Sinir bozucu

aynen bence de cnm... Böyle giderse çok değil 10 sene sonra sindirilimiş akdınlar olacağız

Uğursuz muyum kız ben, ben gelince konu kapanıyo

Ya kızlar tartışmanın dozu bir yerden sonra fena kaçıyor biliyorsunuz ki, tabi ki gündem konuları ama olay farklı yerlere gidebiliyor.. Bende sizle aynı görüşteyim fakat baştan önlem almakta fayda da olabilir.. :26:

Carrie, ya bak ben sana sormayı unutuyorum hep, sen hangi takımlısın canım?

bende hep akşam konularını kaçırıyorum ya, artık akşamları tv seyredip yemek yemesemde forumamı girsem napsam :26:

selam kızlar napıyorsunuz?

takılıyoruz buralarda

güzelmiş, parfümün adı ne?
ben bu aralar cacharelden noa kullanıyorum

Carrie, ya bak ben sana sormayı unutuyorum hep, sen hangi takımlısın canım?

ben ölümüne dişi kartalım yani ayıp ediyorsun ebruş, sence benim gibi birine başka takım yakışırmı?
aslında gıcık fb de yakışabilir

eşimin yanındada hamsisporluyum

ben ölümüne dişi kartalım yani ayıp ediyorsun ebruş, sence benim gibi birine başka takım yakışırmı?
aslında gıcık fb de yakışabilir

eşimin yanındada hamsisporluyum

O da güzelmiş ama lütfen Fenerbahçeme gıcık deme..

O da güzelmiş ama lütfen Fenerbahçeme gıcık deme..

nedense bu takımı çok uyuz buluyorum ama bilmiyorum niye
yani sanki fenerliler böyle çok gıcık, sinir bozucu insanlarmış gibi

işyerinde bi abi var, çok mülayim biri, geçen fb olduğunu öğrendim şaşırdım
abi ya hiç yakıştıramadım sana, sende böyle cimbomlu tipi var dedim

Ben sinir bozucumuyum kız ayrıca gıcık gibi bir halim mi var Sen yanlış tanımışın fenerlileri canım benim, o dediklerin gslilere ait özellikler

Ben sinir bozucumuyum kız ayrıca gıcık gibi bir halim mi var Sen yanlış tanımışın fenerlileri canım benim, o dediklerin gslilere ait özellikler

ee canım bu konuda olduğuna göre demek ki sendede var birşeycikler, geleceğin parlak yani gıcıklık konusunda

nerdesiniz yaa

canım sıkıldı ders çalışmam lazım bu havada çalışamıyorum :18:

ahanda geldim
ben takip etmekte zorlanıyorum bazen forumu
en kolay beğeni geldiği zaman bana hemen dalıyorum konuya

bi beğeni atıpta bi işaret gönderin bana biz burdayız diye yoksa benim kafa uçuyor başka yerlere

bi konuya bakıyorum şimdi, biraz çelişkili ifadeler var
sanırım sahte konu..

Son düzenleme:

hangi konu :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…