Simli olmayan allık ?

muge_mt

Guru
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
217
0
kızlar ben gül kurusu,simli olmayan allık arıyorum ama bütün markalarda allıklar hem simli.balm,max factor,flormar vb. markalarda bulamadım.sizin bildiğiniz simsiz allık var mı?

canım ben de simli olmayan allık kullanıyorum markası mac $mac(1).jpg

$deborah-milano-natural-effect-blush-02-rose.JPG ben bunu kullanıyorum ve renklerı harıka deborah mılano fıyatı da 28 lıra dermokozmetık ürünü watsonslarda satılıyooo

Mac, Nars ve Benefit'in var eğer daha uygun fiyatlı istersen Rimmel ya da Deborahta olduğunu biliyorum :)

kızlar ben gül kurusu,simli olmayan allık arıyorum ama bütün markalarda allıklar hem simli.balm,max factor,flormar vb. markalarda bulamadım.sizin bildiğiniz simsiz allık var mı?

merhaba canım
bende simsiz allık arıyordum ve buldum :) hep terracota allık kullanıyordum ve sıkıldım değişik ürünler denememin vakti geldi dedim.
golden roseun bir allığını aldım tekli far boyutunda ama tek fırça darbesiyle belirgin oluyor. fiyatıda 17 tl bir bak derim
:KK3::KK9:

merhaba canım
bende simsiz allık arıyordum ve buldum :) hep terracota allık kullanıyordum ve sıkıldım değişik ürünler denememin vakti geldi dedim.
golden roseun bir allığını aldım tekli far boyutunda ama tek fırça darbesiyle belirgin oluyor. fiyatıda 17 tl bir bak derim
:KK3::KK9:

evet ben şahidim gayet güzel duruyor.her tene uygun tonlamaları da var gayet doğal duruyor :KK1:

birkaç senedir flormar allık kullanıyorum, memnunum. pudrasını falan kullanmadım ancak allıklarda (altına hiç bir şey sürmeden sadece nemlendirici bazen) hiç sorun yaşamadım. klasik allıkları 84-85 nolarını kapları değişse de her sene yeniliyorum, tabii içinden çıkan mini fırçayla değil de normal allık fırçasıyla kullanarak.

Canım the balm fratboy tam bir gül kurusu ve simsiz balm'da bulamadım demişsin ama bir bak istersen :44:

Canım Madam Bovary'nin dediği gibi The balm'da seçenekler mevcut üstelik gayet de pigmentli instain allıklar da geldiğine göre daha çok renk seçeneği var. her ne kadar çook uzun vakit geçmiş olsa da hatırlatmak istedim :KK22:

Instainler içerisinde mat bitişli olanlar "Toile" ve "Hounstooth"
Diğer allıklarında ise "Down boy" ve "Frat Boy"

X