmişti, sonra bu topikte bu yargımı kırmıştım
ikiz81 pek karşılaşmadığımız için henüz fikirsizim
carrie hayatında bazı sorunlar olduğunu düşünmüştüm.

:KK1::KK1::KK1::KK1:

nayır inanmıyorum,yalan söylüyorsun yalan :KK9:

yalnız forumlarda o kadar ciddi yorum yapıp hatta milletin öfkesini çeken bizlerin buradaki halini görseler ne düşünürler acaba :KK52:

Yakında farkedip sataşmaya gelenler olur mutlaka.

Bu topiği görünce baştan okumaya başladım,tabii 10 sayfa ancak okudum.

Sırf carie ile kavga etmeye gelen biri vardı heralde.

Carie o kıza ne yapmıştında peşinde dolanıyodu?

türkmengelini üzülerek okumuştum konunu. sonrasında rahat yorumlarını görünce barıştığınızı anlayıp rumuzunu görünce üzüntü bulutları kaplamıyordu içimi
elmayra önceki kullanıcı ismi duyunca çok şaşırmıştım nedense. zeki akıllı bir kadın diyordum yorumlarına denk gelince.
parkon ciddi

türkmengelini üzülerek okumuştum konunu. sonrasında rahat yorumlarını görünce barıştığınızı anlayıp rumuzunu görünce üzüntü bulutları kaplamıyordu içimi
elmayra önceki kullanıcı ismi duyunca çok şaşırmıştım nedense. zeki akıllı bir kadın diyordum yorumlarına denk gelince.
parkon ciddi

çok kötü bir dönemime denk gelmişti :KK43:

Başlıyorum;

svdsvd ciddi ve ulaşılmaz biri gibi gelmişti, sonra bu topikte bu yargımı kırmıştım
ikiz81 pek karşılaşmadığımız için henüz fikirsizim
carrie hayatında bazı sorunlar olduğunu düşünmüştüm.

net gitmişti yaaa

kafadan sorun var :KK53:

Rica ederim :KK9:

Ben bazen görünmez olduğumu bile düşünüyorum.. Çünkü birçok topikte başıma geliyor.. Herkesin yorumu alıntılanıyor ' özellikle de kon sahibine hak vermediysem ' denim yorumum görmezden geliniyor :KK9:

Ama burada hiç beklemezdim.. Hıh :KK19:

parkon ciddi

ben peki,benim hakkımda ne düşündün? :)

parkon ciddi

Elmayra nın önce nicki başkamıydı:KK17:

Rica ederim :KK9:

Ben bazen görünmez olduğumu bile düşünüyorum.. Çünkü birçok topikte başıma geliyor.. Herkesin yorumu alıntılanıyor ' özellikle de kon sahibine hak vermediysem ' denim yorumum görmezden geliniyor :KK9:

Ama burada hiç beklemezdim.. Hıh :KK19:

:) işlerine gelenleri alıntılıyorlar da ondan :KK70:

kadesa nın yaşını okuyunca çok şaşırmıştım. çocuklarını olduğunu duyunca biraz daha şaşırmıştım

kader tahmin ettiğim gibi tanıtmıştı kendini

kaç üye kaldı? A dan başladım,

parkon ciddi

canım kas kas nereye kadar? ben bu adama aşığım falan orası malum da,,

bir de ben felaket korkağım. gece çişe tek kalkamam yani.. kocacım olmasa kimi uyandırıp elele koridorda gidip işim bitene kadar kapıda bekletirim?

X