Sinir bozucu

bak gördünmü
herşey yoluna girmiş
ben sana demiştin, herşey karşılıklıdır

Neye borçluyuz kaynana da bu değişimi :44::44::44:

Neye borçluyuz kaynana da bu değişimi :44::44::44:

sanırım benim değişmeme:)

yani artık kadın geldiğinde gardımı alıp beklemiyorum. ya bir de bu gelin milleti ne fena..

tatilde annemlerdeydim. kaynanam yapsa kıyameti koparacağım bir çok şey benimkiler yapınca gözüme batmadı bile hatta annem " sen bakamıyorsun oğluma, bırak git ben bakarım" dedi güldük geçtik. kaynanam deseydi şimdi yana yana buraya yazardım. "ayyyyyyyy bu kadın beni delirtecek ben bakamıyormuşum oğlumu alacakmış benden " diye...

bu gelinler ne fenaaaaa
ben hiçbirşey yemedim
açımmmm aççç

gel canım sen bana kuymak yap ben de oğlumun kahvaltısından hazırlayayım, tereyağı, yumurta sarısı, pekmez, tahıllı kaşık maması:) nasıl?

Allah muhabbettinizi artırsın o zaman

oğlum bu sabah resmen 10da kalktı:) üstelik bir yumurta sarısını tam bitirdi:)

hayat güzel beya:)

biraz oluruna bırakacaksın sen bi adım atınca onlarda düzeltir davranışlarını

elbet sinir olduğun yerler olacak ama takmayacaksın

herkesin vardır bi kusuru sen de öyle kabul edeceksin

inşallah daim olur bu huzurun

Selam kızlar İlk önce bazı konulara açıklık getireyim

ahanda ben geldim

hayırdır ebruş
sevgiline klarnetmi alacan

Evet canım almayı düşünüyorum

hahaha

napçan klarneti yaa hüsnüyü görmedin ki meşhur olunca karısını aldattı hemde pahalıymışş

al bi darbuka hem ucuz hemde meşhur olamaz

evde o çalar sen oynarsın

Yok kız aldatmaz o beni Ama ben başıma geleceği biliyorum her akşam 2 saat bana klarnet dinletcek olan o Ama olsun canım yaa valla mutlu olsunda Çok istiyor klarneti, çok hevesli ama bakalım ben alabilecekmiyim

ebruya bende koptum
üşenmeden bakmış ebrupolat diye biri varmı diye

sende çok mütevazisin haa
tatlı olduğumu biliyodum falan..

Baktım tabi yaaa Ebrupolat yazıyor orda, dedim bu kesin benim, kartopu yanlış yazdı benim adımı, sonra araştırdım öyle bir isim yok O da dedi zaten sonra sensin diyee

Allah muhabbettinizi artırsın o zaman

sağolun kızlar

dediğim gibi kendi ailem yapsa hoşgöreceğim şeyleri o kadın yapınca batıyordu. kendi annemle konuştum o da bana çok kızdı. "hakkımı helal etmem, herkesin ciğeri, bana nasılsa o kadına da öyle" dedi.

maksima naptın işleri hallettin mi

ebru senin adına bi yardım kampanyası oluşturalım

beyfendnin istekleri de az buz değil hani anca bu kadar kişi el atarsak alabilirsin

ha bu arada sınavım pek parlak değil tabi Allah'tan ümit kesilmez ama bu sene de atanamama ihtimalim var. eşim sınavdan sonra çok gergindi. yerli yersiz çatıyordu. sorular açıklanınca baktım durum parlak değil, eşime söyledim. "oh be, stres yapmıştım ya atanırsan diye. senden ayrılmaya hazır değilim. düzenimiz bozulacaktı, yanımda ol başka ihsan istemem" dedi...

ama dua edin standart sapma yüksek gelsin de atanayım.

haha ebru diğer konuda yazsam uyarı alcam burada yazayım bari

"Bende rüyalarımda kendimi hamile, doğurmuş olarak görüyorum.. Ama seninkiyle tek bir farkımız var ben evli değilim "

senin ki bebek özleminden değil başka şeyden

Canım benim sağol, bakıyorum fakat ben ne alacağımı biliyorum ama param yokk

maksima naptın işleri hallettin mi

ebru senin adına bi yardım kampanyası oluşturalım

beyfendnin istekleri de az buz değil hani anca bu kadar kişi el atarsak alabilirsin

Ayy evet yardım kampanyası yapsak iyi olurdu

Terbiyesiz, sapık seni

Hayırlısı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…