sinema gunleri 10.hafta anketi--prensesfb--

sinema gunleri 10.hafta anketi---prensesfb

• Ankete Katılan
    17
  • Anket Kapalı .
Dün izledim aslında ama biraz rahatsızım, yorum yazabilecek durumda değildim :kedi:
Filmin afişini görür görmez izledim ya ben bunu dedim ama nedense izlediğim filmi seneleer önce izlediğimi düşündüğüm için yok yok o bu değil dedim, kediyi görür görmez izlediğimi hatırladım tabii ama nedense katil kimdi kimleri öldürüyodu, kaçırıyodu hatırlayamadım. Kızını kaçıracağını ve katilin grriffin olduğunu düşündüm nedense, izleyip çok sevmeme rağmen toparlayamadım, biraz balık hafızalıyım :kedi:
Filmi tekrar zevkle izledim, ben bir süredir sürekli dram ve romantik filmleri izliyorum ama gençliğim böyle filmleri lzemekle geçti, sayende özlediğimi anlamış oldum canımcım. Filmde herşey iyiydi bir tek diane lane' nin kocası hakkında konuşurken göz süzmelerini garipsedim :roflol: Bana kızmayın ama ödev olarak izlediğimde illaki eleştirecek birşey arıyorum galiba ben :icecream:
Teşekkür ederim prensesim, büyük keyif alarak izledim opuyorumnanaktan

canim benim keyifle izlemen ozledigini animsatmak sana ne guzel valla
cok sevindim begenmis olmana bendede bu sorun vardir unuturum onceki izledigim filmleri bazen filmin yarisinda aaa bunu izlemistim olurum:)))opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Film benim için biraz özeldi
Evliliğimin ilk günlerinde kendi evimizde eşimle seyrettiğimiz ilk filmdi
Ama çok beğendiğim için yeniden izledim
Önce kediyi görünce tam prensesin seçeceği bi film dedim kaydirigubbakcemile3
Sonra radyo bağlantısında ciyak bi sesle
-Bence bundan sonraki kurban sevgilimin eski kız arkadaşı olmalı diyen kıza
Sanki gerçekmiş gibi hayret ettim nasıl bi insan birinin bu şekilde ölmesini ister diye
Jenıfır'ın kızıyla ilişkisine hayran kaldım
Sonrasında gelişen olayları soluksuz izledim
Katilin kurbanları seçiş şekli Jenıfırın bunu çözmesi
Sonra asit içinde ki ceseti bulduğunda benim bile içim sızladı
Kadın otel odasına girerken kedi miyavladığında ben tetikteydim
Sanki katil içerdeyse kadına yardım edebilecekmişim gibi kaydirigubbakcemile3
Jenıfır yakalandığında ikinci kez izlememe rağmen heyecanlanmıştım
Kurtulmaya çalışırken ovın'ın sırtına vururkene vur vur bidaha diye şeytmiştim içimden
Bugün bir dahi öldü sözünü duyduğumda son günlerin meşhur sözü geçti aklımdan
Ama burda söylemiiim banlanmak istemem :bbo:
Sonuç olarak ikinci kez izlediğimde bile zevk aldığım bi filmdi
Teşekkürler prenses opuyorumnanaktan

canim benim begenerek ikinci kez izlemene cok memnun oldum tatlim
gercektende heyecan sarpasarioor guzel islenmisoldugu icin film su gibi akip gecti sende begendigin icin ayrica sevindim tatlimcim

bende yapim yorumumu... filmi daha önce izlemiştim zaten, tekrar izlemedim oyüzden.

gerçekten beğendiğim filmler arasında, gerilim üst seviyede.. tavsiye istendiğinde çok rahatlıkla bu filmi önerebiliorum...

ama ben öldürme sahnelerini pek izlememiştim itiraf ediorum, kan vahşet görüntülere bakamıorumdakaydirigubbakcemile3
çok abartı değildi tabiki bu sahneler, ama cıks bakamıorum:kedi: kaydirigubbakcemile3

bu tarz filmleri seviorum zaten bol gerilim heyecan.. ayrıca insanların hayatlarının izlenme oranına bağlı olmasıda "yuhhh" dedirtecek cinsten.. benzer bi fimlde izlemiştim "the condemned".. onuda çok beğenmiştm bunudakaydirigubbakcemile5

prensesimm seçimine sağlık opuyorumnanaktan

prensesim kuzum çok geç kaldım..ayyy beni bi görsen hiç bişeye vakit bulamıyorum artık...kızım peşpeşe diş çıkarıyor..çıkmadı çıkmadı geçmi kaldı ki dedik bi baktık geliyorlar..bu aralar çok huysuz..bütün düzenim bozuldu..
gece 3 te yatıp sabah 7 de kalkıyor gün içinde çok az uyuyor güya bebek benneyaptımki
o yüzden izleyemedim,bulduğum arada kpss çalıştım vs..çok geç kaldı..nihayet yorumumu yapıyorum..

bayıldım ben filme..zaten böyle filmleri acaip severim..gerilim hat safhada olacak..zekice planlanmış cinayetler,ve onları daha bi zekice çözme yolları falan filan..o yüzden çok hoşuma gitti.adrenalin tavan yapıyor bende böyle filmlerde...
yalnız en uyuz olduğum şey kediydi..ben hiç sevmem de kedileri..:kedi:
neyse.. canım saol çok güzel bir filmdi.teşkekkür ederim...opuyorumnanaktan

saripapatyam beegenmene cokkkkk memnun oldum bende gulum
bende bu tarz filmleri seviorum gerilim heyecan dorukta olcak :) seninde gozlerine saglik izledigin icin fistigimmm

canimmbenim onemli deil bu kosturmaca icinde yinede izlemissin ya helal olsun valla bitanem sana ayrica tsk ederim/dis cikarma zamani cok huysuz olurlar kiyamam sana
hayirlisiyla bi an once dis cikarsinlar herkes rahatlasin evde bitanem
ama pisileride sev tatlim onlar cok masumlar :ecrin_bebek:
begendigin icinde cok sevindimm ben tsk ederim tatlim

ben de gec kaldım sanırım :kedi:

ben pek begenmedım sanki Testere 'ye benzetmeye çalışmışlar biraz .

kısa soluklu sahneler canımı sıktı bıraz ve Kurban sayısını biraz daha uzun tutulabılırdı..

tesekkurler prensesfb

reca eeederim canim izledigin icin saollllasinn
bu arada yeni anket acilsin artik diorummmm

Anket sırası Prensesin.Uykusuyum'da
Ama geçen hafta bu aralar şehir dışındayım pek giremiyorum demişti
Döndü mü hala şehir dışında mı bilmiyorum
Dilerseniz ben anketi açayım bu hafta
Gelecek hafta Prensesin.Uykusuyum geldiğinde o açar
Sıraları değişmiş oluruz yani
Tabi size uyarsa

bana uyar ama kızların çoğu yok ortada bu hafta fazla katılım olmayacak mı acaba mafoldumben
haftaya da ben yokum bi 20 gün kadar

Benimki sadece fikir
Bende anket için hazırlıksızım ama hazırlayıveririm bi tane
Akşama kadar bekleriz gelen cevaplara bakarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…