Şimdilik hamile kalmaktan korkuyorum ama bir yandan da bebek sahibi olmak istiyorum

adetim düzenli. her ay bir önceki aydan iki üç gün öncesinde oluyor. ama beni korkuttunuz takvim yöntemi benim şu an hamile olma riskim olduğunu gösteriyor. bazı belirtilerim de var. bakalım ayın 12 si gibi adet olmam lazım.o zamana kadar çekecem bunu neyse olursa da olur.sonradan anne kalmaya uğraşmaktan iyidir.

aynen öyle. şimdi rahat olabilirsin bebek istediğinde hemen olmazsa sitres yaparsın. ben hamilemiyim diye ağladığım günleri bilirim. şimdi aklıma geldikçe gülüyorum. nasıl olsa olursa aldırmıycaksın çokta takma olmuşsa olmuştur. adetin geçerse test yaparsın.

bendeki bu huzursuzluk,vucudumdaki sızı ve ağrılar belki ilacın da yan etkisi olabilir. ama iki ay filan önce bir defa daha içmiştim. o zaman bu kadar etki yapmamıştı.

benim merak ettiğim hamileysem daha adetim bile geçmeden. ilişkinin üzerinde 15 gün geçmişken bu göğüste ağrı, bel ağrısı gaz sancısı gibi belirtiler ortaya çıkar mı. bu arada bel ağrısı ve gaz sancısı bende normalde de olabilecek şeyler. 6-10 gün sonra adet olmam lazım.erken gelecekse onun belirtisi de olabilir.
hamile kalmaktan çok belirtiler ve belirsizlik insanı yoruyor

beklemekten başka bir çaresi yok malesef.

ben sanırım adet belirtilerini erken yaşıyorum. bazen oluyor böyle.erkenden başlıyor özellikle de akıntı hissi.sanki adet olmuşum gibi geliyor tuvalete gidiyorum boş çıkıyor. belki erken adet olurum. bundan sonra bu ertesi gün hapini kullanmam ya dengemi alt üst etti.

evet arkadaşlar adet oldum. erken geldi ama hamile miyim stresinden iyi oldu

belki de sizi havalar etkilemiştir. ama benimki hapının etkisidir.bi de adetim çok az geldi.devamı gelmezse ne olacak.o yüzden içim rahat değil. şu üstüne görme olayı dedikleri nasıl oluyor tam

Arkadaşlar ben çok gerildim. adetim iki gün bile sürmedi. zaten koyu renk akıntı gibi oldu.ben üstüne görme mi yaşıyorum. korkmaya başladım. sizce ertesi gün hapı mı etkili oldu yoksa hamile miyim.bir de normal adet günüm 12 siydi. test yaptırmak iiçin onu mu bekleyecem

internetten norlevonun yan etkilerine baktım.

benim sorunum bundan da olabilir.

Bulantı;
Karın ağrısı;
Baş ağrısı, baş dönmesi;
Halsizlik;
Meme hassasiyeti;

Damla halinde veya düzensiz kanama (bu durum bazı kimselerde gelecek peryoda kadar sürebilir).

bende bu koyu renkli belirtiler var. bir de gaz sancısı.onun dışındaki hamilelik belirtileri yok çünkü.

seni ümitlendirmek istemem ama bana hamilesin gibi geldi

seni ümitlendirmek istemem ama bana hamilesin gibi geldi

ama ben hamile kalmak istemiyorum ki :)
şu aralar hamile kalmak istemiyorum. o yüzden züğürt tesellisi olarak ilacın yan etkileridir diye ümit ediyorum. daha adet günüme 6-8 gün varken ben adete benzer akıntı gördüm.eğer ilacın etkisi değilse bence de hamile olabilirim.üstüne görme gibi duruyor çünkü

bu arada halsizlik bende uzun zamandır olan bir şey. hani tembel değilim ama genelde halsizimdir. şu aralar keyifsizim o yüzden halsizliğimi arttırıyor. karın ağrısı ve gaz da sık olur bende. bu dönemi mi ait bilemedim.

benim sorduğum bi de şu benim 12 si gibi adet olmam lazımdı. bu akıntılar adet günümü etkilemiş midir. yani test için ne kadar daha beklemem lazım.adetim geçti demek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…