Sinir bozucu

Ben zaten geleli birkaç ay oldu..

Carrie nin yorumları komik gelirdi.. Ve ifadeleri göremiyordum..

Ona mesaj attım ' Pardon rahatsız ediyorum ama ben yeniyim siz şu ifadeleri nasıl koyuyorsunuz ' diye :KK9: aşağıda var ya hani dedi..

Yok dedim olsa tıklayabilirim :KK9: Seçeneklerden değişiklik yapınca olmuştu..

Hatta 10 dakika mesaj için bekleyip durunca , bu topiğe çağırmıştı beni buradan anlatmışlardı bana.. Sayfanın başlarında vardır saftrik halim :KK9:

Ey gidi günler :KK9:

Sen yine bişiler sormuşsun, ben daha burası neresi derken ban yedim :KK70: cenemi tutamadığım icin.

bendede oluyo bazen :KK55:

çok merake diyorum orda neler yazıo.

Ama hamilelikleri çok zor geçiyor.:KK5:hele doğumdan sonra:KK30:..5 yılı hayatından çıkar:KK14:

Tahmin edebiliyorum, allah yardımcınız olsun.

ilk açtığım konum forumda çığır açmış aynı anda 120 okuyucuyla buluşmuş, sonunda da silinmişti:))

kesin ben de birilerinin aklında kalmışımdır

Ben zaten geleli birkaç ay oldu..

Carrie nin yorumları komik gelirdi.. Ve ifadeleri göremiyordum..

Ona mesaj attım ' Pardon rahatsız ediyorum ama ben yeniyim siz şu ifadeleri nasıl koyuyorsunuz ' diye :KK9: aşağıda var ya hani dedi..

Yok dedim olsa tıklayabilirim :KK9: Seçeneklerden değişiklik yapınca olmuştu..

Hatta 10 dakika mesaj için bekleyip durunca , bu topiğe çağırmıştı beni buradan anlatmışlardı bana.. Sayfanın başlarında vardır saftrik halim :KK9:

Ey gidi günler :KK9:

evet hatırladım :KK1::KK1:

sonra ayarlardan birşey yaptın ifadeler çıktı :KK1:

ilk açtığım konum forumda çığır açmış aynı anda 120 okuyucuyla buluşmuş, sonunda da silinmişti:))

kesin ben de birilerinin aklında kalmışımdır

nasıl bi konuydu o,merak ettim şimdi :)ben seni eşinle olan sevimli muhabbetinden hatırlıyorum..şiirler falan :)

gmail sohbet, messenger gibi. Messenger kalmadı artık yaa ortaokulda kullanıyorduk birileriyle çet yapyorduk :KK70:

Çok fazla devrik cümle kuruyordun! Anlamıyordum ne yazdığını ama sonra şizofreni konunu okudum ve dağıldım. Neyse ağlayacağım şimdi.
Yaş ilerleyince yeniliğe pek alışamıyor insan işte ama araştırayım bakayım gtalki karışayım gençlere

ne kaynana kompleksiydi o,ondan olmuşsun sen :KK9: benimkiler bakalım hep bana mı aşık olarak kalacaklar:KK14:
KK jocastalı kaynanalar kulubu

Ayyy bugün kendimizi kendimize anlatma günümüz müüü :KK70:

Yaş ilerleyince yeniliğe pek alışamıyor insan işte ama araştırayım bakayım gtalki karışayım gençlere

KK jocastalı kaynanalar kulubu

Karış ablacım :) ablacım dedim ama sorun olmaz herhalde :KK33:

X