Sinir bozucu

Patronların çoğu böyle nedense.. Yetersiz sayıda personel çalıştırıp herşeyi de dört dörtlük istiyorlar..

Zaten müşterilerini çok düşünüyorsa beyefendi ' Sekreter ' tutar.. Her aradığında sekreter değil de başka başka personeller çıkması da bi firma için çok prestij kaybedici bence..

O senin görevin değil ki.. Hayret birşey , kroyum emme para bende durumları resmen..

manyaklar

ben bi yeri aradığımda ilk önce kim olduğumu söylüyorum ondan sonra derdimi anlatıyorum

manyaklar

ben bi yeri aradığımda ilk önce kim olduğumu söylüyorum ondan sonra derdimi anlatıyorum

Öyle de olması gerek ama kimse nezaket kurallarını bilmiyor ki

Telefonu görüntülü sanıyorlar herhalde

Geçen hafta da bizim sekreter arkadaş izine çıktı onun yerine baktım ama nasıl baktım arıyorlar ... beyle görüşebilir miyim ? Bende direk dahilisine aktarıp kapatıyordum

Benim görevim değil ve tek tek o mu aradı bu mu aradı , işte bağlıyorum filan desem ohooo benim işimi kim yapacak.. Kk ya kim bakacak

çekip gidecem zaten
az kaldı, şu denklik dosyamı halledeyimde

az sabırrrr

Bende haksızlığa gelemiyorum hiç.. Başım ağrıyo ellerim titriyo hakkımı alana kadar

Ben annem ve eşim dışında kimseyi sesten tanımam , cep telefonu iyi ki var da arayanın ismi çıkıyo akrabalara arkadaşlara ayıp olmuyo

bana bağırıp çağırmadı, o biraz sıkar yoksa hemen yapıştırırdım cevabı
ama sinirlendim ben yaaa, nasıl bana öyle birşey der

ben mecburmuyum yaaaa herkesin sesini ezbere öğrenmeye, herkesi bi alö diyişinden tanımayaa

haklısın
bende bi ara öle yaptım, direkt bağladım patron uyardı beni

üfffffffffffff allahım ya rabbim sen bana sabır verr!!

benimde ses hafızam pek iyi değildir yaa

haklısın
bende bi ara öle yaptım, direkt bağladım patron uyardı beni

üfffffffffffff allahım ya rabbim sen bana sabır verr!!

Küçük bi yer galiba.. Aynı bizim eski işyerini anlatıyorsun gibi..

Ebat olarak küçük ama cirosu yüksek bir yer olmasına rağmen küçük hesapların peşinde bir adamdı..

Bir personel 3 kişilik çalışsın ama fazla maaş istemesin derdindeydi..

Orada bende senin gibi bakardım arada telefona ve daha kibar konuşun derdi , sanki başımızı kaşıyacak vaktimiz varda biz uzun uzun hastaları dinlememişiz gibi ( sağlık sektörü )

Neyse ki yırttım ordan , şu an başka bir işte ve rahatım.. Darısı başına inşallah Carriecim.. Onların kar ortağı değiliz ya daha düzgün iş bul kurta paçayı sende..

Üzülme .. İyi olmak zorunda değil ki.. Sekreter olsan bu işini etkiler diyeceğim de sekreter değilsin.. Adam çok biliyorsa sekreter tutsun kim kime dum duma telefona her seferinde başka bir personel çıkartacağına..

EVET, aynen öyle, ufak bi yer ama cirosu yüksek. patronda baya cimri. eleman eksikliği yaşıyorum ama eleman almak istemiyor. herkeyi biz yapıyoruz. bi ara yine konu açmıştım, tuvaletler pismiş , temizlikçi tutmuyo bana söylüyor o kadar cimri yani... öğlen yemeğinde bisküvi yiyor.üfff amann bananee

işte istemiyor..ne sekreter alıyor, ne çaycı alıyor ne temizlikçi nede yardımcı elemanlar. herşeyi biz yapıyoruz. herşeyi bize yaptırıyor.

Son düzenleme:

O kendi bile yemeyi bilmiyor parayı , yazık .. Toprak olup gidecek haberi yok..

Aynen bizimkiler de böyleydi ama işi düştüğü zaman bir kibar olurlardı tanıyamazdın.. İşleri bitince eski istekleri geri dönerdi..

Kaç kere istifa ettim bırakmadılar , elleri mahkumdu... Az eleman çalıştırınca 1 kişi gitse bütün işler allak bullaktı orda ve muhasebe bilgisi olan tek ben vardım..

Evlendim ayrılcam dedim saatlerimi düzenlediler sözde ama iş yüküm aynı olduğundan saatler düşünce daha stres oldum..

Ve en son eşimin çalıştığı yerden teklif geldi.. Onlara da dedim ben aylardır istifa ediyordum zaten ve böyle de bi teklif var artık siz yeni eleman almadınız ama ben ciddiyim gidiyorum ( İstifa mektubumda aylar öncesinden vardı )

Yüzlerini görmen lazımdı yine beklerim sandılar.. Ama olmadı bu kez..

Çıktım buraya geldim 6 aydır buradayım ve ilk geldiğimde yabancıladım.. Tek bi işle uğraşmaya alışık olmadığımdan kovulcam filan bile sandım sonra baktım burda herkes öyle..

Darısı başına , inşallah en yakın zamanda düzgün kurumsal bir firma da çalışırsında onlara nanik yaparsın sende..

Benim mesaim bitti, çıkıyorum Allah'a emanet ol.. Görüşürüz

Son düzenleme:

bu şirkette bi tek ben üniversite mezunuyum
bi tek ben yabancı dil biliyorum
bi tek ben doğru dürüst pc ve interneti kullanabiliyorum

patron mailini bile açmayı bilmiyor, msn ye bağladım otomatik onu, öle açıp bakabiliyo ancak
muhasebecinin mailinide arada bi ben açıyorum kontrol ediyorum o bilmiyo
diğerleri ise masa başı iş yapmıyolar doğru dürüst hammalık yaoıyolar resmen

görüşürüzz yine beklerizzz

Son düzenleme:

Zaten normali, arayan kişinin adını sormaktır.. Patron olmuş ama iş bilgisi yok maalesef.. Takma kafana yaa, kimsenin sesini ezberlemek zorunda değilsin..

Berbat hissettiren bir hafızam var carrie.
Biliyor musun simaları unutuyorum ben. Az gördüğüm sima hiç kalmaz aklımda. Birde sesten tanıyacağım?

Bir de böyle kapris görmedim,
vay efendim aradığım birimdeki telefona çıkan kişi sesimden beni tanımadı :/

Ne kadar kaldı denklik dosyanı halletmene?

allah allah
mesajlarmı silinmiş burdan

ben cevap yazmıştım bu yorumlara

kim siliorrrrr çabuk çıksın karşıma ifadesini alacammm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…