Sinir bozucu

bak şimdi tekrar markete gitmişti hala gelmedi ve teli meşgul deli edio beni. ay nazarım mı değio ne. kaç haftadır ne kadar iyiydi

hatunlar bana ozelden de yazabılırısınız cekınmeyın yanı dertlerınzı fılan anlatavblırsnız

öylesıne gorusmek ıstıyo konusmak ıstıyomus da kesın sulanxcak sımdı sozumden donersem nasıl olurkı bılemedım usenıyorum kız taa kadıkoye gıtymeye bu sıcakta hem babama ne dıcem onun amcasnın oglu bıde adam gder babama yumurtlarsa gorustugumuzu babamın haberı yok gorusecegmden ayy bılmıyorum ne cokn derdım varmıs
boyun ıyı tatlım kucuk degılsın kı

hiç sevmiyorum ben ya akraba evliliklerini.. :KK4:

gel gel sende yastık kapatırsın yüzüne :KK4:

klima sürekli açık su akıtıyor şişe koyduk balkona bende evdeyim sürekli bak diyo işim gücüm yok onu mu takip edicem

anamm baktım klimanın hava üflediği yerden su akıyor şarıl şarıl

meğersem şişe dolmuş geriye atmış suyu

geldi işten koltuğu çekmiştim hayrola dedi dedim klima su akıttı kurusun diye bekliyorum

şişeyi boşaltmamasındır ondan dedi bende nerdedn biliyorsun boşaltmadığımı dedim sürekli onu mu takip etçem dedim kapıştık

ay çok planlı bi şeyi elli kere söylüyor sinir oluyorum

uuuuuuuuuuuu :18:

sinirlimi seninki svd cum

miskin miskin duruyo pc de
tutacam ensesinden atacam domestoslu küvetin içine ben daha yeni temizliği bitirdim

burnuma camasırsuyu kokuları gelır gbı suan ayy sevıyorum bn temızlıgı ya ellerıne saglık kız

bak şimdi tekrar markete gitmişti hala gelmedi ve teli meşgul deli edio beni. ay nazarım mı değio ne. kaç haftadır ne kadar iyiydi

meşgul telefona bende dayanamam
çıldırırımm

geçen sırf bu yüzden kavga ettik
arıyorum meçgul arıyorum meçgul
bende aç ve susuz onu durakta bekliyorum :KK14:

X