sinema gunleri 10.hafta anketi--prensesfb--

sinema gunleri 10.hafta anketi---prensesfb

• Ankete Katılan
    17
  • Anket Kapalı .
prensesimmm malesef senin anketine katılamıyorum bu aralar şehir dışındayım internete giremiyorum ama eve dönünce mutlaka telafi edeceğim. sen uyurken ve seven filmlerini izlemiştim ,tanrıkent ztn uzun zamandır izlemek istediğim bir filmdi o yüzden oyumu ona verdim. çok güzel seçimler yapmışsın kuzum

canimmm benim ozledimm seni umarim en yakin zamanda aramiza donersin kuzumm
tanrikent guzel bir drama gercekten seninde gorusun benim icin cok onemli begendigin icin cokkkk mutlu oldum balim opuyorumnanaktan

balli coregimm izledin demek ne dusunuyosunn gulum?

sımsıcacıkk bir filmdi gerçekten dediğin gibi tatlım, özellikle aralığın bu günlerine doğru noel temalı film izlemek beni hep garip bi şekilde mutlu etmiştir bu filmde de böyle oldu lucy'nin noel yemeğine katılması çok şekerdi içim kıpır kıpır oldu hele o hediyeler dağıtılırken, sonra jack'le karlarda düştüğü sahne çok tatlıydı tamam dedim aşık oldular olay bitti :asigim: bu arada peter çok yakışıklı adam hakkaten de, kıza başta çok şaşırdım nasıl bu adamı unutur diye ama sonra anladım tabi aşk bu hihoyyyt çok da ilginç bir konusu vardı diğer aşk filmlerine benzemiyordu ben beğendim prensesim akşam akşam beni çok mutlu etti sonra kapatıp uyudum mışıl mışıl gamyoncuiremsu

Son düzenleme:
Günaydın kızlar dicem ama kimse yok olsun
Bende mekana selam veririm Günaydın anket kardeş
Akşam eşimin hevesinden mütevellit Tanrı Kent'i izledik kaydirigubbakcemile3
Eşim sağolsun filmin daha başında yine sosyal yaralara barnak bastığı için :bbo:
Filmi durdurup yarım saat konuştuk
Sonra tekrar başlattık ama eşim her bi olayda sosyal içerikli bi mesaj bulmayı başardı
Anket bitsin yorumlar başlayınca gerisini yazarım kaydirigubbakcemile3

günaydın a.s. kızım öyle film mi izlenir ya yarım saat durdurup tarışarak siz sinemaya gidince napıyosunuz ayol güzel film ama city of god yerimseniben

Film sosyal içerikli olunca eşim sağolsun hemen bi brifing verir
Sinemada böyle filmler seyretmiyoruz canım kaydirigubbakcemile3
Ayrıca daha ilk 5.inci dakkasındaydı sorun olmadı -tatlicadiarzu-
Zaten film hakkında konuşmayınca
Oturup tartışmayınca tadı çıkmaz ki
Eşim sadece seyrederken de bazen kendini tutamıyor o kadar :))
Olsun ben filmi de eşimi de böyle seviyorum opuyorumnanaktan

o zaman sorun yok şeker, ben yanımda biri konuşurken film izlemeyi sevmiyorum da ondan garip geldi ama tabi kocam yok belki olunca alışırım ben de konuşa konuşa izlemeye :1rolleyes:

o zaman sorun yok şeker, ben yanımda biri konuşurken film izlemeyi sevmiyorum da ondan garip geldi ama tabi kocam yok belki olunca alışırım ben de konuşa konuşa izlemeye :1rolleyes:

Ah canım bende sevmezdim
Sinemada kimlere sataşmadım bu yüzden
Kardeşim benle sinemaya gitmek istemezdi
Abla sen herkese şişşşt yapıyorsun
Herkes kötü kötü bize bakıyor derdi
Ama insan evlenince
Hele bide kocanla çok uyumluysanız
Nelere alışıyorsun bi bilsen
Hatta keyif bile alıyorsun :kedi:
Konuşarak seyretmiyoruz zaten
Sadece bakıyorum çatlama noktasına geliyor ki seyrek olur
Durduruyorum filmi o içini döküyor devam ediyoruz kaydirigubbakcemile3

ama niye özendiriyosun ki :sinifsinif:

inşallah dediğin gibi olur :asigim: ben bu konuda çok öküzüm ama bi kere aşk-ı memnuyu izlerken sevgilim bişey sordu şşşşttt dedim küstü bana o an farkına varmadım reklam girince bi baktım trip atıyo :1no2: ben de sizin gibi olmak istiyorum 70 yaşında dede gibiyim haberleri izlerken kimseyi konuşturmayan

canim benim sende benim gibi dusundugun icin sanada ayni duygulari hissettirdigi icin cok sevindim sekerparem.hakketen diger ask temali filmlerinden farkli bi yapisi var insanin icini isitio.ozelliklede yilin son gunlerinde boyle bi film izlemek ayri bi keyif verior
lucinin babasi annesine dunyalari vermis ordaki mecaz cok duygulandirmisti beni bide babasinin paltosunu hala giyio olmasi falan deidigin gibi karda yurumeleri dusmeleride cok hostu:)))

balli lokmam benim ben seni var ya prensesi yedigim gibi senide yirim yirim yirim ŞenizŞenizŞenizŞeniz

canim benim tanri kent sosyal icerikli mesajli film ama izlemesi kolay kafayi cok yormuyo bana gore bazen filmler cok agir islenio bi turlu giremiosun icine filmi begendinseniz ne mutlu bana kuzum

Bikerem seninkine öküzlük değil konsantrasyon deniyor canım
Evlenince filme değil eşine konsantre oluyorsun kaydirigubbakcemile3
Böyle film izlemekte keyifli tek sorun ortak filmlerde buluşmak

cok hossun )
bende aynı arkadaslar gıbıydım yanı senın gıbıde.. fılm ızlerken konusmaya ses e tahammul edemıyordum..
durup gerı alıyordum sınırlenıyodum fılan :) ama sonra alısılıyor demekkı hakıkaten sımdı ben bıle aralarda bırsey soyluyorum esımde aynı sekılde.. bırde benım sıpa aıleye katılınca sosyal etkınlıklerımıze de dahıl oldu halıyle hepten alıstım bu yuzden sende alısırsın merak etme )

ay evet ben de onu diycektim bi de çocuk olursa zaten sessizlik diye birşey evde kalmıycağı için filmin de gürültülüsüne alışırım herşeyin de kaydirigubbakcemile3 şimdi tek başıma yaşıyorum sessiz sakin olmaya alıştım ama inşallah günün birinde mutlu huzurlu gürültülü kocaman bi ailem olur da öyle film izlerim :asigim: ne mutlu size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…