Sinir bozucu

aman aman

ne güzel işte

misafir ağırlaman nasıl geçti

çok yorucu geçti
misafir çünkü dinlenmeye değil, alışveriş yapmaya gelmiş. daha doğrusu burdan birşeyler alıp kendi memleketinde satmak için.
ve sabahtan akşama kadar dükkan dükkan gezdirmek zorunda kaldım onu
işe gelsem bu kadar yorulmam ya.. o yüzden kilo verdim ya

haha

sen bana yollasaydın keşke

Hoş buldum sağol çok misafirperversin..

Bi topiğe girmiştik muhabbet ettik konu sahibi de gayet güzel muhabbet ediyordu bizimle..

Sonra başka topikte yorumunu gördüm ' ay ben topik açtım ama hiç bakasım yok hep yabancı hiç kanım kaynamadı , burası daha güzel ' yazmışta..

O yüzden destursuz girmiyorum artık muhabbet edeceğim topiklere

ahahahaaha
kimmiş o
biraz kafa yapayım onunla

hahaha

çok alemmiş

Selam kızlar..

Bizde de 2 gündür ramazan misafiri vardı yoruldum valla

Ve kızlar bende kilo vermişim Tatilden geldiğimde 63 kilo olmuştum şimdi 61 kiloyum

canım sıkkın ya
sinirliyim
bırakacam bu işi sanırım...

çatlıycam ortadan
vallahide billahide çatlıycam

Hayırdır Carrie ?

az önce patron çağırdı beni yanına
bana otur dedi.. carrie, kaç yıl oldu burda işe başlıyalı dedi
üç sene doluyor patron dedi.

bu arada şunu belirteyim, ben işyerindeki tek bayanım ve sekreterimiz yok. santral var ve herkes kafasına göre arıyor, açıyo telefonları falan. kim denk gelirse o açıyor. bazende ben açıyorum tabi.

bana diyorki müşterilerimizden bazı şikayetler geldi seninle ilgili.
hayırdır ne oldu dedim, sen dedi müşterilerimiz aradığında kim arıyor diye soruyormuşsun. seslerini tanımıyormuşsun.

tanıyorum tanımasına ama dedim, neden sormiyim, belki o an başka biriyle karıştıracam ve ona göre konuşacam, hem dedim arayan ben sormadan kendini tanıtması lazım.

alınıyolar, sorma kim arıyo diye diyo bana yaaaaaaaaa
mecburmuyum ben herkesi sesinden tanımaya

hem telefonda bozuk, hep bi cızırtı geliyo onu söylemeyi unuttum sölicem bunuda

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…