Sinir bozucu

:KK3:
hmm ne yemegı yapcan yarına kız.. gelenler kım ay cok meraklıyım .. ya bende aslında yarın ıcın program yaptım ama o adamla gorusmem dogru olurmu vbılmıyorumkı

bende meraklıyımdır. bi akaramız ve annemler gelio. bi akraba dediğim tek kişi değil tabi ailesiyle. eşime de kızgınım. offf

niye görüşmek istiyormuş :KK1:

küçüğüm ben
1.65 falan

ama 1.67 gösteriyorum :KK60:

öylesıne gorusmek ıstıyo konusmak ıstıyomus da kesın sulanxcak sımdı sozumden donersem nasıl olurkı bılemedım usenıyorum kız taa kadıkoye gıtymeye bu sıcakta hem babama ne dıcem onun amcasnın oglu bıde adam gder babama yumurtlarsa gorustugumuzu babamın haberı yok gorusecegmden ayy bılmıyorum ne cokn derdım varmıs
boyun ıyı tatlım kucuk degılsın kı

anlat kız anlat acılırsın

:KK70: meraklı seni. yaa iyiydik işten gelene kadar. işte milletin olduruşuna gelmiş bana patlıyor. en sevmediğim şey başkası yüzünden bana terslenmesi.

neymiş demişki sucuklu yumurta yaptım gece. bunlar da yok sen mi yapıon yemekleri falan diye başlamışlar bişiler demişler. buda bozulmuş. sinsidir eşim çaktırmaz zaten sorun olduğunda. gelince öpmedi falan normal davrandı uyudu. markete gitmesi gerekiodu. o arada konu açıldı zaten böle diolarda falan filan. bende sinirlendim. hemde çokkk

kocasıyla derdı olanlar dokulsun bakım ıcınıze atmayın kızlar

:KK70: meraklı seni. yaa iyiydik işten gelene kadar. işte milletin olduruşuna gelmiş bana patlıyor. en sevmediğim şey başkası yüzünden bana terslenmesi.

neymiş demişki sucuklu yumurta yaptım gece. bunlar da yok sen mi yapıon yemekleri falan diye başlamışlar bişiler demişler. buda bozulmuş. sinsidir eşim çaktırmaz zaten sorun olduğunda. gelince öpmedi falan normal davrandı uyudu. markete gitmesi gerekiodu. o arada konu açıldı zaten böle diolarda falan filan. bende sinirlendim. hemde çokkk

sucuklu yumurtayı bulduguna dua etsın :KK19:
kım dolduruyo sole bana agzının payını vermeye geleyım:KK31:

hayırdır ne oldu
geliyimmi

gel gel sende yastık kapatırsın yüzüne :KK4:

klima sürekli açık su akıtıyor şişe koyduk balkona bende evdeyim sürekli bak diyo işim gücüm yok onu mu takip edicem

anamm baktım klimanın hava üflediği yerden su akıyor şarıl şarıl

meğersem şişe dolmuş geriye atmış suyu

geldi işten koltuğu çekmiştim hayrola dedi dedim klima su akıttı kurusun diye bekliyorum

şişeyi boşaltmamasındır ondan dedi bende nerdedn biliyorsun boşaltmadığımı dedim sürekli onu mu takip etçem dedim kapıştık

ay çok planlı bi şeyi elli kere söylüyor sinir oluyorum

gel gel sende yastık kapatırsın yüzüne :KK4:

klima sürekli açık su akıtıyor şişe koyduk balkona bende evdeyim sürekli bak diyo işim gücüm yok onu mu takip edicem

anamm baktım klimanın hava üflediği yerden su akıyor şarıl şarıl

meğersem şişe dolmuş geriye atmış suyu

geldi işten koltuğu çekmiştim hayrola dedi dedim klima su akıttı kurusun diye bekliyorum

şişeyi boşaltmamasındır ondan dedi bende nerdedn biliyorsun boşaltmadığımı dedim sürekli onu mu takip etçem dedim kapıştık

ay çok planlı bi şeyi elli kere söylüyor sinir oluyorum
ya soyle maddı seyler ıcın ınsanların bırbırını bunaltması ne kdr kotu benım ısyerımdekı okuzde aynı ya

X