Sinir bozucu

evettt :))) safım ama gerçeğim bacılar...ama işin güzle yanı bukleli kedi :) röfleli kedi sportmen kedi :) harika yaaaaa:)))))))))))))))))))))))))))))))

öhüm

ne röfle ne bukle bacım siyah saçlarıma fön çektim düzleştiricimle..
saçlarım canımmm.. ( şelale hanım stayla )

oyyyyyy ben senle arkadas olurum kız bnımde saflıgım tutuyo bazen gecınır gıderız

inşallah güzel bir resim koyarlar hahahahahhahahahahah :))))))))

Editörün kestiği parmak acımaz , ne çıkarsa bahtına artık

ilahi ama senin odan ayrı..

Bende tekim ama hiç cesaret edemiyorum , tek o konuda değil ne bileyim azcık kafamı yaslasam uyuklamak için tak biri gelir.. Uyumasam kimse aramaz Fakir hırsızlığa çıkmış gün geceden mi doğmuş ne.. Böyle bi laf gelir aklıma şanssız bulurum kendimi

gelir gelir.. geldiği gibi elmayraya sataşır

Sen arayı bulursun

benımle konusun lannnnnnnnnnnnnnnnn zaten sızden baska arkim yok

kelebekse demşken en son elmayraya bulastı hakkettıgını buldu

bir arada belle 8 vardı amen yarabbı neydı ya o dalasmadıgı kımse yoktu onunda cezası sayemde kesıldı 3 aydır banlı

Sen çok yaşa emi

Benim müdürümde git uyu 1-2 saat dinlenirsin diyor ben yok diyorum... Safmıyım ne

kelebekse demşken en son elmayraya bulastı hakkettıgını buldu

bir arada belle 8 vardı amen yarabbı neydı ya o dalasmadıgı kımse yoktu onunda cezası sayemde kesıldı 3 aydır banlı

belle8 le bende kavga etmiştim
baya hakaret etmiştim ona, hatta ilk aldığım cezalanrdan biri ona yazdığım şeylerden dolayı

oyyyyyy ben senle arkadas olurum kız bnımde saflıgım tutuyo bazen gecınır gıderız

beni de alın aranıza. bi ambitious'u anlamadım yahu

aa bak ona hiç teşebbüs etmedim.
uyuklasam kesin dalarlar ya o konuda bende de şans yok diken üstündeyim
mesai bitti kızlar ben kaçar yine gelirim ben burayı çok sevdim hadi çüüüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…