Sinir bozucu

kızlar eşim de atanma bekliyor, dua edin olur mu, atanırsa ilçe merkezinde kendi evimiz var oraya taşınacağız inşallah..

Düşük kız mı? :26:

Valla beni kim linç edebilirmiş siz varken :KK53: Adamı paralarım vallahi :KK53:

Not: Daha önceden de almıştım :KK52:

kız biraz daha yaratıcı ol... ille boxer alacaksan mesela üzerinde oyna.. ne bileyim keçeli kalemle komik bir şeyler yaz.. ya da artık ne yazarsan:KK1:

ben carrieeee carrrieeee
sevda değil :KK3:
Sen farkedilmez misin :KK70: sana dedim bunu.

selam kızlar,

kendimi aşıyorum artık.. kaynanamla aram çok düzeldi. sanırım siz nasılsanız karşınızdaki ona göre şekilleniyor. hatta bu sabah kahvaltıya çağırdım ama eltimgil yonca biçmeye gitmiş çocuklara bakıyormuş. aradan biraz geçti, diğer eltim geldi, kaynanam ben seviyorum, istedim diye her zamankinden farklı bir peynir yapmış göndermiş onunla. getiren eltim de hamile bir de sağolsun o da ekmek getirmiş benimki bitmiştir diye....

mutlu muyum ne:KK34:
Kutlarım kaynananı:) Kıymet bilsin biraz.

ben hiçbirşey yemedim
açımmmm aççç
Çiğ köfte yedim. Akşam eve giderken al beyine.

Turizmciyim ben otelde rezervasyon departmanında çalışıyorum :KK31::KK31::KK31: Sizler? bi carrie biliyorum ebru iş arıyor onu biliyorum birde...
Hause wife ım canım ben.

nabersınız fıstıklar :KK23:
Sen de hoşgeldin :)

İşte klarneti alamazsan seçenek bulunsun :KK52::KK52::KK52:
Amanın:122:

Boxer alcam ben karar verdim :KK53:

İyiyiz canım sen nasılsın...? :KK53:
Figürlülerinden al bari:KK47:

Belirsizlik gibi zor şey yok değil mi?
Hayırlısıysa olsun canım..Geçersiniz kendi evinize inşallah.

Allah yardımcınız olsun inşallah... Benim eşimde öğretmen o da girdi bakalım ne olacak sonuç :KK31::KK31::KK31:

saüolun kızlar
gerçekten belirsizlik çok zor. eşim öğretmen ama kurum değiştiriyor. ilçe gençlik müd. için başvurdu... isteği bakanlıkta bekliyor. bakan onaylayacak sadece... ben de sınava girdim inşallah atanırım.

X