sinema gunleri 10.hafta anketi--prensesfb--

sinema gunleri 10.hafta anketi---prensesfb

• Ankete Katılan
    17
  • Anket Kapalı .
bakamadıgımdan bu yana öldür.com secılmıs.. ındırmeye basladım suan...
tanrı kentı de ındırıcem onuda merak edıyoru
m..

kaydirigubbakcemile3
umarım gonlunce olur canım...

bakamadıgımdan bu yana öldür.com secılmıs.. ındırmeye basladım suan...
tanrı kentı de ındırıcem onuda merak edıyoru
m..

canim benim umarim begenirsin oldur.com u simdiden iyi seyirler tatlim
tanri kent cok guzel sosyal mesaj icerikli cok fazla agir gelmeyen bi film umarim onude begenirsin guzelcim

Ay ben oyumu kullanmışım abone olmamışım konuya, nolur kusura bakma prensesim opuyorumnanaktan
ındirmeye başlasak mı, indir.com mu izleniyor, oylar tamam mı canım :hulya:

Ay ben oyumu kullanmışım abone olmamışım konuya, nolur kusura bakma prensesim opuyorumnanaktan
İndirmeye başlasak mı, indir.com mu izleniyor, oylar tamam mı canım :hulya:
olsun canim benim oylar tamam sanirim bitanemm
dün erken yattım çok yorgundum bu akşam izlicem kısmetse canım :kedi:

onemli deil canim benimm iyiseyirler simdiden umarim begenirsin gulum

canim benim umarim begenirsin oldur.com u simdiden iyi seyirler tatlim
tanri kent cok guzel sosyal mesaj icerikli cok fazla agir gelmeyen bi film umarim onude begenirsin guzelcim

tesekkurler tatlım ındırdım fılmı bu gece ızlemeyı planlıyorum yan etkısı olmaz dımı ) gerılım fılan bakımından :kedi:

benim bilgisayar cahilliğim devam ediyor. malesef pc henüz yapılmadı. torente çalışmıyor. şimdi online izleyebileceğim sitelere bakacağım eğerki bulamazsam arşivimde olan tanrıkenti tekrar seyredecğim. prensesim kusura bakma.
kızlar bu arada bu hafta yeni anket açılmasın yeni yılda açılsın malum yılbaşı telaşı işler yoğun en önemliside film indiremiyorum ((

öldür.com mu izlenio, izlemiştim daha önce ozaman sizlerle beraber yorumlarım artık kızlar hihoyyyt

yaa ben de onu sorucaktım live nooldu yaa yönetime mesaj attım ben de az önce, anlayamadım banlanıp banladığını hesabını dondurdu falan zanettim son attığı mesajlara baktım öyle bi olay da olmamış nooldu ki çok merak ettim yaa bana mesaj atmış 9buçuk gibi sonra yok ay çatlıycam

evet izledim geldim o nedenle yorumumu yapıcam ben izlemeyen arkideşler okumasın please zemuszemus
öncelikle filmi acayip beğendim
böyle gerilimi heyecanı yüksek filmlere bayılırım zaten o nedenle çok çok beğendim
katilin kurbanlarını seçme biçimi de çok akıllıcaydı jennferın bunu çözmesi de çok akıllıcaydı nasıl da hemen taşları yerine oturttular
bu arada olan griffine oldu çok üzüldüm ya masum tatlı bi çocukçağızdı
ya ben nedense katile de kıyamadım filmin sonunda..tamam psikopat ve bi sürü insanı öldürdü ama vurulduğu sahnede üzüldüm nedense psikolojik sorunları var ya belki de ondan
bi de kardeşime acayip benziyodu çocuk..aman huyu benzemesin de kaydirigubbakcemile3
testerevariydi biraz öldürme sahneleri tabi ki testere kadar ayrıntılı olmasa da teknikler biraz benzer geldi bana
seviyorum ben böyle filmleri valla o nedenle çok akıcı geldi bana
katildeki ne korkunç bi zeka ya..interneti ustaca kullanması falan çok etkileyiciydi
ama belliydi zaten o ekipten birilerinin başına bişey geleceği..özellikle jenniferı kaçıracağı kesindi zaten
yalnız seçtiği kurbanlar arasındaki bağlantıya bayıldım..babasının ölümüyle ilgiliydi hepsi
ben çok çok beğendim prensesim teşekkür ediyorum sana opuyorumnanaktan

izledim geldim yaşasın sonunda :)))
bende seviyorum bu tarz filmleri demiyeyimde dizileri. csı, law order vs vs.ipucu bulma vs işi çok zevkli. şu aralar favorim mark harmonlu ncsi.adamlar süper ya olmayacak şeyleri dksında bulup çözüyorlar hal böyle olunca 40 dklık dizi seyretmeye alışkın biri olarak filmde olayı yavaş çözmeleri elbet sinir bozucu. hatta filmin sonunda keşke çözmeselerdide kadın ölseydi felan oldum.bi kerede başrol ölsün psikopat kazansın yahu.(gerçi kazanan vardırda ben pek seyretmiyorum gerilim filmlerini.) hatta artık dizilerde bile başroldekileri öldürüyolar bişiler bişiler...
internetten pek anlamadığım için internet konusundaki filmde geçen detaylar şaşırtıcıydı.keşke o psikopatın yüzde biri bilseydim dedim durdum film boyunca:))))
senaryoda beğendiğim nokta ölümlerin gerçekleşmesinin izlenme oranlarına bağlanmasıydı. yani toplumsal mesaj çok etkiliydi yani görüyoruzki devir değişmiş. klişe laflarda çok havalıydı.
psikopatı bende sevdim ölmesinede ayrıca gıcık oldum yukarda belirttim. bide onun ölümününde canlı yayında gösterilmeside güzel olmuş.
başroldeki diane laneye sadakatsizden beri hastayım zati. öbür adamı çıkaramadım.???
prensesim valla oturdum seyrettim. daha öncede diane lane hatrına seyretmiştim şimdide senin hatrına.:))))
teşekkürler tatlım. yarın akşama fırsat bulursam bende tanrıkent yapıcam şu veda vakti diye bi film var o elime ulaşmazsa.sevgiler kocaman

ben anket ilk açıldığı gün indirdim hala izleyemedim..yarın yani bugün eşimle izleyeyim bari..çok gecikti

malesef bu hafta da filmi izleyemiyorum; ancak tanrıkent ve seven'i izlemiştim. seven'i gerilim filmleri arasında tek geçerim; kurgusunu, sahnelerini, özellikle de finalini çok beğenmiştim. tanrıkent tam bir gürültü patırtı filmi, açıkçası bu tarz filmler beni çok yoruyor; estetik sıfır, her an kargaşa, sanırım puanları fena değil ama sevmemiştim.

alla allahh his ses yok liveden bende meraklandim yoktum burda yeni dondum anneannemden hala yok noldu acaba tatlim

canim benimm oncelikle begenmis olmana cok ama cokkk sevindim tatlim
hakketen akici heyecanli guzel bir filmdi bende oldum olasi bu tarz filmler hosuma gider.
filmde soru isareti birakan eksik bi yer yoktu konu iyi islenmis baglantilar tam oturmustu
interneti kullanis sekli sitesinin giris kismina babasinin rontgen filmini koymus cocuk belli psikolojik sorunlari vardi ama kurbanlari secim sekli rastgele olmayisi testerevari olmasi iyiydi begenerek izlemis oldugun icin cokmutlu oldum tatlimbenim opuyorumnanaktan

guzeller guzelimm begenmis olmana sevindim guzelcim.bende csi nci low and order tarz dizileri severim firsat buldukca zevkle izlerim guzel oluyo heyecanli oluyo kuzum
sadakatsizdede performansi guzeldi bende izlemistim o filmi canim
psikopatin kazandigi film olumcul oyunlar var tatlim bilmiorum izledinmi onu fazla dehset sahneleri yok izlenebilir boyutta onu oneririmm canimm opuyorumnanaktan

peki canim benimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…